Kurumsal - Tedarek

Kurumsal

Tabela Araç Kaplama 834
Öykü Reklam

Araç Kaplama

Arabanız İçin Kaliteli ve Uzun Ömürlü Bir Kaplama Arıyorsanız Doğru Adres Öykü Reklam Araç kaplamanın İzmir deki en kaliteli adresi Kaplama, İzmir araç kaplama sektöründe kalitesini kanıtlamış ekibimiz araç kaplama işlemini titizlikle ve profesyonel işçilik ile yapmakta. İzmir'de En ucuz ve kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize en hızlı dijital baskı çözümleri sunuyoruz İzmir de uygun fiyatlı basılan baskılarınızı kargo ile tüm Türkiye'ye gönderiyoruz. İç mekan ve dış mekan baskı makineleri ile sorunsuz profesyonel bir firmayla çalışmak sizin de hakkınızdır. İzmir dijital baskı firması olarak 15 Yıldır  İzmir'den  tüm Türkiye'ye kusursuz hizmet.

Matbaa Matbaa 833
Öykü Reklam

Matbaa

20 yıldır profesyonel anlamda hizmet veren ÖYKÜ REKLAM; uzun yıllardır sektördeki deneyimini, her geçen gün artan kalite ve güven anlayışı ile değerli iş ortaklarımızın beğenisinin de katkılarıyla sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Amacımız; Matbaa ve matbaacılık sektöründe edindiğimiz bilgi birikimini ve deneyimlerimizi, kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve en yüksek kalite anlayışımızla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

Tabela Kutu Harf Tabela 829
Tuncay Reklam

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar, çok çeşitli malzemelerle üretilen firmaların isim ve logolarını router ve lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekanlarda ışıklı yada ışıksız olarak kullanılmaktadır. Kutu harf tabelaları hem görsel hem de modernlik açısından en uygun tabela modellerinden biridir. Kutu harf tabela yapımında kullanılan krom, gold krom, alüminyum ve pleksi glass materyalleri her türlü hava şartlarına dayanıklı olduğundan daha uzun ömürlüdür.

Tabela Alüminyum Tabela 828
Tuncay Reklam

Alüminyum Tabela

Alüminyum Tabelalar, hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Gösteriş ve ilgi çekicilik açısından son derece önemli araçlardır. Müşterilerin istedikleri ölçü ve boyutlarda, ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanabilmektedir. Bu tabelalar, tasarım ve çeşit açısından alternatifi oldukça çok olan ürünlerdir.   ALÜMİNYUM TABELA ÇEŞİTLERİ Işıklı Işıksız Giydirme Totem Kutu Harfli Lambiri Giydirmeli Led Aydınlatmalı Elektronik Ve Mekanik

Tabela Pilon Tabela 827
Tuncay Reklam

Pilon Tabela

Pilon tabelalar açık arazilerde, otoban kenarlarında, fazla yüksek olmayan tepelerde, site girişlerinde, park alanlarında bilgi ve yönlendirme amaçlı yapılan tabelalardır. Pilon tabela açık hava reklamcılığın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Pilon tabela uzak mesafelerden farkedilerek hem yeni müşterilere daha kolay ulaşmak isteyen hem de marka bilinilirliğini ve kurumsal kimlik algısını arttırmak isteyen müşteriler için üretilir.

Tabela Cephe Tabelaları 826
Tuncay Reklam

Cephe Tabelaları

Hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Genellikle pleksi malzemelerden, lampeks denilen özel bir malzemeden veya alüminyumdan kesilerek yapılır. Dikkat ve ilgi çekme amaçlı kullanılan cephe tabelaları farklı kullanım seçeneklerine sahiptir.

Tabela Totem Tabela 825
Tuncay Reklam

Totem Tabela

Totem tabela açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan; uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam uygulamasıdır. Özellikle ışıklı olarak kullanılan bu tabelalar uzun bir direk üzerine kurulmuş çok büyük ölçülerde tabelalardır. Genellikle kurulacağı yere beton dökülür ve çelik borular üzerine oturtularak yapılır. Totem tabelanın yüksekliği, yola yakın olması ve uzak mesafelerden görülebilmesi diğer tabela türlerine göre daha fazla fark edilme avantajı sağlar.

Tabela Kutu Harf Tabela 823
Bursa Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela Kutu harf tabela nedir soruna verebileceğimiz ilk yanıt kesinlikle, dışarıya çıktığınızda hemen hemen her yerde karşınıza çıkan tabela çeşidi diyebiliriz. Sadece harflerin olduğu bir sisteme sahip bu tabela çeşitleri birçok farklı malzemeden yapılmaktadır. Bu tabelalar üç boyutlu veya iki boyutlu seçenekleri ile öne çıkıyor. Son yıllarda çok fazla tercih edilen bu tip tabelalar, firmamızın da üretim olarak yapmakta olup birçok müşterinin ilgini çekiyor.

Display Display-Promosyon Ürünler 821
Bursa Tabela

Display-Promosyon Ürünler

Logo veya sloganla markalanmış ve bir markayı, kurumsal kimliği veya etkinliği tanıtmak için çok az veya ücretsiz olarak dağıtılan ürünlerdir. Fuar alanlarında seminerlerde ya da tanıtımınızı yapmanız gereken her hangi bir yerde kullanılabileceğiniz görsel ve yönlendirme sistemlerini alanında uzman kadromuzla en efektif çözümleri sizlere sunar.

Reklam Mecrası Araç Giydirme 820
Bursa Tabela

Araç Giydirme

Araç Giydirme; araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç Giydirme; araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır Araç Üzeri Reklam , Araç kaplama, araba Giydirme olarak ta adlandırılır.. Araç Giydirme; Cast Folyo diye adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır. Dijital baskı ortamında dilediğiniz görsel aracın üzerine uygulanır. Cast folyolar aracınızın boyasına zarar vermez. Doğru folyo kullanımı önemlidir.

Reklam Mecrası Araç Kaplama 818
Gülmenak Reklam Tabela

Araç Kaplama

Araç kaplama, bir otomobilin orijinal renginin farklı bir renkte bir araç kaplama folyosuyla ve bazen de aynı renkte parlak, mat veya şeffaf bir koruyucu tabaka ile tamamen veya kısmen kaplanmasıdır. Bu işlem otomotiv satış sonrası uygulamadır.

Tabela Totem Tabela 817
Gülmenak Reklam Tabela

Totem Tabela

Totem tabela, duyuru, ilan, tanıtım ve reklam amaçlı yapılan levhadır. Çeşitli malzemeleri bir araya getirerek elde edilebilir. Ana malzemesi Totem direği olsa da, artık bu direk olmadan da üretilebilmektedir.

Tabela Dijital Baskı 816
Gülmenak Reklam Tabela

Dijital Baskı

Dijital baskı reklam uygulamaları bakımından oldukça önemli bir alandır. Dijital baskıya sahip olan bir fotoğrafın ya da taranmış olan resmin bilgisayar ortamında en iyi programlarla işlenmesidir. Yani bu fotoğraflar üzerine metin, çizim ya da farklı türden grafikler eklenerek istenilen formata getirilmesi işlemidir.

Tabela Kapı İsimlikleri 814
Kutlu Reklam

Kapı İsimlikleri

Kapı isimliği şahsi dairelerde, firmalarda, okul, hastane gibi kamu kurumlarında kullanılan genellikle alüminyum veya pirinç levhadan üretilen lazer kazıma veya gravür oyma tekniği ile üretilen yönlendirme ürünüdür. Kapı isimliği bilindiği üzere firmalarınızın kurumsal kimliğini oluşturan yönlendirme ürünüdür.

Tabela Kutu Harf Tabela 811
Kutlu Reklam

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, iki veya üç boyuttan oluşabilen ve farklı malzemelerden üretilen reklam çeşididir. Elegant tasarımlarla göze de hitap eden ışıklı ya da ışıksız tabela tercih edebilirsiniz. Günümüzde birçok şirket bu tarz tabelaları tercih eder.

Tabela CEPHE GİYDİRME & KOMPOZİT KAPLAMA 807
Rox Reklam

CEPHE GİYDİRME & KOMPOZİT KAPLAMA

İşyerleri ve iş merkezi olan binaların cepheleri için çok çeşitli cephe tabelalarını üretmekteyiz. Cephe tabelası her ölçekte firma için önemli bir getiri sağlar. Lazer kesim ayna pleksiglas, dekota kabartma harfli, germe branda, polikarbon, pleksiglas, alucobant, sac, alüminyum, ahşap gibi birçok malzeme ile çalışmalar yapılabilir. Firmamız, müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek en uygun malzeme ve tasarımlarla hizmet vermektedir.

Tabela TOTEM & PİLON TABELA 806
Rox Reklam

TOTEM & PİLON TABELA

Totem & Pilon Tabela, Özellikle büyük ve gösterişli olan tabelalardır.Genel olarak açık alanlarda, caddelerin kenarında şehirlerarası yol kenarlarında hem büyük hem de gösterişli olan tabelalardır. Firmanızı ön plana çıkarmanın en kolay yoludur. Totem tabela , vinil germe, alüminyum kutu harfli, neonlu, polikarbon, alucobant ve son yıllarda LED’li olarak da yapılır.

Tabela KUTU HARF & NEON LED 805
Rox Reklam

KUTU HARF & NEON LED

Kutu Harf & Neon Led, El işçiliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Lazer ile kesilen harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzemedir. Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir.Alüminyum harf tabelalar hem file hem de içten direkt neon veya LED ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir.

Tabela Cephe Giydirme 804
İnce Reklam

Cephe Giydirme

Alüminyum Kompozit Kaplama Cephe Giydirme, işletmenizin estetik görünümü ve reklam özelliği bulunmasından ötürü önemli bir yere sahiptir. İnce Reklam, işletmenizi hayalindeki renge ve tasarıma çevirmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterileri ile işbirliği yapmaktadır. İnce Reklam ekibi, izmir'de Cephe Giydirme Alüminyum  kompozit kaplama işlemini titizlikle ve profesyonel işçilik ile yapmaktadır. 38 yıllık tecrübesi ile kaliteden ödün vermeyen yapısını harmanlayıp, müşterilerine benzersiz bir kompozit deneyimi sunmaktadır. İzmir Cephe Giydirme Alüminyum  kompozit kaplama  fiyatları ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tabela Totem Tabela 803
İnce Reklam

Totem Tabela

Totem Tabela İzmir, işletmelerin daha kolay bulunması, fark edilmesi ve diğer tabelalardan da ayırt edilebilmesi için önemli bir yere sahiptir İnce Reklam ekibi, izmir'de ve yakın çevresinde Totem Tabela İzmir işlemini titizlikle ve profesyonel işçilik ile yapmaktadır. Üç boyutlu tasarımından montajına kadar izmir tabela, Totem Tabela İzmir sektöründe bir öncü konumunda olan İnce Reklam, 38 yıllık tecrübesi ile kaliteden ödün vermeyen yapısını harmanlayıp, müşterilerine benzersiz bir tabela deneyimi sunmaktadır. İzmir Totem Tabela İzmir reklam fiyatları ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Tabela Işıklı Tabela 802
İnce Reklam

Işıklı Tabela

Işıklı Reklam Tabelası, işletmelerin daha kolay bulunması, fark edilmesi ve diğer tabelalardan da ayırt edilebilmesi için önemli bir yere sahiptir İnce Reklam ekibi, izmir'de ve yakın çevresinde Işıklı Reklam Tabelası işlemini titizlikle ve profesyonel işçilik ile yapmaktadır. Üç boyutlu tasarımından montajına kadar izmir tabela sektöründe bir öncü konumunda olan İnce Reklam, 38 yıllık tecrübesi ile kaliteden ödün vermeyen yapısını harmanlayıp, müşterilerine benzersiz bir tabela deneyimi sunmaktadır. İzmir Işıklı Reklam Tabelası reklam fiyatları ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.  

Tabela Yönlendirme Tabelası 799
Elizi Reklam

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelaları genel olarak işaret tabelaları olarak da anılmaktadır. İç mekânlarda olabildiği gibi dış mekanlarda da ortak kullanım alanlarının yönünü gösteren tabelalardır.

Tabela Totem Tabela 797
Elizi Reklam

Totem Tabela

Totem tabela, bir direk ve bir üst kasetten oluşan, genellikle firmaların bilinirliğini arttırması amacı ile başvurdukları bir reklam ürünüdür. Genelde cepheden açık alanlarda, karayolları kenarlarında ve cadde kenarlarında kullanılır.

Tabela Totem Tabela 794
Batı Reklam

Totem Tabela

Totem tabela, duyuru, ilan, tanıtım ve reklam amaçlı yapılan levhadır. Çeşitli malzemeleri bir araya getirerek elde edilebilir. Ana malzemesi Totem direği olsa da, artık bu direk olmadan da üretilebilmektedir. Reklam ajansı veya tabelacı tarafından temin edilir.

Tabela Kapı İsimlikleri 792
Batı Reklam

Kapı İsimlikleri

Kapı isimliği şahsi dairelerde, firmalarda, okul, hastane gibi kamu kurumlarında kullanılan genellikle alüminyum veya pirinç levhadan üretilen lazer kazıma veya gravür oyma tekniği ile üretilen yönlendirme ürünüdür.

Tabela Alüminyum Kutu Harf 790
Batı Reklam

Alüminyum Kutu Harf

Kutu Harf işaretlerinde standarttır. Bu yüz tipinde, harfler metal bir tabakadan oluşturulan üç boyutlu grafik öğelerdir. Tabelaya bağlı olarak bilgisayar kontrollü bir yönlendirici, lazer veya su jeti ile masa üzerinde kesilen düz bir levhadan yapılmıştır.Kutu Harf işaretlerinde standarttır. Bu yüz tipinde, harfler metal bir tabakadan oluşturulan üç boyutlu grafik öğelerdir. Tabelaya bağlı olarak bilgisayar kontrollü bir yönlendirici, lazer veya su jeti ile masa üzerinde kesilen düz bir levhadan yapılmıştır.

Tabela Dijital Baskı 789
Çelik Tabela

Dijital Baskı

Dijital Baskı Standart baskı teknikleri gelişen teknoloji ye rağmen bu gün farklı malzeme ve platformalar da baskı yapılması konusunda sıkıntılar doğurmaktadır. dijital baskı her nevi materyale baskı yapma imkanı ile yakaladığı görseliği başarı ile bir çok platforma taşıyabilmiştir. Çelik tabela son sistem teknolojiler ile donatılmış makine parkuru ile her türlü dijital baskı talebimizi muhtelif zemin ve uygulamalar ile zamanında ve en doğru şekilde sizlere teslim etmeyi taahüt etmektedir. Modern teknoloji bizlere bir çok imkanı ve tekniği de beraberinde getirebilmeyi başarmıştır. Ticari baskı enstrümanlarının da klasik baskının sığlığını aksine dijital baskı en doğru ve etkin çözümleri sunabilmektedir.

Tabela Kutu Harf Tabela 788
Çelik Tabela

Kutu Harf Tabela

Tabela kendi uygulama  mecrasında bir çok materyali bir arada yada tek başına kullanmaktadır. İnsanlar göze  hoş gelen bir algı yakama ve sadeliği bir arada bulma konusunda ne çok Kutu Harf  Tabela tercih etmişlerdir. Çelik Reklam ve Tabela özel CNC ekipmanları ile bir çok materyali bir araya getirerek sizlerin beklentisini karşılayacak Kutu Harf ler üretmeye çalışmaktadır. Sağladığı görselik’in sadeliği ile insanların akılarında kalıcı bir etkiye sahip tasarımlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Tabela Totem Tabela 785
Çelik Tabela

Totem Tabela

Firmalar görüne bilirliklerini ve akılda kalınırlıklarını artırabilmek için seçtikleri yöntemlerden biri de Totem reklam ürünleridir. Özellikle anayollar ile bağlantıları bulunan yada yoğun yaya ve araç trafiğine sahip yerlerde Totem tabela iyi dikkat çekme aracıdır. Çelik Reklam sizlere sizi ve firmanızı temsil edecek tüm ebatlarda özel tasarımlar ile hizmet vermektedir.

Tabela Totem Tabela 784
Sistem Printing Company

Totem Tabela

Totem tabela, duyuru, ilan, tanıtım ve reklam amaçlı yapılan levhadır. Çeşitli malzemeleri bir araya getirerek elde edilebilir. Ana malzemesi Totem direği olsa da, artık bu direk olmadan da üretilebilmektedir. Reklam ajansı veya tabelacı tarafından temin edilir. Uzun yolculuklar sırasında, özellikle dinlenme tesislerini işaret eden devasa yönlendirme levhalarıdır. Tüm akaryakıt istasyonlarının ön cephesinde bulunur. O istasyonda bulunan akaryakıtları ve bunların fiyat listesini gösterir. Direk tipi reklam tabelası olarak kullanılır. En düşük veya en yüksek boy ortalaması yoktur. Talebe özel üretilen reklam levhasıdır. Genelde yol kenarları, kaldırımlar, otoparklar ve fabrika giriş bahçeleri gibi alanlar da bulunur.

Tabela Branda Baskı 782
Sistem Printing Company

Branda Baskı

Branda ile vinil aynı kategoride olan malzemelerdir. Brandanın üzerine yapılan baskıya branda baskı denir ve bu işlem dijital baskı makineleri ile yapılır. Üzerine baskı yapılacak branda veya vinilin rengi genelde beyazdır. Böylece üzerine istenen yazının veya baskının rahatça uygulanabilmesine olanak tanır.

Tabela Araç Giydirme 780
Sistem Printing Company

Araç Giydirme

Arabaların dış gövdesine yapılan tasarım çalışmalarına araç giydirme denir. Araç giydirme işlemi, tasarımın dijital baskı olarak işlenmesinden sonra tasarımın, aracın üzerine kaplanmasıyla yapılır. Araç kaplama işlemlerini uzmanlar yapmalıdır.

Tabela Yelken Bayrak 779
Tanel Reklam

Yelken Bayrak

Yelken bayraklar, müşterinin istediği tasarım, renklerde, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlarda hazırlanır... Yelken bayrak diğer adıyla olta bayrak, reklam ve farkındalık yaratmak için hedef kitleye istenilen mesajın verilmesini amaçlayan veya herhangi bir firmayı tanıtmak için kullanılan portatif bir bayrak türüdür.2000’li yılların başında ülkemizde kullanılmaya başlandı,uygun fiyatı ve kullanım rahatlığından dolayı kısa sürede oldukça popüler bir reklam ürünü haline geldi.

Tabela Pleksi Kapı Tabela 778
Tanel Reklam

Pleksi Kapı Tabela

Bizim imalatlarımızda tabela yapımında vazgeçilmezlerdendir. Plexiglass malzemenin en önemli özelliği ışık geçirgenliğidir.  Plexiglass gerek dış mekân gerekse iç mekân olmak üzere iki yerde reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.  Plexiglass malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilir ve birçok renk yelpazesine sahiptir.  Plexiglass camsı bir yüzeye sahip oluşu ve birçok renk seçeneği ile reklam ve bir çok üründe rol oynamaktadır;  Özellikle geceleri daha belirgin hale gelmesi için ışıklı ve LED ışıklı özelliklere sahip tabelalar ile Krom harfli takoz pleksili nikel fileli kompozit oyma özel kalıp kabartma gibi tabela modelleri son derece ilgi çeker.  Siz de mekânlarınızın farkındalığını göstermek ve değer katmak istiyorsanız, çok seçenekli kaliteli çok seçenekli tabela imalatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Tabela İç Dış Cephe Kaplama 776
Tanel Reklam

İç Dış Cephe Kaplama

Cephe giydirme binaların duvar,cam gibi tüm uygulanabilir yüzeyleri için özel olarak tasarlanmıştır. Firmaların reklamı özel kampanyaları yada tanıtımları için kullanılır. Cephe giydirme direk olarak tüketiciye görünürlüğü kesin olan bir reklam çalışmasıdır.

Tabela Araç Giydirme 773
Çetin Reklam Tabela

Araç Giydirme

Arabaların dış gövdesine yapılan tasarım çalışmalarına araç giydirme denir. Araç giydirme işlemi, tasarımın dijital baskı olarak işlenmesinden sonra tasarımın, aracın üzerine kaplanmasıyla yapılır.

Tabela TABELA ÜRETİM 772
Çetin Reklam Tabela

TABELA ÜRETİM

Yıllardır süre tabela -reklam, dijital baskı uygulama faaliyetlerimiz kar topu gibi büyüyerek müşterilerin güvenini kazanarak günümüze kadar süre gelmiştir. Reklamcılık alanında Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firmamız müşteri haklıdır çerçevesi içerisinde duruş sergilemiş ve daima müşterilerini memnun uğurlamıştır.   Çetin Tabela Reklam usta seçimi ve eğitimi konusunda çok fazla mesai sarf ederek sektörün zorlukları ve sıkıntıları çerçevesinde kalite ve tecrübenin hakim olduğu ustalar  yetiştirmiştir. Zamanın gereksinimlerini iyi takip eden Çetin Reklam teknolojiyi çok yakından takip ederek her zaman uzun ömürlü dayanıklı ve müşterinin menfaatine olacak malzemeler tercih etmiş Çetin Reklam alanında yılların biriktirdiği tecrübe ile oldukça güçlü ve işine 100% hakim bir duruş ile sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Promosyon Promosyon 771
Çetin Reklam Tabela

Promosyon

Yıllardır süre tabela -reklam, dijital baskı uygulama faaliyetlerimiz kar topu gibi büyüyerek müşterilerin güvenini kazanarak günümüze kadar süre gelmiştir. Reklamcılık alanında Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firmamız müşteri haklıdır çerçevesi içerisinde duruş sergilemiş ve daima müşterilerini memnun uğurlamıştır.   Çetin Tabela Reklam usta seçimi ve eğitimi konusunda çok fazla mesai sarf ederek sektörün zorlukları ve sıkıntıları çerçevesinde kalite ve tecrübenin hakim olduğu ustalar  yetiştirmiştir. Zamanın gereksinimlerini iyi takip eden Çetin Reklam teknolojiyi çok yakından takip ederek her zaman uzun ömürlü dayanıklı ve müşterinin menfaatine olacak malzemeler tercih etmiş Çetin Reklam alanında yılların biriktirdiği tecrübe ile oldukça güçlü ve işine 100% hakim bir duruş ile sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Tabela Cephe Uygulamaları 767
Aybars Tasarım

Cephe Uygulamaları

Binaların cam yada duvar yüzeylerine asılarak-gererek uygulanır

Tabela Kapı İsimlikleri 764
Kılıç Reklam

Kapı İsimlikleri

Kapı isimliği şahsi dairelerde, firmalarda, okul, hastane gibi kamu kurumlarında kullanılan genellikle alüminyum veya pirinç levhadan üretilen lazer kazıma veya gravür oyma tekniği ile üretilen yönlendirme ürünüdür

Tabela Araç Giydirme 762
Kılıç Reklam

Araç Giydirme

Araç giydirme kavramı aracın üzerine reklam yerleştirilmesi işlemine denmektedir. Söz konusu işlem aynı zamanda folyo baskı teknikleri arasından cast baskı olarak da nitelendirilmektedir. Halk arasında söz konusu kavram Araç Üstü Reklam olarak da adlandırılmaktadır. Yapışkanlı folyo adı verilen PVC cast folyonun ortalama 0.11 ile 0.13 mm aralığında kalınlığının olduğu bilinmektedir. Söz konusu folyonun bu kadar ince oluşunun nedeni aracın giydirilmesi işleminde aracın cam kanallarının iç kısmına ve oluklara rahat bir şekilde esnetilerek yapışmasının mümkün olmasıdır. Araç giydirme ustalarının son derece profesyonel bir şekilde yaptıkları bu işleme başlanmadan önce aracın ayrıntılı olarak fotoğraflarının çekilmesi söz konusudur.

Tabela DIŞ CEPHE UYGULAMALARI 757
Genç Reklam

DIŞ CEPHE UYGULAMALARI

Dış cephe reklam ajansları ile dijital baskı ihtiyaçları konusunda baskı çözümleri sunuyoruz. Genç Reklam olarak büyük ebat baskı, dış cephe giydirme, bina reklam kaplama gibi açık hava reklamcılığı hizmeti veriyoruz. Dış cephe bina reklam giydirme işleri örneklerimizi inceleyerek bizimle baskı ve uygulama konusunda çalışabilirsiniz.

Matbaa Kaşe Ve Ürünleri 752
ÖZEN MÜHÜR

Kaşe Ve Ürünleri

Yerli Kaşe ve Ürünleri

Promosyon Pirinç Mum Mühür 751
ÖZEN MÜHÜR

Pirinç Mum Mühür

Pirinç Mum Mühür

Promosyon Tarihli Ajanda 746
Pronec Promosyon

Tarihli Ajanda

16 x 24 Sarı Zeminli Termo Deri, Günlük Çizgili Ajanda Tek Renk Ofset Baskılı üç Sayfa Detaylı Ön Bilgi Formları Toplam 336 Sayfa, 70 gr. 1 Hamur Ürün Fiyatı Baskı hariçtir.  Baskı Çeşitleri: - GOFRE - SERİGRAFİ - LAZER ve UV (Renkli Dijital)

Promosyon Metal Roller Kalem 745
Pronec Promosyon

Metal Roller Kalem

Promosyon metal kalemlerimizde renk seçenekleri mevcuttur. Toptan metal kalemlerimizin dış kaplaması rubberden oluşmaktadır. Baskılı metal kalem lazer baskı yöntemi ile kişiye özel veya logo baskısı yapılmaktadır. Lazer baskı deforme edilmez, silinmez, kalıcıdır. Lazer baskı da baskı rengi ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. İsme özel baskılı olarak firmalarımız tarafından özel müşterilerine hediye amaçlı tercih edilmektedir. Ürün termin süresi 7-10 iş günüdür. Düşük veya yüksek adetler için satış temsilcilerimizden bilgi alınız.

Promosyon Kartvizitlik 744
Pronec Promosyon

Kartvizitlik

Ebat: 9,5 x 6,5 cm Lazer Baskı Alanı: 8,5 x 1 cm

Promosyon 3D Döküm Anahtarlık 743
Pronec Promosyon

3D Döküm Anahtarlık

Firma isminizi, logonuzu, maskotunuzu, ürettiçiniz ürünü veya aklınıza gelen herhangi bir objeyi, talep ettiğiniz ölçülerde, renkli, renksiz, parlak veya eskitme olacak çekilde 3 boyutlu anahtarlık haline getiriyoruz.

Promosyon KUTULU, KALEMLİ DEFTER SETİ 741
Promiks Promosyon

KUTULU, KALEMLİ DEFTER SETİ

KUTULU, KALEMLİ DEFTER SETİ 13 x 21 cm, Sarı Zeminli, Termo Deri, 80 gr. Metal Tükenmez Kalem, 1. Hamur, 224 Sayfa  

Promosyon KARTON OTO KOKUSU 740
Promiks Promosyon

KARTON OTO KOKUSU

KARTON OTO KOKUSU Serigrafi ve Ofset Baskılı

Promosyon ARABA ÇÖP KUTUSU 736
Saygın Tasarım

ARABA ÇÖP KUTUSU

Ürün Kodu : ÖZEL ÜRETİM Üretici : ithal Ürün Özellikleri ORJİNAL TASARIM Araç İçi Çöp Kutusu Her arabanın ihtiyacı

Promosyon AJANDA VE NOT DEFTERLERİ 734
Saygın Tasarım

AJANDA VE NOT DEFTERLERİ

Ürün Kodu : AJANDA VE NOT DEFTERLERİ Ürün Özellikleri TEK RENK BASKILI MALİYETİ ÇOK UYGUN NOT DEFTERİ

Promosyon AÇACAK ANAHTARLIK 733
Saygın Tasarım

AÇACAK ANAHTARLIK

AÇACAK ANAHTARLIK   Ürün Kodu : AÇACAK ANAHTARLIK Üretici : SAYGIN TASARIM PROMOSYON Ürün Özellikleri 58 MM ÇAPINDA ANAHTARLIK ARKASI ŞİŞE AÇACAĞI 1000 ADET İÇİN FİYATTIR

Promosyon SPEAKER 730
Araz Promosyon

SPEAKER

•Bluetooth: 4.1 •Batarya: 1500mAh •Baskı Bölgesi: Üst Yüz Işıklı Baskı/Beyaz Işık •Destekleyiciler: TF, FM, USB, BT, AUX, SD •Giriş: DC5V 1A (Max) •Şarj Süresi: 3 Saat •Ağırlık: 240 Gram •Ölçüler: 38 x 7 x 5.5 cm •Materyal: Rubber •Kablo: 1.5A (Max) Micro •Kutu: Hediye Kutusu

Promosyon POWERBANK ORGANIZER 729
Araz Promosyon

POWERBANK ORGANIZER

A+ Lithium Polymer •4 Kademeli LED Işıklı Gösterge •Giriş: DC5V 2A (Max)/Micro •Çıkış: DC5V 2.1A (Max)/1 USB •PU (Polyurethane) •Kablo: 1.5A (Max) Micro

Promosyon POWERBANK 728
Araz Promosyon

POWERBANK

•Batarya: A+ Lithium Polymer •Gösterge: İkinci Nesil LCD •Giriş: DC5V 1A (Max) / Micro •Çıkış: DC5V 2A (Max) / 1 USB •Dahili Çıkışlar: Çift Yönlü Micro ve IOS Kablo •Ağırlık: 205 Gram •Materyal: ABS •Ebat: 131 x 69 x 16 mm •Kablo: 1.5 A (Max) Micro & Kendinden Kablolu

Promosyon Bardak Baskı 717
ÇÖZÜM

Bardak Baskı

Üretici:Çözüm İş Güvenliği Stok Kodu: CP.1 Stok Durumu: 5000

Promosyon Duvar Saati 716
ÇÖZÜM

Duvar Saati

Üretici:Çözüm İş Güvenliği Stok Kodu: DS22 Stok Durumu: 1000

Matbaa Teklif Dosyası 712
TİTİZ BASKI

Teklif Dosyası

elefon kaplama Dosya açık hali 43,5 x 30,5 cm  350 gr Amerikan kağıda sunum dosyası renkli baskı yapılmaktadır.  Minimun 1000 adet dosya fiyatı baskıya alınmaktadır.  Cepli iç kısımda kartvizit geçme yerleri vardır.  Ortadan kırımlıdır katladığınızda a4 kağıdı rahatlıkla sığmaktadır.  Baskı öncesi görsel tasarım hazırlanır. WhatsApp üzerinden onayınız alınarak dosya baskı üretime alınacaktır. Teklif dosyası baskı için firma bilgileriniz ve basılacak telefon numaralarını belirtiniz. Ekonomik ucuz dosyalar KDV. dahildir. 

Matbaa Yaka Kartı 709
TİTİZ BASKI

Yaka Kartı

Ürün Bilgileri Yaka kartı kabı yatay ve dikey bulunmaktadır. Materyal sert plastik (PVC) - 350 gr kuşe kağıda 125 micron Laminasyon filmi kaplama oval kart  Kart kullanım reklam alanı 54 x 86 mm Yaka ipi 2 cm yaka ipi baskı alanı 2 x 38 cm Beyaz geniş iplik üstüne renkli süplimasyon baskı

Promosyon Koltuk Başlık Kılıfı 708
TİTİZ BASKI

Koltuk Başlık Kılıfı

Koltuk Başlık Kılıfı Esnek ve likralı kumaş alt kısmı lastiklidir. Renkler bulunmaktadır. Baskı ön yüzeydedir yıkamalarda çıkma yapmaz uzun ömürlüdür senelerce kullanırsınız. Araç arka koltuklarında tutma kupları boşlukta kalır. 

Promosyon Baskılı Şapka 704
FOX GIFT

Baskılı Şapka

Ürün Kodu: FOXPC 85100 Ürün Özellikleri   Tam Tela, 5 Panel, 4 Kuş Gözü

Matbaa Hava Kabarcıklı Zarflar 702
Koray Zarf

Hava Kabarcıklı Zarflar

Hava Kabarcıklı Zarflar Hava kabarcıklı zarflar gönderilen ürünün sevkiyat sırasında zarar görmemesini sağlayan özel zarflardır.

Matbaa Tohum Zarfları 701
Koray Zarf

Tohum Zarfları

Tohum Zarfları Arge yapan Tohum firmaları için çeşitli boy ve ebadlarda tohum zarflarımız bulunmaktadır.

Matbaa Tyvek Zarflar 700
Koray Zarf

Tyvek Zarflar

Tyvek Zarflar DuPont Tyvek yüksek mukavemetli  ve delinmeye karşı dirençli özel bir materyaldir. Mukavemeti/ağırlık oranı kağıda oranla çok yüksektir.Su emmez dolayısıyla hiçbir zaman ıslanmaz. Su altında dahi özellikleri zayıflamaz,şişmez veya ebadları değişmez.Dışardan içeriye suyu geçirmemesine rağmen içeriden su buharını dışarı atar.

Matbaa Renkli Zarflar 699
Koray Zarf

Renkli Zarflar

Renkli Zarflar Farklı renklerden ve ebatlardan oluşan zarflardır. Renk çeşitliliği ile diğer zarflar arasında kolayca dikkat çeker.

Matbaa Diplomat & Buklet 698
Koray Zarf

Diplomat & Buklet

Diplomat & Buklet Resmi yazışmaların ve evrakların korunmasında kullanılan, üzerinde markanın logosu, sloganı ve adres bilgileri bulunabilen zarflardır.

Matbaa Torba Zarflar 697
Koray Zarf

Torba Zarflar

Torba Zarflar Farklı boyutlardaki evrakların zarar görmeden muhafaza edilerek alıcıya ulaşmasını sağlayan torba zarflar, kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanabilir.

Matbaa İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi 687
Şenel Ofset

İrsaliyeli Fatura, Perakende Satış Fişi

Anlaşmalı Matbaa işlemleri Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi, Adison Tipi Perakende Satış Fişi, Reçete Tüm Anlaşmalı Matbaa İşlemleri

Matbaa Fatura 684
Şenel Ofset

Fatura

Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi, Adison Tipi Perakende Satış Fişi, Reçete Tüm Anlaşmalı Matbaa İşlemleri

Matbaa TABAKAYA DIREK BASKI 680
DİFOLAB

TABAKAYA DIREK BASKI

UV Inkjet teknolojisi sayesinde düz satıhlara direkt baskı yapabilmekteyiz. Ahşap, cam, forex, fotoblok, alüminyum, halı, pvc levha gibi malzemelerin üzerine istediğiniz görüntü veya desen basılabilir. Sadece endüstriyel tasarım veya dekoratif amaçlı değil, ayrıca sanatsal olarak da sizlere yeni ufuklar yaratan bu teknoloji dış mekanda 3 sene, iç mekanda sınırsız dayanıklı UV akrilik mürekkep kullanmaktadır. İnsan sağlığına zararlı değildir.

Promosyon Bloknot Ve Küp Bloknot 677
Arsen Matbaa

Bloknot Ve Küp Bloknot

Ürünleri firmaların müşterilerine promosyon ve not alma amaçlı yaptırdıkları kağıt materyallerdir. Kurumsal firmaların özellikler tercih ettiği bloknot ve küp bloknot için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.  

Promosyon Bardak Altlığı Ve Mouse Pad 676
Arsen Matbaa

Bardak Altlığı Ve Mouse Pad

Masaların üstünde sıcak veya nemden masalarınıza leke veya iz bırakmaması için mouse pad ve bardak altlığı kullanılır. Tabi ki bu fırsatı değerlendirip görselliği ve reklam fırsatını değerlendirme kararını aldığınız vakit bardak altlığı ve mousepad ihtiyaçlarınız için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kauçuk bardak altlığı ve karton bardak altlığı bir çok ürünle hizmet vermekteyiz.

Matbaa Antetli Kağıt 675
Arsen Matbaa

Antetli Kağıt

Antetli kağıt firma ve kurumların fiyat teklifi, görüş, dilekçe konularda fikirlerini bildirdikleri ve kurumsal kimlikleri ile firmalarının irtibat bilgilerinin bulunduğu kağıtlara Antetli kağıt denir. Antetli Kağıtlar‘ın ölçüleri genel olarak A4’ dür. 21×29 – 80-90-110 gram 1. hamur kağıtlara basılabildiği gibi, 110 gram ve özel kağıtlara da basılabilir. Kağıt seçimi tamamen, nereye teklif, görüş bildirildiği ve oranın önemi ile orantılı olarak değişir. Tabi ki özel kağıtlara basılan antetli kağıtlar daha yüksek bir kurum kimliğinin işareti sayılırlar.

Matbaa Afiş Poster 674
Arsen Matbaa

Afiş Poster

Firmaların reklam görsellerini büyük boylarda müşterine sunduğu kağıt materyallerdir. Afişler 32×48 – 35×50 – 50×70 – 70×100 olarak istenilen ölçülerde basılmaktadır. Firmamızda minimum Afiş baskı adeti 32X48 Afişlerde en düşün 10 adet 50×70 ve 70×100 afişlerde minimum 250 adettir. Afiş poster ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. 350 gram’a kadar tüm kağıtlara baskı yapabilmekteyiz. Afiş ve posterlerin tercih alanları genellikle seçim zamanları parti teşkilatları,muhtar posterleri, cafeler, konser alanları, emlak firmaları satılık kiralik afişi olarak tercih edilmektedir.

Matbaa ACİL KAŞE 673
Arsen Matbaa

ACİL KAŞE

YERLİ SIRDAŞ 910 Küçük Boy otomatik kaşe 50 TL YERLİ SIRDAŞ 911- 912 Orta Boy otomatik kaşe 60 TL YERLİ SIRDAŞ 913 Büyük Boy Otomatik Kaşe 65 TL  YERLİ İDEAL 80 Cep Kaşe 75 TL  AVRUPA TRODAT 4911 Otomatik Kaşe 60 TL AVRUPA TRODAT 4912 Otomatik Kaşe 75 TL AVRUPA TRODAT 4913 Otomatik Kaşe 75 TL AVRUPA TRODAT CEP KAŞE Otomatik Ka?e 85 TL

Matbaa Avery Dennison Serigrafi Ürünleri 672
MAT KAĞIT

Avery Dennison Serigrafi Ürünleri

Avery Dennison Serigrafi Ürünleri Avery Dennison serigrafi ürünlerimiz son teknoloji üst film ve taşıyıcı kağıt ürünleri kullanılarak üretilmektedir. Geleneksel serigrafi mürekkepleri ile son derece uyumludur. Yüksek kalitede serigrafi ürünlerimizi inceleyiniz.

Matbaa Fasson Ofset Baskı Ürünleri 671
MAT KAĞIT

Fasson Ofset Baskı Ürünleri

Fasson Ofset Baskı Ürünleri OFSET BASKI İÇİN KENDİNDEN YAPIŞKANLI ÜRÜNLER:   Fasson Ofset Baskı Ürünleri yüksek ürün kalitesi ve çok çeşitli kullanım alanına uygun ürün özellikleri ile matbaacılık sektörüne yönelik özel geliştirilmiş ürünlerdir. Fasson ürün çeşitleri içinde PE, PP, Odunsuz üst kağıt çeşitleri, baskı yapılacak makine özelliklerine göre üst kaplama yapısı ve taşıyıcı kağıt çeşitliliği ile sunulmaktadır. Ofset baskı için tasarlanmış ürünlerin kalıcı, sökülebilir, derin dondurucu ve süper yapışkanlı olarak dört farklı yapışkan tipi vardır ve çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Düz , Scored-back (paralel kesimli) ve Crack-Back® Plus (diyagonal kesimli) olarak üç farklı taşıyıcı tipi arzu ettiğiniz uygulamaların rahatça gerçekleşmesini sağlar.

Ambalaj Avery Dennison Reflektif Folyoları 670
MAT KAĞIT

Avery Dennison Reflektif Folyoları

Avery Dennison Reflektif Serisi  ürünler ECE 104 standartlarında olup, kısa süreli reklam uygulamaları, C sınıfı ve E sınıfı gereksinimleri karşılayacak özelliklerde ürün çeşitliliğine sahiptir. Sert ve esnek yüzeylerde kullanılabilen, kısa veya uzun ömürlü kullanımlara uygun ürün çeşitleri bulunmaktadır. 

Matbaa Desenli Kagit 667
YILDIRIM GREN

Desenli Kagit

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kagit 666
YILDIRIM GREN

Desenli Kagit

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kagit 665
YILDIRIM GREN

Desenli Kagit

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kağıt 664
YILDIRIM GREN

Desenli Kağıt

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kağıt 663
YILDIRIM GREN

Desenli Kağıt

  Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Display Standlar Ve Dönkartlar 661
MY AJANS

Standlar Ve Dönkartlar

Ürün teşhir standları ve dönkartlar konusunda deneyimli olan firmamız talep edilen tüm şekilleri mukavvadan üretebilmektedir.  Bu tarz işlerde olabilecek aksaklıkları önlemek için üretim öncesi maket hazırlanıp, onayınıza sunulur.

Ambalaj Karton Ambalaj 659
MY AJANS

Karton Ambalaj

İstenilen ölçülerde özel tasarım, karton ve kuşe kağıttan üretilen bu ambalajlarda,  üretim öncesi tasarım çeşidi, numune veya prova baskı uygulamaları ile müşteri memnuniyetini diğer hizmetlerimizde olduğu gibi %100 sağlamaktayız.

Matbaa Sertifika 653
MEGALENS MATBAACILIK

Sertifika

Basım ve tasarım konusunda hizmet veren firmalar, bu konudaki başarılarının sırrını firma hizmetlerini yansıtma yönünde açıklarlar. Baskifiyatlari olarak bizler de başarımızı buna borçluyuz. Hizmet kapasitemizin geniş olmasından dolayı sizler için her zaman kalite odaklı çalışmaya önem verdik. Bu anlamda alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Promosyon Promosyon Fonksiyonlu Kalem 652
ASİLLER PROMOSYON

Promosyon Fonksiyonlu Kalem

Kod: FSK01604 İsim: Promosyon Fonksiyonlu Kalem İstanbul Kalem Ucu Renkleri: Kırmızı, Mavi Kalem Ebatı: 14 cm Ürün Özelliği: Touch Kalem Minimum Koli Adeti: 500 Not: Fiyatlarımıza Baskı Ve KDV Dahil Değildir.

Promosyon Promosyon Günlük Ajanda 651
ASİLLER PROMOSYON

Promosyon Günlük Ajanda

Kod: GNA29407 İsim: Promosyon Günlük Ajanda Bursa Ürün Ebatı: 16 x 24 cm Kağıt Kalınlığı: 70 gr. Kağıt Özelliği: Krem Kağıt Sayfa Sayısı: 336 Deri Özelliği: Termo Deri

Ambalaj Karton Bardak 650
İstanbul Matbaa Merkezi

Karton Bardak

karton bardaklar gıda ve ulaştırma sektörlerinde tercih edilen matbaa ürünüdür. Tek kullanımlık oldukları için pratiktir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Firma tanıtımında yardımcı ögelerden olduğu için çoğunlukla baskılı karton bardaklar tercih edil

Matbaa Metal Kartvizit 648
İstanbul Matbaa Merkezi

Metal Kartvizit

  Metal Kartvizitler: Kartvizitler firmanızı geniş kitlelerle buluşturmak için en etkili ve en önemli role sahiptir. Metal levha üzerine basılı bu kartvizitler baskısı metal içerisine işlediği için hiçbir şekilde çıkmaz ve son derece modern bir görününüme

Matbaa Kartela 647
İstanbul Matbaa Merkezi

Kartela

firmanızın ürünlerini tanıtmada önemli bir rol oynayan kartela hem müşterilerinizin seçimlerinde hem de firmanızın hedef kitleye ulaşımında yardımcı olur .

Matbaa İpli Karton Çanta 646
İstanbul Matbaa Merkezi

İpli Karton Çanta

Karton çantalar: Marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir.

Matbaa Plastik PVC Kartvizit 645
İstanbul Matbaa Merkezi

Plastik PVC Kartvizit

Plastik PVC kartvizit: Kartvizitler,firmanızı geniş kitlelerle buluşturmak için en etkili ve en önemli role sahiptir. Firmaların dikkat çekmek için ilk tercih ettiği çeşitlerden olan plastik kartvizitler dayanıklılık ve estetik yönüyle öne çıkarlar.

Matbaa Zarf 644
Türmatsan

Zarf

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

Matbaa Sunum Dosyası 642
Türmatsan

Sunum Dosyası

A4 belgeler için ideal Sağlam PP malzeme Sunum ve arşivlemeye uygun

Matbaa Antetli Kağıt 640
Türmatsan

Antetli Kağıt

Ebat: 21x29.7 Cm. Kağıt: 80 Gr. 1. Hamur Kağıt

Ambalaj Karton Çanta 638
ECE Paketleme

Karton Çanta

Paket İçerisinde 250 Adet Bulunmaktadır. Ürün Boyutu. En: 22 cm Boy: 22 cm Körük: 12 cm‘dir.

Ambalaj PARÇA KUTULARI 630
İZMAR AMBALAJ

PARÇA KUTULARI

PARÇA KUTULARI *   ÇEŞİTLİ ÖZELLİK VE EBATLARDA HER BÜTÇEYE GÖRE ÜRETİM MÜMKÜN KAĞIT ÇEŞİTLERİ ; KRAFT , KROME KARTON , A.BRİSTOL , ONDÜLE SIVAMALI UYGULAMALAR;BASKI,PARLAK VEYA MAT SELOFAN,VERNİK,UV LAK,KISMİ LAK,GOFRE,VARAK YALDIZ... FARKLI KALIPLAR İÇİN AMBALAJ FORMATLARINA BAKINIZ.

Ambalaj TASLAMA KUTULARI 629
İZMAR AMBALAJ

TASLAMA KUTULARI

TASLAMA KUTULARI *   ÇEŞİTLİ ÖZELLİK VE EBATLARDA HER BÜTÇEYE GÖRE ÜRETİM MÜMKÜN KAĞIT ÇEŞİTLERİ ; 1 MM DEN BAŞLAYIP 3 MM YE KADAR MUKAVVA KULLANILIR UYGULAMALAR;BASKI,PARLAK VEYA MAT SELOFAN,VERNİK,UV LAK,KISMİ LAK,GOFRE,VARAK YALDIZ... FARKLI KALIPLAR İÇİN AMBALAJ FORMATLARINA BAKINIZ.

Ambalaj KÖŞEBENT 626
A-BOX AMBALAJ

KÖŞEBENT

Köşebent kat kat kağıttan oluşmuş olup sert bir katmandan oluşmaktadır. Paletlerin yan köşelerine ve üst kısmında genelde kullanılırlar. Böylelikle hem ürünleri sabit tutarlar hemde köşelerden gelecek darbeleri en aza indirirler. Kolinin iç kısmını tam doldurmayan özel ürünler içinde kolinin çökmemesi için iç kısımlarında takviye amacı ilede kullanılır. Stoğumuzda 2 metrlik uzunluk olarak mevcuttur.

Ambalaj Triplex Koli 624
A-BOX AMBALAJ

Triplex Koli

Triplex koliler B , C ve A dalga oluklu mukavvadan oluşmaktadır. Genellikle ağır sanayi, otomotiv ve yedek parça sektörleri için üretilmektedir. Euro palet ölçüleri dışında farklı ölçülerde de üretimi yapılabilir. Ahşap kasalara dayanıklılık , fiyat ve işçilik olarak en iyi alternatif üründür. İstiflemesi ve stoklaması kolay ürünlerdir. Dökme toz ve benzeri ürünler için Oktabin (Sekizgen) tasarım ile sevk edilmelidir. Standart kolilerden 4 köşe daha fazla olması avantajı ile ortalama 500-800 Kg arası ürünü sorunsuz sevk etmenizde yardımcı olmaktadır.

Ambalaj A-BOX STANADART KOLİ 622
A-BOX AMBALAJ

A-BOX STANADART KOLİ

A-box koliler en çok kullanılan tasarımdır. Kolinin alt ve üst kısmı koli bantı ile kapatılarak sevkıyata hazır hale getirilir. Kolinin içine girecek ürünün ölçüsüne , hassaslığına ve ağırlığına uygun olarak kağıt kalitesi belirnelerek üretimi yapılmalıdır. Özellikle üst kapakları kapatıldığında kolinin içinde boşluk kalmamalıdır. Böylelikle istif yapılması durumunda çökme riski ortadan kalmakdatır. 4 Renk baskı uygulayabiliyoruz. Baskı yapılabilmesi için klişe yapılması gerekmektedir. A-Box kolilere talep olması halinde hava deliği veya el tutmak için elcik açılabilmektedir.

Display Fuar - Etkinlik Standları 608
City Reklam

Fuar - Etkinlik Standları

Ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Üreticiden müşteriye Ayaklı menü panosu, Bilgilendirme standı, Ayaklı çerçeveler, Sessiz satıcı standı, Ayaklı menü standı, Ayaklı uyarı panosu.

Display Kiosk & Ipad Standları 607
City Reklam

Kiosk & Ipad Standları

(Farklı tablet ve iPad modelleri için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Yatay - dikey çevrilebilir tablalı (iPad1 - iPad2 - iPad-3) için ipad standı * Siyah renk sac taban * Siyah iç bükey alüminyum profil gövde * Yıldız alyan vidalar ile kilitlenebilir iPad muhafaza tablası (Farklı tablet ve iPad modelleri için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Display Anket Kutuları 606
City Reklam

Anket Kutuları

  Ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Üreticiden müşteriye Dilek ve şikayet kutusu, Ramak kala kutusu, Anket kutuları, Dilek ve öneri standı, İşyeri anket kutusu, Kurum öneri ve temenni panosu.

Display Broşür Standı 605
City Reklam

Broşür Standı

  Ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Üreticiden müşteriye Ayaklı broşürlük standı, Ayaklı katalog standı, Dergi standı.

Display Işıklı Stand 604
City Reklam

Işıklı Stand

  Ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Üreticiden müşteriye Işıklı afiş standı, Lightbox, Işıklı poster pano, LED çerçeve, Işıklı afiş totemi, Işıklı panolar, Ayaklı ışıklı poster standı, Işıklı menü fiyat listesi panosu, Tek ayaklı afiş panosu.

Display Afiş Standları 603
City Reklam

Afiş Standları

  Ürünlerimiz kendi imalatımızdır. Üreticiden müşteriye Işıklı afiş standı, Lightbox, Işıklı poster pano, LED çerçeve, Işıklı afiş totemi, Işıklı panolar, Ayaklı ışıklı poster standı, Işıklı menü fiyat listesi panosu, Tek ayaklı afiş panosu.

Display Poster Bayrak 602
Baskı Hizmeti

Poster Bayrak

Display ürünler arasında yer alan poster bayrak çeşitleri kullanım amacına ve mekana uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Poster bayraklar yüksek çözünürlükte baskısı yapılabilen dijital baskı makineleri ile üretilir. Genellikle kamu ve özel kuruluşlar tarafından sıklıkla tercih edilen poster bayrak türleri sürekli kullanımın yanı sıra özel günler ve resmi bayramlarda da kullanıma uygundur. Dijital baskı tekniği kullanarak hazırladığımız poster bayrak çeşitlerini istediğiniz ebat ve ölçülerde tasarlamaktayız. Küçük poster bayrak, olta bayrak ve yelken poster bayrak modelleri en uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde yer almaktadır. Toptan poster bayrak siparişlerinize en uygun fiyatla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Display Ayaklı Reklam Panosu 601
Baskı Hizmeti

Ayaklı Reklam Panosu

Çarpıcı ve dikkat çekici pazarlama tanıtım ürünleri arasında yer alan ayaklı reklam panosu kullanım alanına göre boyutlandırıldığından müşterileri alakalı hedefe yönlendirmede etkilidir. Baskıları ise genel olarak  3 ya da 5 mm Forexs folyo üzerinde yapılır. Genel olarak reklam amacı ile kullanılan ayaklı panolar, Forex malzemenin dayanıklılığına göre ürünü iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanmayı sağlamaktadır. Her türlü baskı ihtiyaçlarınız için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Display Tanıtım Standı 600
Baskı Hizmeti

Tanıtım Standı

İnsanların yoğun olduğu alanlarda reklam ve tanıtım için insanlara ürün deneme fırsatı vermek amacıyla kurulan tanıtım standı özellikle satın alma noktası olarak adlandırılan noktalara kurulmaktadır. Türkiye’de çoğunlukla gıda ürünü ikramı için kullanılan tanıtım stantlarında market alışverişine gelen kişilere yeni bir ürünü denemeleri için ücretsiz ikram sunulması marka için etkili bir pazarlama uygulamasıdır. Daha çok etkili bir tanıtım yapmak için baskılı bir tanıtım standının kullanılması ve ekstra olarak arka tarafta bir örümcek standın bulunması müşteriler için daha dikkat çekici hale gelecektir.

Display Örümcek Stand 599
Baskı Hizmeti

Örümcek Stand

Örümcek stand alüminyum profil ve sert enjeksiyon plastik parçalardan oluşan portatif kurulumu kolay ve çanta ile taşınabilen bir display üründür. Görsel açıdan modern ve estetik duran örümcek standlar, örümcek ağı benzeri bir yapıya sahiptir. Biz baskı hizmeti olarak örümcek standınızı ister baskılı ister baskısız alma imkanı sunmaktayız. Profesyonel baskı makinelerimiz ile üst kalite görselliği hedeflemekteyiz. Alanında uzman kadromuz minimum hata ve maksimum müşteri memnuniyeti esası ile çalışmaktadır.

Display X Banner 598
Baskı Hizmeti

X Banner

Dünya genelinde sıklıkla talep edilen ve uygun bir görsel sunum sistemi olan X Banner, plastik ve metalden üretim yapılmaktadır. X banner mekanizma sistemi sayesinde görsel, gergin tutularak estetik bir görünüm sağlanmaktadır. X banner baskı modellerinde kullanım yapılacak olan baskı materyali ise dijital baskılı Avrupa vinil baskıdır.

Display Roll Up 597
Baskı Hizmeti

Roll Up

Roll Up Banner Baskı en uygun fiyat seçenekleri ile Baskı Hizmeti’nde. İhtiyaç duyduğunuz her çeşit Roll Up banner baskı tasarımlarına Baskı Hizmeti ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Mükemmel baskı kalitesine sahip reklam araçlarından biri olan Roll Up Banner ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye sahiptir. Farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahip olan Roll Up, alüminyum kasalı portatif teşhir ürünlerinden biri olarak da bilinmektedir. Roll Up Bannerler sarmal mekanizmaya sahip olan toplanabilir şık bir dış görünüme sahip, pek çok kullanım alanına sahip reklam, tanıtım ve teşhir ürünüdür.

Reklam Mecrası Gazete Reklamları 596
Krafttorba

Gazete Reklamları

Gazete reklamları interaktif tanıtımın önemli kollarından birisidir. Gazete reklamı firmaların geniş kitlelere kendisin anlatması için tasarlanan ve maliyeti yüksek olan bir reklam çeşididir. Reklam verecek firmanın ajans ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda hazırlanan tasarım gazete ölçülerine uygun tasarlanarak baskıya verilir. Gazeteler ajanslarla özel anlaşmalar yaparak hem onların kendilerine iş getirmelerini sağlar hem de ajansla çalışıldığı için tasarım ve istenilenler daha kolay anlatılabilir. Bu açıdan gazetelerin çoğunun 3. Hamur kağıda basıldığı düşünülürse tasarlanacak reklamın renk ve görüntü uyumunun nasıl olacağını en iyi reklam ajansları bilir.

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 594
Krafttorba

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik adından anlaşılacağı üzere şirketlerin kimlik kartı gibidir. Hemde akıllı kimlik kartı. hem kredi kartı yerine geçecek, hem kimlik kartı, hem ehliyet, hem pasaport vb. gibi.

Ambalaj Kraft çanta 591
Krafttorba

Kraft çanta

Kraft çanta karton çantalara göre hem maliyet, hem baskı ve teslim süresi hem de hacim olarak daha avantajlı olduğu için çokça tercih edilmektedir. Ancak karton çantaya yapılan baskıların Kraft çantaya yapılamaması ya da aynı kalitenin alınamaması firma sahiplerini mecburi olarak karton ve naylon çantaya yönlendirmiştir.

Ambalaj Dijital Baskılı Poşet 583
Etem Ambalaj

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet, Dijital Baskılı Poşet Fiyatları, Dijital Baskılı Poşet Modelleri, Dijital Baskılı Poşet çeşitleri, En Ucuz Dijital Baskılı Poşet, Dijital Baskılı Poşet kg Fiyatı

Ambalaj Yumuşak Saplı Poşet 582
Etem Ambalaj

Yumuşak Saplı Poşet

Yumuşak Saplı Poşet, Yumuşak Saplı Poşet Fiyatları, Yumuşak Saplı Poşet Modelleri, Yumuşak Saplı Poşet çeşitleri, En Ucuz Yumuşak Saplı Poşet, Yumuşak Saplı Poşet kg Fiyatı

Ambalaj Mağaza Poşeti 581
Etem Ambalaj

Mağaza Poşeti

Mağaza Poşeti, Mağaza Poşeti Fiyatları, Mağaza Poşeti Modelleri, Mağaza Poşeti çeşitleri, En Ucuz Mağaza Poşeti, Mağaza Poşeti kg Fiyatı

Ambalaj Baskılı Poşet 580
Etem Ambalaj

Baskılı Poşet

Baskılı poşet, Baskılı Poşet Fiyatları, Baskılı Poşet Modelleri, Baskılı Poşet çeşitleri, En Ucuz Baskılı Poşet, Baskılı Poşet kg Fiyatı

Ambalaj Kargo Poşeti 579
Etem Ambalaj

Kargo Poşeti

Ülkemizde online alışveriş 2020 yılında hiç olmadığı kadar artış göstermiştir. Oluşan arz talep sonrasında işletmelerin, e-ticaret firmalarının ürünlerin teslimatı için ambalaj ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Etem Ambalaj poşet üretiminde ülkemizde öncü firmalardan biri olup Kargo poşeti üretiminde de işletmelere özel çözümler sunmaktadır. Firmanıza özel baskılı kargo poşeti imalatını istediğiniz kiloda yapabilmekteyiz. Ufak boy, orta boy ve büyük boy kargo poşeti için size özel fiyat teklifimizle kısa sürede teslimat sağlıyoruz. 

Ambalaj Ambalaj / Paket 552
Astaş Ambalaj

Ambalaj / Paket

Çeşitli kaplama, paketleme ve hediye olarak hazırlanmış ürünlerin sunumu için birbirinden farklı ambalajlarımız, paketlerimiz, kağıtlarımız, karton çantalarımız ve hediye kutularımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ambalaj malzemeleri, biribirinden farklı karton çanta ve kutu modelleri.

Ambalaj Oto Güneşliği 535
GÖKALP AMBALAJ

Oto Güneşliği

Promosyon amaçlı üretilen oto güneşliği konusunda üretim kalite ve en iyi fiyatı firmamızdan temin edebilirsiniz. Oto güneşliğinin yanısıra diğer promosyon ürünlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz…

Ambalaj Koli 532
GÖKALP AMBALAJ

Koli

Her türden koli , taşınma kolisi, ambalaj kolisi üretim ve satışı konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Koli bizim işimiz. Sektördeki deneyimimiz ile her nevi koli ihtiyacınızda bizleri arayabilirsiniz.

Promosyon Sünger Bileklikli Mousepad 524
Asya Promosyon

Sünger Bileklikli Mousepad

20*22.5cm Form verilmiş sünger Üzeri kumaş kaplı Sünger bilek desteği / 4 renk transfer baskı Ortalama teslimat süresi grafik onayından sonra 10-12 iş günüdür.

Promosyon Metalize Oto Güneşliği 523
Asya Promosyon

Metalize Oto Güneşliği

Baskı Alanı: 36 x 30 cm Ebat: 60x120 cm Köpük metalize kumaş Tek Renk Serigraf Baskı Vantuzlu   Ortalama teslimat süresi grafik onayından sonra 10-12 iş günüdür.

Promosyon Kutulu VIP Set 516
YDS PROMOSYON

Kutulu VIP Set

Kutulu vip set 13 x 21 tarihsiz defter Roller kalem Kutu: 25 x 21 cm

Promosyon Quadra 8 Parça Sümen Takımı 514
YDS PROMOSYON

Quadra 8 Parça Sümen Takımı

Sümen Kalem kutusu Küp notluk Kartvizitlik Kalem altlığı Kalem (2 adet) Blok takvimlik Fotoğraf çerçevesi

Promosyon Termoderi Kapaklı Organizer 513
YDS PROMOSYON

Termoderi Kapaklı Organizer

Termoderi kapaklı organizer 17 x 24 cm 1. hamur 70 gr. kağıt Tarihli iç Sarı iç kağıt Hesap makinası Kart koyma bölmesi Serigraf, sıcak baskı ve UV baskıya uygundur

Promosyon AJANDA 13*21 SERT KAPAK 511
Özen Promosyon

AJANDA 13*21 SERT KAPAK

Stok DurumuRenk Kodu Stok Adeti6434 Desen-1 9326434 Desen-2 9256434 Desen-3 9266434 Desen-4 696

Promosyon Açacak Ve Purjör Metal 3 Boyutlu Anahtarlık 507
Özen Promosyon

Açacak Ve Purjör Metal 3 Boyutlu Anahtarlık

Ürün Grubu: 3 Boyutlu anahtarlık, Metal anahtarlık, Baskılı anahtarlık Malzeme: Zamak Baskı: Logo baskılı anahtarlık, isim baskılı anahtarlık Paketleme: Tekli poşet, Karton jelatin, Tekli kutu Üretici: Özen Promosyon Ürünleri, İkitelli, İstanbul Üretim Yeri: Promosyon 3 boyutlu anahtarlık üretimi fabrikamızda yapılmaktadır.

Promosyon ARAÇ ŞARJ KİTİ 506
Hit Promosyon

ARAÇ ŞARJ KİTİ

Hit Promosyon olarak toptan uygun ucuz fiyatlarımız ile hep bir adım önde olmayı yaklaşık 14 yıldır sağlamış bulunmaktayız. Genelde otomotiv firmaların yanı sıra diğer sektörlerde yılbaşı promosyon olarak usb bellek, powerbank, duvar saati, deri anahtarlık, baskılı kalem, takvim,matbaa ürünleri olarakta kartvizit basımı, katalog baskı, el ilanları insört olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Promosyon Çanta 505
Hit Promosyon

Çanta

Hit Promosyon olarak toptan uygun ucuz fiyatlarımız ile hep bir adım önde olmayı yaklaşık 14 yıldır sağlamış bulunmaktayız. Genelde otomotiv firmaların yanı sıra diğer sektörlerde yılbaşı promosyon olarak usb bellek, powerbank, duvar saati, deri anahtarlık, baskılı kalem, takvim,matbaa ürünleri olarakta kartvizit basımı, katalog baskı, el ilanları insört olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Promosyon Alüminyum Duvar Saati 504
Hit Promosyon

Alüminyum Duvar Saati

Hit Promosyon olarak toptan uygun ucuz fiyatlarımız ile hep bir adım önde olmayı yaklaşık 14 yıldır sağlamış bulunmaktayız. Genelde otomotiv firmaların yanı sıra diğer sektörlerde yılbaşı promosyon olarak usb bellek, powerbank, duvar saati, deri anahtarlık, baskılı kalem, takvim,matbaa ürünleri olarakta kartvizit basımı, katalog baskı, el ilanları insört olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Promosyon Ahşap Saplı Şemsiye 503
Hit Promosyon

Ahşap Saplı Şemsiye

Promosyon Ürünleri yıl sonlarında reklam amaçlı yapılan ve farkındalık yaratan ürünler arasında  Oto Kokusu, Oto Plakalık, Ruhsat Kabı, Anahtarlık ve Oto Bakım ürünleri yer almaktadır bunun yanı sıra bu ürünlerin imalatı tarafımızca yapılmaktadır.

Promosyon Ruhsat Kabı 502
Hit Promosyon

Ruhsat Kabı

Promosyon Ürünleri yıl sonlarında reklam amaçlı yapılan ve farkındalık yaratan ürünler arasında  Oto Kokusu, Oto Plakalık, Ruhsat Kabı, Anahtarlık ve Oto Bakım ürünleri yer almaktadır bunun yanı sıra bu ürünlerin imalatı tarafımızca yapılmaktadır.

Promosyon Oto Kokusu 501
Hit Promosyon

Oto Kokusu

Promosyon Ürünleri yıl sonlarında reklam amaçlı yapılan ve farkındalık yaratan ürünler arasında  Oto Kokusu, Oto Plakalık, Ruhsat Kabı, Anahtarlık ve Oto Bakım ürünleri yer almaktadır bunun yanı sıra bu ürünlerin imalatı tarafımızca yapılmaktadır

Promosyon Kraft Defter 499
CAN OFSET

Kraft Defter

KALEM AKSESUARDIR. ÜRÜN FİYATINA DAHİL DEĞİLDİR.   13x18 KRAFT DEFTER 13x18 CRAFT NOTEBOOK 70 gr Kağıt / 70 gr Paper 160 Sayfa / 160 Page Krem Kağıt / Cream Paper Koli Ebatı / Ctn Size : 40x35x30,5 cm Koli Adeti / Ctn Quantity : 80 Koli Ağırlığı / Ctn Weight : 15,5 kg

Promosyon Sekreter Bloknot 498
CAN OFSET

Sekreter Bloknot

AKYURT SEKRETER BLOKNOT AKYURT SECRETARY BLOCKNOT Not Kağıdı / Note Paper Hesap Makinası / Calculator Ambalaj / Package : Özel Kutu / Gift Box Ürün Ebatı / Item Size : 24,7x31,8 cm Koli Ebatı / Ctn Size : 65x35x27 cm Koli Adeti / Ctn Quantity : 25

Promosyon Kalemlik 497
CAN OFSET

Kalemlik

Promosyon kalemlik modelleri birçok farklı malzeme kullanılarak üretilmekte olup aynı zamanda dikkat çeken veya ağır görünümlü modeller olarak üretilmektedir. Ofislerin ve işyerlerin tasarımlarına göre tercih edilen promosyon kalemlik modelleri kullanılan alandaki tasarımla bir bütün sağlayarak tercih edilen dekorasyon ile uyum sağlamaktadır. Geniş ve derin özelliklere sahip kalemlikler günümüzde yer alırken daha dar ve kısa tasarımlı modellerde tercih edilebilmektedir.

Promosyon Çanta 496
CAN OFSET

Çanta

Çantalar kendi arasında birçok farklı ebat ve tasarım olarak modellere ayrılmaktadır. Okullar ve spor alanlarında en çok tercih edilen model sırt çantaları olurken, iş alanlarında tercih edilen model ise evrak veya bilgisayar çanta modelleri olmaktadır. Bunun yanı sıra günlük işler için geniş hacimli bez çantalar insanların sık tercihleri arasında yer almıştır. Cepte taşınamayacak kadar çok olan ufak nesneleri rahat taşıyabilmek içinse mini bel çantaları veya el çantaları tercih edilmektedir. Bu ürünlerin üretim malzemeleri, büyüklük ve ebatları baz alınarak belirli maliyetler çıkarılırken, tamamen dikişli olması nedeniyle promosyon çanta fiyatları ekstra bir maliyet eklemektedir.

Promosyon Hediyelik Set 495
CAN OFSET

Hediyelik Set

Promosyon hediyelik set içinde farklı kullanım alanlarına sahip ürünleri içeren özel kutulardan oluşmaktadır. Promosyon hediyelik set modelleri arasında genellikle kalem defter anahtarlık powerbank ve usb bellek gibi gün içinde ihtiyaç duyulan ve her ortamda kullanılan ürünler yer almaktadır.

Promosyon Usb Bellek 494
CAN OFSET

Usb Bellek

Üreticiler insanların ihtiyaçlarını özel analizler yaparak araştırmakta ve incelemektedir. Günlük hayatta çok kullanılan ürünleri farklı materyallerle birleştirerek daha fazla kitleye ulaşmaya çalışan üreticiler bu durumu promosyon usb bellek modellerinde de çok fazla kullanmaktadır. Bu flaş bellek modellerinden bazıları ise çok kullanılan anahtarlık usb, fener usb, veya açacak usb belleklerdir. Ayrıca dokunmatik ekranlarda çalışan usb bellekler de bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle metal, plastik, kart veya deri  malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bizde fazla ihtiyaç duyulan ve kullanım oranı çok olan bu modelleri kampanya istekleriniz için hazırlayıp firma logo baskılı usb bellek çeşitlerini beğenilerinize sunuyoruz.

Promosyon Led Lamba 493
Ufuk Tanıtım

Led Lamba

5 LED IŞIK USB 5 LED LİGHT USB Ambalaj / Package : Özel Kutu / Gift Box Ürün Ebatı / Item Size : 37,5x1,2 cm Koli Ebatı / Ctn Size : 42,5x31,5x22,5 cm Koli Adeti / Ctn Quantity : 200 İç Koli Adeti / Innerbox : 50 Koli Ağırlığı / Ctn Weight : 10,5 kg

Promosyon Anahtarlık 492
Ufuk Tanıtım

Anahtarlık

Baskılı Promosyon Anahtarlık modellerine göre değişiklik göstermektedir. Üretilen ve kullanılan malzemenin yapısına göre istenilen logo baskılı anahtarlık için tercih edilen baskı türleri uv, lazer, tampon ve serigraf baskısı gibi çeşitli teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Baskılı promosyon anahtarlık üzerine işlenen logonuz, firmanızın adını ve renklerini daha akılda kalıcı hale getirmektedir. Aynı zamanda uygun fiyatlarımızla beraber hem fazla bütçe ayırmadan müşterilerinizi memnun ederken, marka bilinirliğinizi de hızlı şekilde attırabilirsiniz.

Promosyon Organizer Ajanda 491
Ufuk Tanıtım

Organizer Ajanda

Bilgilerin ve yaşanan tecrübelerin kayıt altına alınma ihtiyacı nedeniyle ortaya çıkan defterlerin daha kapsamlı ve detay özellikli versiyonuna ajanda denir. Ajandalar defterlere göre içinde yer alan tasarımda kullanıcıları yönlendiren ve doğru planlama yapmalarını sağlayan günlük ve planlı çalışmalarda eksiksiz bilgi eklenmesini sağlayan bölmeler ve tasarımlar içermektedir. Böylece işte, evde veya okulda kullanıcıların hesaplamalarını veya yapacakları planları hem unutmadan hem de vaktinde faaliyete geçirebilmesine olanak sağlamaktadır. Promosyon organizer ajanda ise standart olan ajandaların daha kapsamlı ve kullanışlı olmasını sağlayan yenilik ve özelliklerle donatılmıştır.

Promosyon Telefon Tutucu 474
Ufuk Tanıtım

Telefon Tutucu

Küçülen boyutlara ve incelen tasarımlara sahip telefonları masalarda veya yürürken kullanmakta eskisi kadar kolay değildir. En ufak çarpma ve düşmelerde hasar gören telefonlar insanlara yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Küçük büyük demeden herkesin kullandığı telefonları ister yürürken ister masa başında düşürmeden kolaylıkla kullanılmasını sağlayan promosyon telefon tutucu çeşitlerimiz telefonu olan herkese hitap etmekte ve potansiyel reklam demografisinin çok geniş olmasıyla firma tanıtımları için önemli bir ürün olmaktadır. Müşterilerinize veya reklam için hediye etmek istediğiniz kişilere, üzerine logonuzu ekleyebileceğiniz promosyon telefon tutucular markanızın akılda daha fazla akılda kalıcı olmasını sağlarken, aynı zamanda belirli ortamlarda veya dışarıda kullanılmasıyla farklı kişilerinde görmesine imkan sunmaktadır.

Promosyon EMİRGAN MASA SETİ 473
Ufuk Tanıtım

EMİRGAN MASA SETİ

EMİRGAN MASA SETİ EMIRGAN TABLE SET Tükenmez Kalem / Ballpen Ambalaj / Package : Özel Kutu / Gift Box Ürün Ebatı / Item Size : 24x14x7,5 cm Koli Ebatı / Ctn Size : 38x29,5x39 cm Koli Adeti / Ctn Quantity : 8 Koli Ağırlığı / Ctn Weight : 10,5 kg BASKI LAZER

Promosyon Kumaş Maske 468
Doruk Promosyon

Kumaş Maske

Promosyon Maske Logo Baskı Saf Pamuk Veya Nano Yüz Maskesi Virüs, Toz ve Soğuktan Korur, Tek beden herkese uyar pamuklu yüz maskesi, yüzünüzü, burnunuzu ve ağzınızı kirli hava solumasına karşı mükemmel bir şekilde koruyan şık ve tekrar tekrar kullanılabilir. ÇOK KULLANIŞLI - Virüs yüz maskesi, toz, hava kirli yeri ve kumlu havayı burnunuzdan ve ağzınızdan uzak tutmak ve soğuk havalarda yüzünüzü sıcak tutmak için harikadır. NEFES ALABİLİR VE RAHAT - Yıkanabilir yeniden kullanılabilir yüz maskemiz, nefes alabilen ancak tozu sağlıklı bir şekilde önleyebilen yumuşak ve rahat saf pamuktan yapılmıştır. Pamuklu ağız örtüsü maskesi, yüzünüze daha rahat uyacak şekilde ayarlamanıza izin verir.

Display Roll Up Banner 465
Derin Display

Roll Up Banner

alüminyum malzemeden üretilmiştir. *Makaralı sistemi sayesinde görseli içinde zarar vermeden saklar.İstenildiğinde tekrar açıp defalarca kullanılabilir. *Ekonomik fiyatı ve taşıma kolayliği açısından reklam malzemeleri arasında en çok tercih edilendir. *Kullanmak istemediğiniz görsel baskıyı değistirerek Roll up Banner ürününü başka kampanya veya sunumlarda da kullanabilirsiniz. *Kurulumu birkaç saniyenizi alır ve herhangi bir aparata ihtiyaç yoktur. *Görsel baskısız olarak satışta olan Roll up Banner, ürününü dilerseniz baskılı kullanıma hazır halde de satın alabilirsiniz. *Çanta fiyata dahildir ve taşıma esnasında kolaylık sağlar.

Display ÖRÜMCEK STAND 2 PANEL DÜZ 3X2 460
Derin Display

ÖRÜMCEK STAND 2 PANEL DÜZ 3X2

Dayanıklı alüminyum iskelet ile sert plastik parçalardan oluşur. Kurulumu için herhangi bir alete ihtiyaç duyulmamaktadır. Farklı boyut seçenekleri sayesinde istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Değişebilir baskı yüzeyleri sayesinde birçok farklı tasarımları bir iskelet üzerinde kullanmanız mümkündür Kurulduğunda Kapladığı Alan      : Yükseklik: 230 cm X Genişlik:210 cm Dijital Baskı Ölçüsü                         : Yükseklik: 230 cm X Genişlik: 284 cm Hard Case Çanta Ölçüleri               : Yükseklik: 96 cm Genişlik:58 cm Derinlik:39 cm Hard Case Çanta Baskı Ölçüleri    : Yükseklik: 79,5 cm X Genişlik:160 cm

Promosyon Ajanda 459
Ulusoy Basım

Ajanda

Ajanda yıllardır firmalar tarafından sıklıkla kullanılan promosyon ürünlerindendir. Özellikle de yeni yıl dönemlerinde promosyon ajanda basımı ve dağıtımı hız kazanır. Ajanda uzun süreler insanların elinde kullanılmaya devam edeceği için pazarlama aracı olarak çok faydalı ürünlerdir. Son zamanlarda birçok firma yılın her döneminde promosyon olarak logolu ve tarihsiz ajanda dağıtımı yapmaktadır.

Matbaa Takvim 458
Ulusoy Basım

Takvim

İster çalışanlarınız ister müşterileriniz için promosyon ürünü olarak kullanabileceğiniz takvim baskı ürünleri Tedarek’in çeşitli takvim baskı ürünleri sayesinde markanızın veya işletmenizin ihtiyacına uygun takvimi bulabilirsiniz. Tedarek’in kaliteli malzemeleri ile basılan takvimleri ile kullanıcılara en iyi deneyimi en uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

Matbaa Baskılı Tanıtım 457
Ulusoy Basım

Baskılı Tanıtım

El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan el ilanı ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşür fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir.

Matbaa Karton Çanta 456
Ulusoy Basım

Karton Çanta

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Matbaa Dergi 452
Özcan Matbaası

Dergi

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Matbaa Katalog 451
Özcan Matbaası

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 449
Özcan Matbaası

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

Matbaa Kartvizit 448
Özcan Matbaası

Kartvizit

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit aktif olarak kullanılır. Kartvizit, iş dünyasında yer alan tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün olma özelliğini taşır. Bu nedenle de iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından sıyrılmak açısından oldukça önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili katıldığınız bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı onların hayatında daha kalıcı kılacaktır.

Matbaa Antetli Kağıt 447
Renk Matbaacılık

Antetli Kağıt

Profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken antetli kağıt kullanır. Şirket logosunu, iletişim bilgilerini kapsayan antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir. Sadece şirket dışı yazışmalarınızda değil, antetli kağıdı şirket içinde, departmanlar arası iletişimde de kullanabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir imaj çizmenize yardımcı olur. Antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.  

Matbaa Zarf 446
Renk Matbaacılık

Zarf

zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır. İki çeşit diplomat zarf çeşidi bulunmaktadır; bunlardan biri içerinde alıcı bilgilerinin yer alabileceği pencereli diplomat zarfı, diğeri ise üzerine alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketle yapıştırılabileceği penceresiz diplomat zarfıdır. Pencereli diplomat zarfları genellikle posta/kargo ile gönderilecek olan zarflar için tercih edilir.

Matbaa Üretim Formu 445
Renk Matbaacılık

Üretim Formu

Üretim formu, özellikle perakende satış yapan işletmelerin, gelen siparişi kayıt altına aldıkları forma verilen isimdir. Sipariş usulü çalışan işletmeler gelen müşteri taleplerini hem kayıt altında tutmak hem de bu talebi gerekli departmanlara aktarmak için bu formu kullanırlar. Örneğin, 3 nüshalı bir sipariş formu kullanan bir işletmede gelen sipariş için tutulan formun bir sayfası müşteriye, bir sayfası üretim departmanına ve bir diğer sayfası da muhasebe departmanına verilebilir.

Matbaa Katalog 443
Renk Matbaacılık

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.

Matbaa Sürekli Form 439
Yavuz Form&Matbaa

Sürekli Form

Değişik sektörler açısından faturalandırma noktasında sürekli form fatura daha pratik ve akılcı çözüm yöntemi sunmaktadır. Taşıma irsaliyesi, tahsilat makbuzu, ambar tesellüm fişi, fatura, irsaliye ve bu gibi birçok değişik seçenek için sürekli form fatura baskı daha kullanışlı bir yapı sağlıyor. O yüzden günümüzde sürekli form çeşitleri sektöre uygun şekilde ele alınmakta ve üretimden geçerek sunulmaktadır.  

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 438
Yavuz Form&Matbaa

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

Matbaa Fatura/İrsaliye 436
Yavuz Form&Matbaa

Fatura/İrsaliye

Fatura, irsaliye baskıları anlaşmalı matbaalarda yapılan baskılardır. Sektörde binlerce matbaanın baskı hizmeti sunması dolayısıyla hizmet kalitesini ve çeşitliliğini de bir bir ayırmaktadır. Hizmet çeşitliliğini öne süren anlaşmalı matbaa oluşu, o matbaanın prestijini göstermektedir. Maliyeden resmi evrakların basımı için onay alınması ile her türlü resmi evrak baskısı yapılır. Maliyenin resmi evraklara izin vermesi ile anlaşmalı matbaa olarak her türlü özel fatura basımı yapılmaktadır. Maliyeden onay alınması halinde yeterlilik belgesi matbaaya verilir. Bu sayede firmaların fatura ve irsaliye baskısı için baskılar gerçekleştirilir. 

Promosyon Ajanda 434
FİLİZ MATBAACILIK

Ajanda

Ajandalar sürekli göz önünde bulundurulduğundan promosyon ve reklam amaçlı etkili, basılı ürünlerdendir. Yüzlerce çeşit dokuda, renkte ve özellikte üretilebilmektedir. Yeni yılda, firmanızın veya kurumunuzun ihtiyaç duyduğu , promosyon amaçlı , her yeni yılda sürekli güncel tutulan bilgileri ile istenilen renkte , dokuda ve kapak özelliklerinde, istenildiğinde mekanizmalı olarak itina ile hazırlanmaktadır.

Matbaa Katalog 432
FİLİZ MATBAACILIK

Katalog

Firma , kurum tanıtımlarında , ürün , kampanya , proje , promosyon tanıtımlarında kullanabileceğiniz  kataloglarınız , kaliteli , şık , etkileyici tasarımlarla , farklı kağıt seçenekleri ve ciltleme sistemleri ile isteğinize uygun olarak itina ile matbaamızda basılmaktadır.

Matbaa Kartvizit 423
Etkin Matbaa

Kartvizit

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit aktif olarak kullanılır. Kartvizit, iş dünyasında yer alan tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün olma özelliğini taşır. Bu nedenle de iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından sıyrılmak açısından oldukça önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili katıldığınız bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı onların hayatında daha kalıcı kılacaktır.

Matbaa Karton Çanta 422
Model Matbaa

Karton Çanta

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Matbaa Diplomat Zarf 421
Model Matbaa

Diplomat Zarf

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

Matbaa Katalog 420
Model Matbaa

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Matbaa El İlanı 419
Model Matbaa

El İlanı

El ilanları, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmez bir pazarlama aracıdır. Bir kağıda sığdırdığınız ana mesajınızın elden ele dolaşmasına imkan sağlar. Fazla yer tutmaz, kolayca okunur böylece bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında, üzerindeki bilgilerin kolay tüketilebilir olması bir dezavantaj değil, tam tersine bir avantajdır.

Matbaa Makbuz 418
Model Matbaa

Makbuz

Para makbuzu, firmaların para alma ya da verme sonrasında doldurarak iki taraf için de para alışverişinin gerçekleştiğini gösteren belgedir.Özellikle orta ölçekli işletmelerin kurumsal imaj açısından kendi logolarını taşıyan para makbuzları kullanmaları beklenir. Bu nedenle de logolu para makbuzuna sahip olmak orta ölçekli firmalar başta olmak üzere tüm firmalara imaj açısından büyük bir katkı sağlar.

Projeli İşler Dış Cephe Giydirme 414
Sade Matbaacılık

Dış Cephe Giydirme

Birden çok tekniği içinde barındıran dış cephe giydirme, hem binaların korumalarını hem de binalarınızı daha sağlıklı bir şekilde yapmanızı sağlar. Aynı zamanda dış cephe giydirme işlemleri binalara estetik görünüm katmaktadır. Cephe kaplama ısı yalıtımıyla beraber binaların estetik görsellik kazandırmalarının yanı sıra Tedarek ailesi olarak diğer dijital baskı reklam uygulamalarını da yapmaktayız. Dış cephe kaplama çeşitleri, en iyi dış cephe kaplama modelleri ve dış cephe kaplama levhaları kolaylıkla işlenmektedir. En ucuz dış cephe kaplama fiyat seçeneği ile sahip olacağınız cephe kaplama modelleri ile binalarınıza estetik mimari görünümler kazandırabilirsiniz.

Matbaa Bobin Etiket 413
Sade Matbaacılık

Bobin Etiket

RULO ETİKET / BOBİN ETİKET Her sektörde kullanımı ihtiyaç haline gelen etiketler temelde iki şekilde üretilirler. Tabaka ve Bobin olarak üretilir. Rulo Etiketler; yapışkanlı ve yapışkansız  kağıtlardan bir kukaya rulo şeklinde sarılan bobin halindeki etiketlerdir. Rulo Etiketler Plastik Bazlı ve Kağıt Bazlı olmak üzere yaklaşık 40 çeşidi mevcuttur. Kağıt Bazlı Rulo Etiketlerin ortak özellikleri şunlardır. Kağıt Bazlı etiketler; nem, su, hava gibi ortam şartlarından etkilenen kolayca yırtılabilen genel olarak plastik bazlı etiketlere göre daha uygun fiyatlı olan etiket çeşitleridir. Plastik Bazlı Rulo Etiketler ise genel olarak yırtılmaya suya neme dayanıklı olan etiketlerdir. PP Opak, Şeffaf Plastik Bazlı Rulo etiketlerin yapışkanlı olanlarına örneklik teşkil eder.

Promosyon Takvim 412
Sade Matbaacılık

Takvim

Özellikle ofisler, hastaneler ve küçük işletmelerin yoğunlukla tercih ettiği takviminin küçük versiyonu hem daha pratik hem de daha uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Geleneksel takvimlerine göre daha küçük boyutta üretilen tek spiralli küçük takvimi şık ve sade tasarımı ile ön plana çıkıyor. Pratik yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan takvimde üst kısımda taşıyıcı alanına yapacağınız tasarımla markanızı kolaylıkla tanıtabilir, promosyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. 

Reklam Mecrası OneWay Vision Folyo 404
Dizayn Medya

OneWay Vision Folyo

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir. Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir. Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

Tabela Kırlangıç Bayrak 401
Dizayn Medya

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar. Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler. Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Promosyon Oto Paspası 400
Dizayn Medya

Oto Paspası

Otomobil yıkama ve bakım alanında faaliyet gösteren işletmeler, servis kalitelerini arttırmak için müşterilerine pek çok ek fayda sunuyorlar. Kusursuz bir oto temizlik hizmetinin tamamlayıcı unsuru olan kağıt oto paspas ve otomobil kokuları da, bu ek servislerin başında geliyor. Son derece uygun fiyatlı bir ürün olmasının yanında, oto yıkama ve bakım servislerindeki müşteri memnuniyetine ciddi katkılar sağlayan kağıt oto paspaslar; bu alanda faaliyet gösteren işletmelerin olmazsa olmaz baskı ihtiyaçlarından birini oluşturuyor. Kuşe kağıt paspas, kalın kraft paspas, deri kağıt, tela bezi ve karton kağıt gibi pek çok farklı malzeme seçeneği kullanılarak üretilen kraft kağıt oto paspaslar her ihtiyaca ve bütçeye cevap veren bir tamamlayıcı ürün. Tedarek'den bastıracağınız kraft kağıt oto paspas baskı fiyatları istediğiniz adede göre değişiklik göstermektedir

Matbaa Oto Kokusu 399
Dizayn Medya

Oto Kokusu

Oto kokuları; özellikle oto sanayi alanında hizmet veren servisler, benzin istasyonları, oto yıkamacı vb. firmaların promosyon amaçlı olarak sıklıkla kullandığı bir promosyon ürünüdür. Bu alanlarda hizmet veren firmalar müşterilerine promosyon oto kokusu vererek onlara hem ek bir hizmet sunarlar hem de müşteri memnuniyetini arttırırlar. Baskılı oto/araba kokuları aynı zaman çok iyi bir reklam aracıdır. Firmalar oto kokuları üzerine logo, adres ve telefon bilgilerini bastırarak marka bilinirliğini güçlendirirken aynı zamanda potansiyel müşterilerde kazanabilirler. Ayrıca promosyon ipli oto kokuları genellikle arabaların dikiz aynalarında bulunduğundan ve hoş koku yaydıklarından kolayca fark edilerek marka bilinirliğine katkı sağlarlar.

Matbaa Antetli Kağıt 398
Kayraform

Antetli Kağıt

Antetli kağıt baskılarımızda birçok farklı kalitede kağıt kullanarak yerine getirmekteyiz. Herkesin bütçesine yanıt verecek çeşitlilikte antetli kağıt basımı yapmaktayız. En canlı renkleri ve doku kalitesini kullandığımız antetli kağıtlarımızda sizlerin beklentilerini daima en üst seviyelerde karşılamayı başarmaktayız. Antetli kağıt basımlarında ihtiyacınıza göre ekonomik ya da express baskı seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. En yeni baskı tekniklerini kullanarak yerine getirmekte olduğumuz antetli kağıt basımlarımızda sizlerin istek ve önerilerine gerekli önemi vermekteyiz. En şık tasarımlar ile hazırladığımız antetli kağıtlarımızda firmanızın kurumsal kimliğine en uygun çalışmaları yerine getirmekteyiz. En yüksek kalitede gerçekleştirdiğimiz antetli kağıt baskılarını sizlerin istediği sayıda yapmakta ve söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz.

Matbaa Sürekli Form Fatura / İrsaliye 397
Kayraform

Sürekli Form Fatura / İrsaliye

Fatura, irsaliye, adisyon fişi, gider pusulası, çıkış ve giriş fişleri gibi işletmenizin çalışma prensibine uygun olan evrakları bastırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sürekli form irsaliye İzmir hizmetlerimizde maliye anlaşmalı olarak sunumlar yapmaktayız. Belge çoğaltma, yeni baskı, logolu baskı, numaralı baskı çalışmalarımızın tamamı kanun ve nizamlara uygun olarak yapılmaktadır. Bizlerden en nitelikli hizmeti belirlenen süre içinde alabilir, mağduriyet yaşamadan gerekli evraklarınızı teslim alabilirsiniz.

Matbaa Katalog 396
Kayraform

Katalog

Katalog baskı tasarımları firmaların reklam çalışmalarında en fazla kullandıkları yöntemler içerisinde yer almaktadır. Yüksek baskı kalitesini kullanarak hazırladığımız katalog tasarımlarımız ile sizlere kurumsal kimliğinizi en net şekilde yansıtma imkanı tanımaktayız. En canlı renk ve içerikler ile tasarladığımız katalogları baskıya almadan evvel sizlerin onayına sunuyor ve sonrasında baskı işlemine geçiyoruz. Katalog baskı tasarımlarımızdan ihtiyacınız olan sayıda sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede hazırlanarak eksiksiz olarak sizlere teslim ediliyor.

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 395
Kayraform

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketlerin kurumsal kimlik anlayışlarına uygun şekilde tasarlanan matbaa ürünleri oldukça tamamlayıcıdır. Firma olarak uzun zamandır kurumsal kimlik tasarımı İzmir ili ihtiyaçlarında tercih edilmeyi sürdürüyoruz. Tasarım ve basım işlemlerini yaptığımız tüm kurumsal ürünlerinizi garantili şekilde sunuyoruz. Tecrübeli olmamız ve çalışanlarımızın bu konuda özgün fikirler ile hareket ediyor olması müşterilerin beklentilerini de karşılama konusunda somut sonuçlar almamıza neden oluyor. Referanslar kısmındaki görüşlerin ana kaynağı da budur

Matbaa Broşür 394
Kayraform

Broşür

Sahip olduğumuz üstün teknolojiler ve benimsediğimiz kaliteli hizmet anlayışımız ile uzun süreden beridir reklam ihtiyaçlarınıza en başarılı çözümleri sunmaktayız. Her kurumun kendi kimliğine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz matbaa hizmetlerimizde sizlerden gelen her talebi yerine getirmekteyiz. Broşür Baskı Tasarımları Broşür baskılar reklam çalışmalarında her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Sizlerden gelen talebe göre hazırladığımız broşür baskı ürünlerinde en yüksek kalitede baskıları gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin bütçesine yanıt vermek adına birçok seçenekte üretimini yaptığımız broşür tasarımlarımızda kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz. Hazırladığımız broşürleri baskıya geçirmeden evvel sizlerden gerekli onayı almaktayız.

Matbaa Cepli Dosya 393
Kayraform

Cepli Dosya

Online matbaa kalitesiyle faaliyet yürüten ajansımız, firmanızın ihtiyaç duyduğu bütün kurumsal kırtasiye baskılarını gerçekleştiriyor. Güvenilir, kaliteli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşamak için matbaamızdan kolaylıkla cepli dosya siparişi oluşturabilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğini üzerinde taşıyacak ürün siparişi için matbaaya gelmenize gerek yok. Online olarak baskı özelliklerini ve adedini seçerek sipariş verebilirsiniz. Talebe göre hazırlanan ürünleri hızlı kargo imkanıyla Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine gönderiyoruz

Matbaa Bloknot 392
Yirmi Matbaa

Bloknot

İşletme içerisinde personellerin kullanabilmesi ve promosyon amaçlı dağıtım sırasında kullanıcıların fayda sağlayarak her gün markanın bilinirliğinin arttırması açısından Bloknot en çok kullanılan tanıtım materyalleri arasında bulunmaktadır. Genellikle 100 adet kare kağıdın üst üste gelmesi ve bir kutu içerisinde birleşmesi ile oluşan bir ürün olarak, İzmir ilinde birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.  Bloknot üretimi için öncelikle bir grafik tasarımla dış kutu ve iç kağıtlar tasarlanır. Sonrasında istenen kalite ve adetler ile birlikte matbaa üzerinde bloknot üretimi sağlanır. Ardından teslim edilen Bloknot ürünleri çok kolay bir şekilde işletme içerisinde kullanılabileceği gibi istenilen noktaya promosyon olarak dağıtılabilir. 

Matbaa Sertifika 391
Yirmi Matbaa

Sertifika

Etkinlikler ya da eğitimler sonrasında kurum ya da şirketlerin katılımcılara verdiği, uzun süre geçerliliği olan belgelere sertifika denir. Sertifika porgramlarının, farklı kurum ve kuruluşlar tarafından presitijli bir geçerliliği vardır. Bu sebeple sonunda verilen sertifika baskısı da kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Sertifika Baskı siparişinizi Tedarek'den online verin, kaliteli ve hızlı hizmetin farkını yaşayın.

Matbaa Katalog 389
Yirmi Matbaa

Katalog

Katalog basımında canlı renkler ile ürün katalogları, inşaat katalogları gibi ürün tanıtımı gurur ve beğeni ile yapabilirsiniz. Grafik tasarım bölümümüzden basımını düşündüğünüz kataloğuz ile ilgili iç kağıt kalınlığı, kapak kağıt kalınlığı ve iç sayfa tasarımları gibi teknik bilgilerle müşterilerinizin beğenilerini kazanabilirisniz. Uzman kadromuzla teknik destek alarak 1 adet demo baskı ile kataloğunuzun görselini görebilirsiniz. 

Matbaa Ciltleme 387
Art Ozalit

Ciltleme

Bilgisayar üzerinde hazırlanmış yazılı dosyaların, görsel materyallerin veya sunumların çıktı haline getirilmesi sonrasında düzenli bir sunum gerçekleştirmek açısından ciltleme önemli bir işlemdir. Örnek olarak üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan tez ve sunum çalışmalarının eğitim kurumuna sunulması için mutlaka ciltleme yapılmış olması gereklidir. Bu konuda firmamız İzmir genelinde hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için bu hizmeti profesyonel makineler ve cihazlar ile sağlamaktadır.  Ciltleme gerçekleştirilmesi için öncelikle yapılacak cildin çeşidi göz önüne alınır. Amerikan cilt, spiral cilt, ip dikiş, sıvama kapak, sert kapak, perforajlı kaplama, laminasyon kaplama veya mat selefon gibi birçok farklı cilt çeşidi ile hizmet verilmektedir. Ayrıca çıktı sayfasına göre de cilt çeşidi daha net bir şekilde belirlenebilir. 

Matbaa Araç Giydirme 385
Art Ozalit

Araç Giydirme

Çok standart bir hizmet olarak bilinse de araç giydirme aslında belirli hassasiyetler gösterilmesi gereken ince bir uygulamadır. Çünkü araç üzerinde kullanımı tercih edilen malzemenin dayanıklı, kaliteli ve ideal bir yapıya sahip olması önemlidir. Özellikle İzmir içerisinde kullanılacak bir araçta bu uygulama yapıldığında aracın hem trafikte hem de park halinde dikkat çekmesi ve estetik bir görüntüye sahip olması gerekecektir. Hem reklam hem de sadece firma tanıtım görselleri açısından kullanılabilecek araç giydirme yine dijital baskı hizmetleri sayesinde kaplama folyoları ile sağlanmaktadır. Bir minibüs, bir kamyon veya otobüs gibi büyük bir araç üzerinde dahi uygulanması mümkün olmakla birlikte İzmir ilinde bu hizmeti talep eden onlarca farklı işletme yer almaktadır

Matbaa Kapı İsimliği 384
Art Ozalit

Kapı İsimliği

Dış mekan tabelaları dışında iç mekan için de belirli tabelaların kullanılması konumunda kapı isimliği en pratik ve estetik tercihlerden birisidir. Özellikle iş merkezleri, plazalar ve iş hanları gibi noktalarda ofis tarzı işletmeler kapı isimliği sayesinde daha pratik bir yöntem elde etmektedir. Bu uygulamalar İzmir içerisinde birçok ofisin giriş kapısında kolaylıkla görülebilir.  Aslında isimlikler, bir tabela olmaktan çok tanıtıcı ve açıklayıcı bir levha şeklinde de görülebilir. Firmamız İzmir ilinde hizmet veren avukatlar, doktorlar, yatırım ofisleri veya muhasebeciler için ofis giriş noktalarında bu uygulamaları estetik bir görsellik ve kaliteli malzeme ile sunmaktadır. Bu tabela uygulamalarında isteğe İzmir kenti için kapsamlı şekilde bağlı gravür oyma, kabartma, dijital baskı tabelalar veya ışıklı tabelalar gibi örnekler bulunmaktadır. 

Ambalaj Ürün Kutuları 381
Yirmi Matbaa

Ürün Kutuları

İstenilen ölçülerde müşteriye özel tasarım ve zengin malzeme çeşitleri kullanılarak üretilen, ürün satışını arttırak pazarda farkedilir bir tasarımla ürünü ön plana çıkararak, müşteri beklenti ve memnuniyetinin en üst düzeyde olması hedeflenir. Ürünlerinize değer katan, firmanıza özel baskılı olarak ürettiğimiz hediye kutusu ürünlerimiz, istenilen ölçüler ve çeşitli baskı teknikleri ile modern tesislerimizde en son teknoloji baskı tesislerimizde tasarlanarak imal edilmektedir. Havlu kutusu, nevresim kutusu, çarşaf kutusu, bornoz kutusu gibi istenilen ev tekstili ürünleri 1. kalite karton ve baskı teknikleri kullanılarak üretilmektedir.

Projeli İşler Özel Tasarım Stand 316
Garage Reklam

Özel Tasarım Stand

Mega stand çalışmasıdır. Özel projelerde ve tanıtımlarda kullanılması amacıyla tasarlanmıştır. Okul v.b. kurumsal işletmelerde kullanılır. Birçok farklı ebat ve özellikte üretilebilir. Stand ışlıklı olarak üretilebileceği gibi ışıksız da kullanılabilir. Dış mekanda kullanılan ürünler yağmur ve güneş gibi etkenlere maruz kalacağından dolayı kaliteli malzemelerin tecrübeli işçilikle birleştirilmesi gerekir. Uygun maliyet için özel stand tasarlanırken mümkün olduğu kadar az eklenti yapılması gerekir. Bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Plaket 122
4gen Reklam

Plaket

kişiye, kuruma ve isteğe göre plaket çalışması yapılır

Matbaa Fatura 378
Süperform Matbaacılık

Fatura

Fatura çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Duvar Saati 301
Okan Reklam

Duvar Saati

Ayarlanabilir ölçülü duvar saati çalışmasıdır. Her tülü farklı zemine uygulanabilmektedir. Ayrıca metal, pleksi, alucor gibi farklı malzemeler kullanırak uygulama yapabilmekteyiz.Hediye olarak düşünülebileceği gibi kendi odanızı ofisinizi farklılaştırmanızada yardımcı olacaktır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Dijital Baskı 358
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Dijital Baskı

Dijital baskı çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Baskılı Maske 218
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Baskılı Maske

Firmanıza özel baskılı maskeler için hemen teklif alabilirsiniz. İstediğiniz renk ve kumaşta maskeye baskı yapılabilir

Promosyon Tshirt 237
Kayra Promosyon & Tanıtım

Tshirt

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela ve Cam Giydirme 161
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Tabela ve Cam Giydirme

Firmanıza , kurumunuza ait özel tasarım tabela ve cam giydirme hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Katalog Baskı 220
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Katalog Baskı

Size özel katalog kapağı tasarımı ile hazırlanan ve istediğiniz içerik doğrultusunda baskısı tamamlanan katalog hizmeti veriyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Display Çerçeve 343
Çınar Reklam

Çerçeve

Özel tasarım çerçeve çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Mesh Germe Branda 199
Aa Reklam

Mesh Germe Branda

Mesh baskı (Mech) delikli vinil olarak bilinmektedir. Genellikle cephe kaplama ve büyük ebat vinil afişler de kullanılmaktadır. Delikli vinil mesh ürünlerimizi açık hava dış mekan baskı makineler de basılmaktadır.

Tabela Çatı Tabela 333
TPS Reklamcılık

Çatı Tabela

Çatı tabela çalışmalarıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Display Roll Up Banner 277
Çelik Reklam

Roll Up Banner

En yaygın kullanılan display reklamcılık terimlerinden biri roll up'dır. Farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahiptir. Alüminyum kasalı portatif teşhir ürünüdür.

Promosyon Klasör 325
Printworld Matbaa Sanayi ve Ticaret A.S.

Klasör

Özel tasarım klasör çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Promosyon şapka kişiye ve kuruma özel 279
Dizayn Reklam

Promosyon şapka kişiye ve kuruma özel

Kişiye ve kurumlara özel promosyon ürünleri deneyimli ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tabela Cam Giydirme Kaplama 315
Garage Reklam

Cam Giydirme Kaplama

Baskı folyosuna iç mekan baskı makinesiyle çalışma yapılmıştır. uzun ömürlü ve dış mekanda kullanılacak uygulamalarda uv baskı çalışması yapılabilir. Maliyet açısından düşünüldüğünde solvent bazlı mürekkep kullanan makine ile baskı yapılması uygun olur. yarı geçirgenlik istenilmesi durumunda oneway baskı folyosu kullanılması daha uygun olacaktır. Yürüyen merdivenlerde reklam uygulaması için folyo kaplama tercih edilir. Cam kaplama yapılacak reklam uygulamasında ışık kullandığı takdirde daha fazla görünürlük sağlanacaktır

Tabela Yönlendirme Tabelası 121
4gen Reklam

Yönlendirme Tabelası

Fabrika içi yönlendirme tabelası çalışmaları

Matbaa Masa Sümeni 377
Süperform Matbaacılık

Masa Sümeni

Masa sümeni çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Fuar Standı 300
Okan Reklam

Fuar Standı

Firmalara özel tasarlanmış ve uygulaması yapılmış ahşap stand çalışmamızdır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ekran, koltuk takımı, sandalye, masa ekleyebilmekteyiz Kişiye özel tasarım yapılmaktadır. Fuar standları her müşteri için özgün bir tasarım çalışması sonucunda uygulanır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Dijital Baskı 357
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Dijital Baskı

Dijital baskı çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Yelken Bayrak 177
Hamle Grafik A.Ş.

Yelken Bayrak

Firmanıza ve markanıza özel tasarımlı yelken bayrak ve stand hizmeti vermekteyiz. Sizler detayları paylaşın , biz tasarlayalım. 

Display Yelken Bayrak 205
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Yelken Bayrak

Yelken bayrak tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne dikkat çekmek, kampayalı ürün veya hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek için konulan üründür. Plastik dubası özel alaşımlı direği ve 120 gram raşel kumaş baskıdan oluşmaktadır. Firmanıza özel bayraklar için hemen teklif alın

Promosyon Plastik Kalem 236
Kayra Promosyon & Tanıtım

Plastik Kalem

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Totem Tabela 160
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Totem Tabela

Totem tabela çalışmasıdır. Firmaya özel tasarım hazırlanmaktadır. 

Tabela Tabela 342
Çınar Reklam

Tabela

Tabela çalışma örneklerimizdir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Branda Baskı 198
Aa Reklam

Branda Baskı

Vinil, Branda, Afiş, Poster, Reklam, Baskı Ürünleri Uygun Fiyatlı Kaliteli Malzeme ve Üretimi. Dilediğiniz ölçü ve Ebatlarda Ücretsiz Tasarım Desteği ile Hemen Fiyat Teklifi Alın.

Tabela Tabela 332
TPS Reklamcılık

Tabela

Kurumsal tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Dönkart 324
Printworld Matbaa Sanayi ve Ticaret A.S.

Dönkart

Dönkart çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ambalaj Ürün Kutuları 318
Karton Oluklu Mukavva Ltd.Sti.

Ürün Kutuları

Farklı ürün ve yiyecek kutusu tasarımlarımız mevcuttur. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Baskılı Stick Şeker 85
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Baskılı Stick Şeker

Sizde müşterilerinize tek kullanımlık ürünler ile hijyen katmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.%100 şeker pancarından mamul şekerlerimiz el değmeden paketlenmektedir.Küp şeker ve toz şeker olarak çeşitleri mevcuttur.Kaliteyi ucuza alamk için bizi tercih edin.

Tabela Kızılaykart Tabela 314
Garage Reklam

Kızılaykart Tabela

Kızılaykart tabela çalışmasıdır. Çeşitli kurumsal firmalara özel üretim tabela üretimi yapılabilir. Maliyet açısından ışıksız kullanılabilir fakat daha özel görünüm için dış mekanda ışıklı bir ürün tercih edilmelidir. Üzerinde kullanılan malzemeler lazer kesim yapılmış akrilik-pleksi ile cnc routerda kesim-kazıma yapılmış dekotadır. Bu ürünlere ek olarak renkli kesim folyosuda uygulanmıştır. Müşteri tercihine göre farklı malzemeler kullanılarak benzer görsellik sağlanabilir. Örneğin uv baskı tekniğiyle fotoblok baskısı yapılabileceği gibi kompozit panel üzerine folyo baskısı ile de uygulama yaplabilir. Sizlerde detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Led Box 120
4gen Reklam

Led Box

Akbank Led Box çalışması

Matbaa Adisyon 376
Süperform Matbaacılık

Adisyon

Adisyon çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Cam Giydirme 299
Okan Reklam

Cam Giydirme

Cam giydirme çalışmasıdır. Dijital baskı yapılmış folyo uygulamamızdır. Cam gibi tüm sert zeminli yerlere benzer folyo uygulaması yapılmaktadır. Müşteri isteğine göre dışarıdan aydınlatma yapılarak baskılı alan daha görünür yapılabilir. Maliyet açısından ışıklandırma yapmamak daha ekonomik olabilir. Kaplama yapılan yüzeyin arkası-içerisi görünmeyeceği gibi içeriden de dışarısı görünmez. Folyonun başka bir türevi olan oneway vision uygulamasında ise içeriden dışarısı görünür, dışarıdan içerisi görünmez. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Kurumsal Promosyon Paketi 176
Hamle Grafik A.Ş.

Kurumsal Promosyon Paketi

Tshirt , isimlik , şapka , karton bardak , çanta gibi ürünlerden oluşan kurumsal promosyon paketini sizler için oluşturduk. Size özel ürünler ve tasarımlar ile paketinizi yaratın. 

Matbaa Kartvizit 204
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Kartvizit

Firmanıza ve size özel ücretsiz tasarım desteği ile en şık kartvizitler için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tabela Tabela 159
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Tabela

Firmaya özel tabela çalışmasıdır. Sizlerde firmanıza özel tasarım yaptırmak ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Kalemlik 217
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Kalemlik

Özel tasarım kalemlik tasarımı yapmaktayız. Detayları siz belirleyin, biz tasarlayalım. 

Tabela Tabela 341
Çınar Reklam

Tabela

Cefa infaz kurumu kurumsal tabela çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Oneway Folyo Uygulaması 197
Aa Reklam

Oneway Folyo Uygulaması

Cephe giydirme yahut bir diğer adı delikli folyo olan One way vision baskı, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. ... Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında iç mekan görülmemektedir.

Tabela Tabela 331
TPS Reklamcılık

Tabela

Tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Fiber Markalama 95
Yavuz Reklam Yavuz Şahin

Fiber Markalama

20x20cm çalışma alnında her türlü metal pelxsi galveniz üzerine yazı logo qrcode oluşturma ve markalama hizmeti verilmektedir 2 makina ile hızlı bir şekilde ürün teslimi

Ambalaj Ayakkabı Kutusu 323
Printworld Matbaa Sanayi ve Ticaret A.S.

Ayakkabı Kutusu

Özel tasarım ayakkabı kutusu tasarımıdır. Farklı ürünler yerleştirebileceğiniz bir ürün kutusudur. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ambalaj Pizza Kutusu 317
Karton Oluklu Mukavva Ltd.Sti.

Pizza Kutusu

Firmanıza özel pizza kutusu tasarlıyoruz. Bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Baskılı Islak Mendil 84
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Baskılı Islak Mendil

Sizde firmanıza kurumsallık katmak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak, hijyen ve serinlik veren ıslak mendillerden sipariş vermek için hemen bizi arayabilirsiniz.Dilediğiniz yazı ve görsellerde tasarımını yapıp onay için size sunalım.Hadi sizde geç kalmadan Omega Ofset ve Dijital Baskı Çözümleri ile tanışın, kaliteyi ucuza alın.

Tabela Hastane Tabela 313
Garage Reklam

Hastane Tabela

Hastane için yapılmış tabela çalışmasıdır. Sağlamlık için demir ve aluminyum kullanılmıştır. Işıklı bir tabela olarak dizayn edilip içinde uzak ve yakın mesafeden kolaylık görülebilecek şekilde ledler yerleştirilmiştir. Tabela üzerindeki pleksiler lazer kesim makinemizde kesilmiş ve kendi atölyemizde birleştirilmiştir. Pleksi kutu harf uygulaması yapılmıştır farklı krom kutu karf uygulamalarımızda bulunmaktadır. kutu harfler ışıksız olarakda tabelalarda kullanılabilir. Yol kenarlarında bulunan fabrikaların okulların veya inşaatların yüksekte bulunan dış cephelerinde benzer tabela uygulamaları yapılabilir

Matbaa Sevk İrsaliyesi 375
Süperform Matbaacılık

Sevk İrsaliyesi

Sevk irsaliyesi çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 355
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela

Tabela çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Promosyon Paketi 175
Hamle Grafik A.Ş.

Promosyon Paketi

Birden fazla ürünü tek pakette sizler için birleştiriyoruz. Ajanda , defter , kalem , silgi ve kartvizit gibi ürünleri sizler için tek pakette birleştirdik. Sizlerde kendinize özel tasarım yaptırarak bu pakete sahip olabilirsiniz. 

Tabela Site Tabela - İsimlik 340
Çınar Reklam

Site Tabela - İsimlik

Site girişi tabela çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Krom Kutu Harf Uygulaması 196
Aa Reklam

Krom Kutu Harf Uygulaması

Kutu Harf ; Paslanmaz ve krom malzemeden elde edilen el işçiliğinin ön planda olduğu uzun vadeli kullanım sağlanılan kaliteli ve dayanıklı bir tabela şeklidir.

Tabela Tabela 330
TPS Reklamcılık

Tabela

Kurumlara özel tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Mimaki Uv Baskı 94
Yavuz Reklam Yavuz Şahin

Mimaki Uv Baskı

160 CM EKADAR ROLL TO ROLL BASKI HİZMETİ VEREBİLMEKTEYİZ. BASKILARIMIZ SOLMAYA VE ÇİZİLMEYE KARŞI UZUN ÖMÜRLÜDÜR. AYNI ZAMANDA BASILMIŞ OLAN İŞLERDE BASKES ÖZELLİĞİDE İSTENİLDİĞİNDE EKLENEBİLMEKTEDİR. BRANDA FOLYO KUMAŞ GİBİ RULO MALZEMELERE BASKI YAPABİLMEKTEYİZ.

Ambalaj Ürün Kutuları 321
Printworld Matbaa Sanayi ve Ticaret A.S.

Ürün Kutuları

Babe firması ürün kutu çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Kelebek Totem Tabela 312
Garage Reklam

Kelebek Totem Tabela

Totem tabela çalışmasıdır. Kompozit panel kullanılarak yapılmıştır. Tabela üretimi sürecinde kompozit panel ilk önce cnc router ile işlenerek kolay büklebilir hale getirilir. sonrasında pleksi -akrilik veya benzeri malzemelerin işlenmesi sonrasında birleştirilerek totem tabela halinde istenilen yere montajı yapılmaktadır. Uzun ömürlü olması için üzerinde kullanılan kompozit panel pleksi demir aluminyum gibi malzemelerin iyi kalitede olması ve doğru şekillerde işlenerek tecrübeli bir firma tarafından montajı yapılması gerekmektedir.Sizde kurumunuza ait totem tabela çalışması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Germe Tabela 118
4gen Reklam

Germe Tabela

Anadolu sigorta germe tabela çalışması

Matbaa Servis / Sipariş Formu 374
Süperform Matbaacılık

Servis / Sipariş Formu

Servis ve sipariş formu çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Işıklı Tabela 297
Okan Reklam

Işıklı Tabela

Cadde ve sokak üzerinde bulunan dükkanların görünürlüğünü arttıracak olan ışıklı kutu harf uygulamamız hava kararınca dahi özgün tasarımı dikkat çekecektir. Pleksi kutu harf uygulaması uzun süre boyunca deforme olamadan parlaklığını sürdürebilir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 354
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela

Tabela çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Cam Giydirme 174
Hamle Grafik A.Ş.

Cam Giydirme

One way vision cam giydirme çalışması yapmaktayız. Firmanıza , kurumunuza ait alanlarda cam giydirme çalışmaları yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Tshirt Baskı 190
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Tshirt Baskı

Size ve markanıza özel tshirt tasarımı yapmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Tabela Ahşap Tabela 157
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Ahşap Tabela

Size ve firmanıza özel tasarım ahşap tabela çalışması yapıyoruz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Örümcek Standlar 215
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Örümcek Standlar

Tanıtım yaparken kullanılabileceğiniz özel tasarımlı örümcek standlar tasarlıyoruz. Detayları belirleyin , biz tasarlayalım. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 339
Çınar Reklam

Tabela

Gazebo hotel tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Totem Uygulaması 195
Aa Reklam

Totem Uygulaması

Her çeşit kurumsal, fabrika, avm totem uygulamarı yapılır.

Ambalaj Yiyecek Kutusu 320
Printworld Matbaa Sanayi ve Ticaret A.S.

Yiyecek Kutusu

Firmaya ait özel tasarım yiyecek kutusu çalışmasıdır. Bilgi edinmek ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Pleksi Kapı İsimliği 82
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Pleksi Kapı İsimliği

Pleksi kapı isimliği, apartman levhaları, kapı giriş yönlendirme levhaları için bizi arayabilirsiniz.

Tabela Kelebek Işıklı Tabela 311
Garage Reklam

Kelebek Işıklı Tabela

Kelebek mobilya tabela çalışmamızdır. Işıklı Tabelanın görünürlüğünü arttırmak için led uygulamasının tecrübeli bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Arka planda kullanılan kompozit panel uzun ömürü ve sağlam bir malzemedir. Siyah pleksi lazer kesim ile istenilen dizaynda ürün kesimi yapmaktadır. Sizlerde kurumunuza ait tabela yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Tahsilat Makbuzu 373
Süperform Matbaacılık

Tahsilat Makbuzu

Tahsilat makbuzu çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Kartal Plaket 296
Okan Reklam

Kartal Plaket

Kartal ve diğer hayvan-eşya figürlerinde plaketlerimiz bulunmaktadır. Özel günler için veya tebrik, teşekkür amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi ve hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Tabela Ve Cam Giydirme 353
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela Ve Cam Giydirme

Tabela ve cam giydirme çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Kaşe 189
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Kaşe

İsminize , markanıza , firmanıza özel kaşe tasarımları yapmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Promosyon Roller Kalem 232
Kayra Promosyon & Tanıtım

Roller Kalem

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela ve Cephe Kaplama 156
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Tabela ve Cephe Kaplama

Tabela ve cephe kaplama çalışmasıdır. Firmanıza ve isteklerinize özel tasarım çalışmalar yapıyoruz. Sizde kaliteli hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Display Roll Up 214
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Roll Up

Size , firmanıza ve ya markanıza özel roll up tasarımı yapıyoruz. Detayları belirtin , biz tasarlayalım. Detaylı bilgi ve hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 338
Çınar Reklam

Tabela

Tabela çalışmalarıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 328
TPS Reklamcılık

Tabela

Kutu harf tabela çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Araç Kaplama Giydirme 272
Çelik Reklam

Araç Kaplama Giydirme

Firmanıza veya kurumunuza özel araç kaplama ve giydirme işleriniz itina ile tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Promosyon Baskılı Karton Çanta 81
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Baskılı Karton Çanta

Sizde firmanıza özel baskılı karton çanta yaptırmak istiyosanız doğru adrestesiniz. Müşteriniz sizden alışveriş yaptıktan sonra da reklamınız devam etsin istiyosanız karton çantalar tam size göre. Farklı ebat ve tasarım seçenekleri ile kaliteyi ucuza almak için hemen bizi arayınız.

Tabela MetroMall Totem Tabela 310
Garage Reklam

MetroMall Totem Tabela

Özel tasarım totem tabela çalışmasıdır. uzun mesafelerden rahatlıkla görünebilmesi amacıyla 15mt'yi aşan uzunlukta imal edilmiştir. Dış mekanda olması dolayısıyla güneşe maruz kaldığında dijital baskının solmaması için kaliteli branda üzerine selvent baskı tekniğiyle baskı yapılmıştır. Görselleri bulunan ürün ışıksız olarak üretilmiştir fakar ışıklı aptığımız totem örnekleride bulunmaktadır. Sizlerde bu hizmetten almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kartvizit 116
4gen Reklam

Kartvizit

Özel tasarım kartvizit çalışması yapılır. 

Matbaa İrsaliyeli Fatura 372
Süperform Matbaacılık

İrsaliyeli Fatura

İrsaliyeli fatura çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 352
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela

Tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Anahtarlık 172
Hamle Grafik A.Ş.

Anahtarlık

Markanıza ve size özel anahtarlık tasarımı yapmaktayız. Gelin detayları birlikte konuşalım. Siz söyleyin , biz tasarlayalım. 

Matbaa Broşür 188
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Broşür

Markanıza özel broşür tasarımı yapmaktayız. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Mouse Pad 231
Kayra Promosyon & Tanıtım

Mouse Pad

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Kutu Harf Tabela 155
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Kutu Harf Tabela

Kutu harf çalışmasıdır. Firmalara özel tasarım yapılmaktadır. 

Tabela Tabela 337
Çınar Reklam

Tabela

Tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Totem Tabela 327
TPS Reklamcılık

Totem Tabela

Kurumsal firmalara hazırlanmış olan totem çalışmalarıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Kompozit Kutu Harf Tabela 271
Çelik Reklam

Kompozit Kutu Harf Tabela

Firmaya özel kompozit pleksi kutu harf krom harf tabela üretimimiz tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdedir.

Matbaa Özel Baskılı Dosya - Klasör 80
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Özel Baskılı Dosya - Klasör

Firmanıza kurumsallık katacak, müşterilerinize fiyat veya teklif verirken, sözleşme yaparken verebileceğiniz dosyalar tam sizlere göre. Size özel yapacağımız tasarımlar ile sizde dosya yaptırabilirsiniz. Kalın mukavvadan veya kartondan, cepli veya metal aparatlı şekilde yapılabilen dosyalardan sipariş vermek için hemen bizi arayınız.Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Yönlendirme Tabela 309
Garage Reklam

Yönlendirme Tabela

Yönlendirme tabela çalışmamızdır. Çok farklı çeşitte ölçüde malzeme kullanarak özgün tasarımlı yönlendirme levhaları yapmaktayız. bu projede ve diğer benzer projelerde kullandığımız malzemeler kompozit, aluminyum levha, krom levha ve kesim folyosudur. Özellikle AVM hastane gibi büyük yapılı binalarda ayrı bir görsellik ve işlevsellik katabilecek yönlendirme levhalarımız bulunmaktadır. Sizlerde yönlendirme tabelası yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Karton Çanta 371
Süperform Matbaacılık

Karton Çanta

Baskılı karton çanta çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Ar Yıldız Tabela 294
Okan Reklam

Ar Yıldız Tabela

Kompozit üzerine Krom-Pleksi kutu harf uygulamamızdır. Kırmızı zemin kutu harf görünürlüğünü arttırarak mevcut tabelalardan farklılaştırır. Kutu harf içerisine düzenli olarak yerleştirilen ledler sayesinde hava karardığında da tabeladaki harfler görünür kalabiliyor.Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Totem Tabela 351
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Totem Tabela

Totem tabela çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Metal Kalem 230
Kayra Promosyon & Tanıtım

Metal Kalem

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Harita Tasarım Çalışması 336
Çınar Reklam

Harita Tasarım Çalışması

Özel tasarım harita çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Araç Giydirme 326
TPS Reklamcılık

Araç Giydirme

Araç giydirme çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Pilon Tabela Uşak 270
Çelik Reklam

Pilon Tabela Uşak

Uzun yıllar boyu süren deneyimimiz, her boyut ve tasarımda pilon tabela üretimi yapabiliriz.

Promosyon Promosyon Sweatshirt 79
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Promosyon Sweatshirt

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız sweatshirt seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı sweatshirtler ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Advance Işıklı Tabela 308
Garage Reklam

Advance Işıklı Tabela

Özel proje şeklinde tasarlanmış olan ışklı mega tabelamız şehrin görüntüsünede farklılık katarak klasik tabela algısından sıyrılmamızı sağlayacaktır. Tabelanın tasarım sürecinde pleksi-akrilik, dekota, kompozit panel gibi pek çok farklı malzeme kullanılmıştır. Lazer kesim makinesi ve cnc router makinesinde işlenen malzemeler içlerine ışık verecek led monte edilerek hazırlanmıştır. Sizlerde bu hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Masa Notluk - Bloknot 370
Süperform Matbaacılık

Masa Notluk - Bloknot

Masa notluk çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 350
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela

İç mekan tabela çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Tabela 170
Hamle Grafik A.Ş.

Tabela

Firmanıza ve markanıza özel tabela tasarım hizmeti yapmaktayız. Sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımlar hazırlanmaktadır. 

Tabela Pleksi Kapı İsimliği 186
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Pleksi Kapı İsimliği

Firmanıza ve markanıza özel tabela tasarımı yapmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Masaüstü Seti 229
Kayra Promosyon & Tanıtım

Masaüstü Seti

Kalemlik , bloknot gibi bileşenleri tek üründe buluşmuş hali bir üründür. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Ajanda 211
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Ajanda

Markanıza özel ajanda tasarımları yapıyoruz. Teknik detayları siz belirtin biz tasarlayalım. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela 335
Çınar Reklam

Tabela

Kurumsal tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Araç Kaplama Uygulaması 191
Aa Reklam

Araç Kaplama Uygulaması

Neden? Her geçen gün daha fazla otomobilde karşılaştığımız folyo kaplama uygulamaları, aracınız için zararlı ışınlara karşı koruma sağlarken kişisel zevkinize göre ekonomik bir değişikliğe olanak tanıyor. Bunun yanı sıra, pazarlama ve reklam dünyası için de mobil mecralar yükselişe geçmiş durumda. Araç kaplama ile markanız sizinle gittiğiniz her yere gitsin! Araç Kaplama Nedir? Araç Folyo kaplama, aracın dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen zevke bağlı olarak otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir.Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor.

Promosyon Promosyon Mouse Pad 78
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Promosyon Mouse Pad

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız mouse pad seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı mouse padler ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Vitra Totem Tabela 307
Garage Reklam

Vitra Totem Tabela

Totem tabela çalışmasıdır. Akşam saatlerinde daha kolay ayırt edilebilmesi için ışıklı germe branda malzemesine baskı yapılmıştır. Totem üzerinde bulunan germe branda uygulamasının iç tarafına ışık döşenmiştir. Resimde görüldüğü gibi totem direğine ayrı bir tabela çalışmasıda yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Küp Bloknot 369
Süperform Matbaacılık

Küp Bloknot

Küp bloknot çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Tabela 349
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela

Tabela çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Projeli İşler Tanıtım Standı - Roll Up 185
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Tanıtım Standı - Roll Up

Size , markanıza, firmanıza özel tasarım tanıtım standları tasarlamaktayız. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Masa Saati 228
Kayra Promosyon & Tanıtım

Masa Saati

Masa saati hizmeti vermekteyiz. Farklı modeller ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Araç Giydirme 152
Atarek Reklam San.Tic.Ltd.Şti

Araç Giydirme

Özel araç kaplama çalışmasıdır. Firmalara özel dizayn ve kaplama yapılır. Sizlerde aracınızı kaplatmak ve kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Totem Tabela 334
Çınar Reklam

Totem Tabela

Totem tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Promosyon Bere Şapka 77
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Promosyon Bere Şapka

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız şapka seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı şapkalar ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Projeli İşler Fuar Standı 306
Garage Reklam

Fuar Standı

Müşterilerimizin talebine göre modüler olarak hızlı ve kısa sürede kurulabilmektedir. Firma veya ürün tanıtımında görsellik ön planda olarak özgün çalışmalar yapabilmekteyiz. Fuar Standlarına folyo baskı yapılarak sizlerin rakiplerinizden ayrışmanız kolaylaşacaktır. Kurumsal kimliğiniz doğrultusunda özel tasarım fuar standı çalışmamızdır.

Matbaa Kartvizit 368
Süperform Matbaacılık

Kartvizit

Kartvizit çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Masa İsimliği 291
Okan Reklam

Masa İsimliği

Masa isimliği çalışmalarımız mevcuttur. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Yol Tabelaları 348
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Yol Tabelaları

Yol tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon El Dezenfektanı 168
Hamle Grafik A.Ş.

El Dezenfektanı

El dezenfektanı hizmeti vermekteyiz. 

Projeli İşler Kurumsal İç Dekorasyon 184
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Kurumsal İç Dekorasyon

Firmanız için özel tasarım iç dekorasyon çalışmaları yapmaktayız. Paylaştığınız detaylar doğrultusunda tasarımları hazırlamaktayız. Siz hayal edin , biz tasarlayalım. 

Promosyon Promosyon Anahtarlık 76
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Promosyon Anahtarlık

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız anahtarlık seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı anahtarlıklar ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Kurumsal Firma Folyo Kaplama 305
Garage Reklam

Kurumsal Firma Folyo Kaplama

Düz zemine kaplanmış baskı folyosu AVM gibi yerlerde kısa süreliğine kullanım için doğru bir tercih olabilir. Dijital baskı folyosu solvent bazlı, eco-solvent bazlı gibi birçok farklı baskı makinesinde basılabilmektedir.  Benzer görsellik baskı brandası ilede sağlanabilmektedir. Dijital baskı brandası baskı folyosu gibi yapışkanlık özelliği olmadığından dolayı gerdirme uygulaması yapılması gerekir.Sizlerde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Defter 367
Süperform Matbaacılık

Defter

Özel tasarım defter çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Yönlendirme Tabela 290
Okan Reklam

Yönlendirme Tabela

Yönlendirme tabela çalışmamızdır. İstekleriniz doğrultusunda kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Apartman Tabela - İsimlik 347
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Apartman Tabela - İsimlik

Apartman tabela çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kartvizit 167
Hamle Grafik A.Ş.

Kartvizit

Size özel kartivizit tasarımı yapmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda tasarım yapılır ve hizmetinize sunulur. Özel tasarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Plaket 183
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Plaket

Özel tasarımlı plaket hizmeti vermekteyiz. Siz detayları belirtin , biz tasarlayalım. 

Reklam Mecrası Bozyaka Duvar 48
Çınar Outdoor

Bozyaka Duvar

İZMİR KARABAĞLAR – D22 Bozyaka Çarşı girişi reklam alanımız izmir karabağlarda yer almaktadır. Duvar reklamları ile firmanızı daha görünür ve tanınır kılmak için otobüs giydirme reklamları, tranvay reklamları, elektrik direk reklamları, clp reklamları, metro alanı reklamlarında yer almak fayda sağlar.

Promosyon Bloknot 75
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Bloknot

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız bloknot seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı bloknotlar ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Enza Home Totem Tabela 304
Garage Reklam

Enza Home Totem Tabela

Enza Home totem tabela çalışmasıdır. özel dizayn edilmiş iki adet tabelası bulunan totem aynı zamanda akşamlarıda kolaylıkla görülebilmektedir. Işıklı çalışması sağlanan totem arka tarafında kullanılan ledler aracılığıyla aydınlatılmaktadır. Lazer keism makinesinde kesilmiş sonrasında birleştirilmiş pleksi kutu harflar tabelaya ayırt edici bir özellik katmaktadır. Sizlerde totem tabela hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Dosya 366
Süperform Matbaacılık

Dosya

Kurumlara ve firmalara özel tasarlanmış cepli dosya çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Plaket 289
Okan Reklam

Plaket

Plaket çalışmamız özel isteğe göre dizayn edilmiştir. Sizde kendi isteğiniz doğrultusunda plaket yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Çatı Tabela 346
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Çatı Tabela

Çatı tabela çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Yelken Bayrak 166
Hamle Grafik A.Ş.

Yelken Bayrak

Firma ve markalara özel yelken bayrak çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde kaliteli ve size özel çalışmalar yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Ajanda 182
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Ajanda

Size , markanıza ve firmanıza özel tasarımlar yaparak sizlerle özdeşleşen ajandalar tasarlıyoruz. Sizlerde özel tasarım ajanda yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Deri Defter 225
Kayra Promosyon & Tanıtım

Deri Defter

İstediğiniz renklerde deri defter hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Klasör Baskı 207
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Klasör Baskı

Markanıza ve ya size özel tasarımlı klasör baskısı yapmaktayız. Detayları ve teknik özellikleri belirleyin , biz tasarlayalım. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Promosyon Çakmak 74
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Promosyon Çakmak

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız çakmak seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı çakmaklar ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Enza Home Tabela 303
Garage Reklam

Enza Home Tabela

Özel tasarlanmış olan tabelada pleksi kutu harf çalışması yapılmıştır.Işıklandırma için hem kutu harflerin içerisinde hemde tabelanın altında ledler kullanılmıştır. Arka planda kullanılan klasik kompozit panel kullanımının aksine delikle krom / aluminyum türevi levhalar kullanılmıştır Sizlerde kurumunuza ait tabela yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Yelken Bayrak 103
4gen Reklam

Yelken Bayrak

Firma ve markalara özel bayrak çalışmaları yapılmaktadır. Plastik duba , direk ve kumaş bayrak olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. 

Matbaa Antetli Kağıt 365
Süperform Matbaacılık

Antetli Kağıt

Kurumlara ve firmalara hazırlanmış antetli kağıt çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Tabela Ve Cam Giydirme 345
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Tabela Ve Cam Giydirme

Tabela ve cam giydirme çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Cepli Dosya 181
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Cepli Dosya

Markanıza ve firmanıza özel cepli dosya tasarımı yapmaktayız. Sizler isteklerinizi belirtin , biz tasarlayalım. 

Matbaa Kartvizit 206
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Kartvizit

Dilediğiniz ölçülerde , dilediğiniz özelliklere sahip kartvizit tasarlıyoruz. Siz özgür tasarımınızı belirtin , biz tasarlayalım. Detaylar ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Promosyon Kalem 73
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Promosyon Kalem

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız kalem seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı kalemler ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Şeker-İş Tabela 302
Garage Reklam

Şeker-İş Tabela

Şeker-İş kurumu için hazırlanan tabela çalışmasıdır. Büyük ebatta dış mekan için üçük ebatta iç mekanda kullanım amacıyla üretilmiştir. Işıklı olan uygulamanın için led kullanılarak pleksi kutu harflerin karanlıktada görülmesi sağlanmıştır. İç mekan ışıklı tabela su ve güneş gibi dış etkenlere maruz kalmayacağından dolayı içerisinde kullanılan ledler bu etkenlere göre belirlenmiştir. 

Tabela Cam Giydirme 102
4gen Reklam

Cam Giydirme

One way vision cam giydirme çalışmasıdır. 

Matbaa Afiş 364
Süperform Matbaacılık

Afiş

Afiş çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Cam Giydirme 287
Okan Reklam

Cam Giydirme

Tatlıcı yusuf cam giydirme çalışmamızdır. Özel tasarım hizmet almak ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Dezenfektan Standı 344
HSC Kordelya Reklam ve Dijital Baskı San. Tic. Ltd. Şti

Dezenfektan Standı

Dezenfektan stand çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Broşür 164
Hamle Grafik A.Ş.

Broşür

Firmanıza özel tasarlanan broşür çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde broşür yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Masa İsimliği 180
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Masa İsimliği

Size özel masa isimliği hizmeti vermekteyiz. Sizlerde masa isimliği yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Çakmak 223
Kayra Promosyon & Tanıtım

Çakmak

Size özel baskılı çakmak tasarlıyoruz.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Özel Baskılı Balon 72
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Özel Baskılı Balon

Sizde firma içinde kullanmak için veya doğum günü parti etkinlik gibi yerlerde kullanmak için askılı balon arayanlardansanız hemen bizi arayınız. Logo, fotoğraf baskı seçeneği, balon renklerinde yüzlerce seçenek ile hizmetinizdeyiz. Kaliteyi uygun fiyata almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Broşür 363
Süperform Matbaacılık

Broşür

Broşür çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Tabela ve Cam Giydirme 286
Okan Reklam

Tabela ve Cam Giydirme

Tabela ve cam giydirme çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Şapka 179
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Şapka

Firmanıza , markanıza ve size özel şapka baskıları yapmaktayız. Sizlerde özel tasarım yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Bloknot Promosyon Paketi 222
Kayra Promosyon & Tanıtım

Bloknot Promosyon Paketi

Bloknot ve hesap makinasını tek üründe buluşturduk. Bu paketle ilgili detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Forex İç Mekan 100
4gen Reklam

Forex İç Mekan

10 mm Forex Cnc kesim iç mekan tabela tasarımı.

Matbaa Bloknot 362
Süperform Matbaacılık

Bloknot

Bloknot tasarımı çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Araç Giydirme 285
Okan Reklam

Araç Giydirme

Ambulans araç giydirme çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Dergi 162
Hamle Grafik A.Ş.

Dergi

Firmanıza özel dergi tasarımı yapmaktayız. Sizde kurumunuza ait dergi çalışması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Anahtarlık 221
Kayra Promosyon & Tanıtım

Anahtarlık

Metal anahtarlık hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Sticker Etiket Çıkartma 70
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Sticker Etiket Çıkartma

Dilediğiniz tasarımlar ile size özel yapılan stickerları alan sınırı olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Dış koşullara da dayanıklı olan stickerları dilediğiniz ölçülerde üretimini yapabiliriz. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Araç Kaplama 99
4gen Reklam

Araç Kaplama

Firmaya özel araç kaplama çalışmasıdır. 

Matbaa Menü 361
Süperform Matbaacılık

Menü

Firmalara,kurumlara özel menü çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Totem Tabela 284
Okan Reklam

Totem Tabela

Hastanenin aciline yaptığımız totem tabela çalışmasıdır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela İç Mekan Baskı 104
Hamle Grafik A.Ş.

İç Mekan Baskı

3m , 5m kalınlığında istenilen ebatlarda baskı yapılabilir.

Promosyon Ajanda 69
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Ajanda

Sizde müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız ajanda seçeneklerimiz tam size göre. Müşterilerinizin devamlı kullanabileceği ve aynı zamanda kullanırken sizin de reklamınızı yapacağı ajandalar ile, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Matbaa Zarf 360
Süperform Matbaacılık

Zarf

Zarf çalışma örneklerimizdir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Araç Giydirme 283
Okan Reklam

Araç Giydirme

Otobüsün arka camına araç giydirme işlemi uygulanmıştır. Kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Takvim 68
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Takvim

Sizde yeni yılda müşterilerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız takvim seçeneklerimiz tam size göre. Duvar veya masa tipi seçenekleri mevcut olup, dilediğiniz tasarımı size özel olarak hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizde firmanızın reklamını yapmak ve müşterilerinize jest yapmak için hemen sipariş için bizi arayınız. hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Matbaa Takvim 359
Süperform Matbaacılık

Takvim

Firma ve kişiye özel takvim çalışmaları yapmaktayız. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Reklam Mecrası Bayraklı Duvar 40
Çınar Outdoor

Bayraklı Duvar

İZMİR BAYRAKLI – D14 Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama, Çanakkale Yönü İzmir trafiğinin kalbinin attığı nokta olan Bayraklı Altınyol’un etki ve gösterim olarak en güçlü noktalardan birinde bulunan Duvarımızın önünden günde ortalama 250 bin araç geçiyor. Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama ve Çanakkale Yönüne gidenlerin, günün her saati kolayca görebildikleri, önü hiç kapanmayan etkisi büyük bir mecra. Firma tanıtımlarında dijital ekranlar, dijital raketler, elektrik direği reklamları ve bilboardları kullanıp firmanızı dahada tanınır kılabilirsiniz.

Tabela Tabela 66
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Tabela

Sizde reklama önem verenlerdeseniz çok şık tasarımlı tabelalar için hemen bizi arayınız. Kurumsallığınızı tamamlayan, şık görseller, bina kaplamaları, totemler, ışıklı ışıksız tabelalar, cephe giydirmeler, cam kaplamalar ve daha yüzlerce seçeneği barındıran tabela dünyasında sizlere en iyi şekilde hizmet vermek amacımızdır. Hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Tabela Araç Giydirme 64
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Araç Giydirme

Sizde firmanızın kurumsal görüntüsünü tamamlamak istiyorsanız hemen bizi arayınız. Araçlarınıza özel yaptığımız şık tasarımlar ile ister komple isterseniz bölgesel araç kaplaması ile firmanızın reklamını caddelere taşıyabilirsiniz. Aracınız dışardayken her daim reklamınız insanlar tarafından farkedilsin. Sizde geç kalmadan araçlarınız kaplatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyiz.

Reklam Mecrası Hıltı, Digital Baskı Cephe Giydirme 242
Üstünler Reklamcılık Nak. Tic. Ltd. Şti.

Hıltı, Digital Baskı Cephe Giydirme

BİNA CEPHESİ DELİKLİ (MESH) BRANDA GİYDİRME UYGULAMASI

Matbaa Kartvizit 4
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Kartvizit

 Firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz kaliteli kartvizitler için hemen bizi arayın. Parlak, mat, kabartmalı laklı, altın yaldızlı, kalın, şeffaf ve daha birçok seçenek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartvizit, kendinizi ve firmanınızı en kolay şekilde tanıtmanızı sağlar. Kartvizit için ağırlıklı 5e 8 veya 5.5 e 9 ölçüler kullanılır.  Hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlı baskılar için hizmetinizdeyiz.

Tedarek © 2021