Okul - Tedarek

Okul

Tabela Ofis Kapı İsimlikleri 786
Çelik Tabela

Ofis Kapı İsimlikleri

İşletmeler marka bilinci oluşturma konusunda bir çok faaliyeti aynı anda yürütmektedirler. Bu ciddi anlamda bir etkileşim ve bunun beraberinde de kalıcı  bir etki yaratır. Ofis kapı isimleri bu noktada insanlar üzerindeki algı bütünlüğünün sağlanmasını konusunda etkin bir araçtır. Ofis kapı isimleri kapınızda karşıladığını potansiyel müşterinize sizin isiminiz ile markayı bit bütün olarak algılatan basit ama etkin bir reklam aracıdır. Çelik reklam tabela sektör deneyimi ile sağladığı hizmetlerin esas temeli olan müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile sizlere en uygun ürünü sunma kaygısını her zaman taşıyarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Tabela IŞIKLI TABELA 755
Genç Reklam

IŞIKLI TABELA

Genç Reklam olarak ışıklı tabela imalatı , paslanmaz ışıklı led tabela , pleksi ışıklı led tabela , ışıklı totem tabela imalatı , ışıklı vinil baskı tabela , paslanmaz ışıklı tabela alanlarında hizmet vermekteyiz.  Uygun fiyat kaliteli ürün için doğru adrestesiniz. Şimdi hemen Genç Reklam ile iletişime geçin. 

Matbaa Kaşe Ve Ürünleri 752
ÖZEN MÜHÜR

Kaşe Ve Ürünleri

Yerli Kaşe ve Ürünleri

Promosyon Pirinç Mum Mühür 751
ÖZEN MÜHÜR

Pirinç Mum Mühür

Pirinç Mum Mühür

Promosyon Tarihli Ajanda 746
Pronec Promosyon

Tarihli Ajanda

16 x 24 Sarı Zeminli Termo Deri, Günlük Çizgili Ajanda Tek Renk Ofset Baskılı üç Sayfa Detaylı Ön Bilgi Formları Toplam 336 Sayfa, 70 gr. 1 Hamur Ürün Fiyatı Baskı hariçtir.  Baskı Çeşitleri: - GOFRE - SERİGRAFİ - LAZER ve UV (Renkli Dijital)

Promosyon Metal Roller Kalem 745
Pronec Promosyon

Metal Roller Kalem

Promosyon metal kalemlerimizde renk seçenekleri mevcuttur. Toptan metal kalemlerimizin dış kaplaması rubberden oluşmaktadır. Baskılı metal kalem lazer baskı yöntemi ile kişiye özel veya logo baskısı yapılmaktadır. Lazer baskı deforme edilmez, silinmez, kalıcıdır. Lazer baskı da baskı rengi ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. İsme özel baskılı olarak firmalarımız tarafından özel müşterilerine hediye amaçlı tercih edilmektedir. Ürün termin süresi 7-10 iş günüdür. Düşük veya yüksek adetler için satış temsilcilerimizden bilgi alınız.

Promosyon KUTULU, KALEMLİ DEFTER SETİ 741
Promiks Promosyon

KUTULU, KALEMLİ DEFTER SETİ

KUTULU, KALEMLİ DEFTER SETİ 13 x 21 cm, Sarı Zeminli, Termo Deri, 80 gr. Metal Tükenmez Kalem, 1. Hamur, 224 Sayfa  

Promosyon Duvar Saati 716
ÇÖZÜM

Duvar Saati

Üretici:Çözüm İş Güvenliği Stok Kodu: DS22 Stok Durumu: 1000

Matbaa Sertifika 653
MEGALENS MATBAACILIK

Sertifika

Basım ve tasarım konusunda hizmet veren firmalar, bu konudaki başarılarının sırrını firma hizmetlerini yansıtma yönünde açıklarlar. Baskifiyatlari olarak bizler de başarımızı buna borçluyuz. Hizmet kapasitemizin geniş olmasından dolayı sizler için her zaman kalite odaklı çalışmaya önem verdik. Bu anlamda alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Promosyon Promosyon Fonksiyonlu Kalem 652
ASİLLER PROMOSYON

Promosyon Fonksiyonlu Kalem

Kod: FSK01604 İsim: Promosyon Fonksiyonlu Kalem İstanbul Kalem Ucu Renkleri: Kırmızı, Mavi Kalem Ebatı: 14 cm Ürün Özelliği: Touch Kalem Minimum Koli Adeti: 500 Not: Fiyatlarımıza Baskı Ve KDV Dahil Değildir.

Promosyon Promosyon Günlük Ajanda 651
ASİLLER PROMOSYON

Promosyon Günlük Ajanda

Kod: GNA29407 İsim: Promosyon Günlük Ajanda Bursa Ürün Ebatı: 16 x 24 cm Kağıt Kalınlığı: 70 gr. Kağıt Özelliği: Krem Kağıt Sayfa Sayısı: 336 Deri Özelliği: Termo Deri

Matbaa Sunum Dosyası 642
Türmatsan

Sunum Dosyası

A4 belgeler için ideal Sağlam PP malzeme Sunum ve arşivlemeye uygun

Tabela Cam Kumlama Folyosu 613
Tabelasan

Cam Kumlama Folyosu

CAM KUMLAMA FOLYOSU - BUZLU CAM FİLMİ Kendinden yapışkanlıdır. Polimerik yapıya sahiptir. Tüm yüzey kaplama işlemlerinde kullanabilirsiniz.       İstediğiniz şekilde kesilerek kullanılabilir

Tabela Çatı Tabelaları 609
Tabelasan

Çatı Tabelaları

Çatı tabelaları firma ve kurumların isim veya reklamlarının yapıldığı, büyük ölçekli çatılarda yer alan tabelalara verilen isimdir. Diğer tabela çeşitlerden göre daha büyük şekilde tasarlanan bu tabelalar çok uzaklardan fark edilmesi amaçlı olarak inşa edilirler. Sıklıkla yeni yapılan inşaatlarda ve hastanelerde kullanılan bu tabelalar yoğun binalar arasında çok uzaklardan bile fark edilmeyi sağlar. Çat tabelaları gerektiğinde ışıklı, ışıksız, kutu harfli ya da ledli olarak farklı tabela çeşitleri ile birlikte de kullanılır.

Reklam Mecrası Gazete Reklamları 596
Krafttorba

Gazete Reklamları

Gazete reklamları interaktif tanıtımın önemli kollarından birisidir. Gazete reklamı firmaların geniş kitlelere kendisin anlatması için tasarlanan ve maliyeti yüksek olan bir reklam çeşididir. Reklam verecek firmanın ajans ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda hazırlanan tasarım gazete ölçülerine uygun tasarlanarak baskıya verilir. Gazeteler ajanslarla özel anlaşmalar yaparak hem onların kendilerine iş getirmelerini sağlar hem de ajansla çalışıldığı için tasarım ve istenilenler daha kolay anlatılabilir. Bu açıdan gazetelerin çoğunun 3. Hamur kağıda basıldığı düşünülürse tasarlanacak reklamın renk ve görüntü uyumunun nasıl olacağını en iyi reklam ajansları bilir.

Ambalaj Lisanslı Ürünler 551
Astaş Ambalaj

Lisanslı Ürünler

Doğum günü ve parti malzemeleri için özel olarak tasarlanmış (tabak, bardak, peçete, flama vb.) birbirinden farklı ve özel çizgi karakterler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Seçtiğiniz çizgi karakterler birbirinden farklı ürün çeşitleriyle sizlere sunulmaktadır.

Promosyon AJANDA 13*21 SERT KAPAK 511
Özen Promosyon

AJANDA 13*21 SERT KAPAK

Stok DurumuRenk Kodu Stok Adeti6434 Desen-1 9326434 Desen-2 9256434 Desen-3 9266434 Desen-4 696

Promosyon Kalemlik 469
Doruk Promosyon

Kalemlik

Detaylar için teklif veriniz

Promosyon Rozet 467
Doruk Promosyon

Rozet

Modeller için teklif veriniz

Matbaa Kitap Basımı 431
FİLİZ MATBAACILIK

Kitap Basımı

Bastırmak istediğiniz kitaplarınızın içeriğini elektronik ortamda (word veya başka formatta) tarafımıza ilettiğinizde ,kapak ve iç sayfaların düzenlemesini yaparak, kitaplarınızı istediğiniz ebatta, istediğiniz tasarımda, istenildiğinde barille (braill) alfabesi ile de, mat veya parlak selefonlu veya ciltli olarak arzu ettiğiniz kâğıt cinsine göre , onayınızı alarak, matbaamızda itina ile basımını yapmaktayız. Kitap bandrol ve kitap ISBN işlemlerini de sizin adınıza takip ederek, bilgilendirmekteyiz.Baskı öncesinden, baskı aşamasına , basım işlemlerinden paketleme ve sevkiyata kadar tüm süreçlerde tüm müşterilerimize eksiksiz hizmet vermekteyiz. Ayrıca, firmamızda bastırdığınız çok adetli kitaplarınızı dünyanın her yerine gönderebilmekteyiz. Profesyonel matbaa hizmeti almak için , kitap bastırmadan önce, mutlaka firmamızdan bilgi alınız..

Matbaa Dergi Basımı 429
FİLİZ MATBAACILIK

Dergi Basımı

Dergilerinizin baskısı istediğiniz ebatlarda, amerikan cilt kapaklı, mat veya parlak selefonlu ve çok çeşitli kağıt seçenekleri ile projelerinize uygun size özel tasarımda veya hazır tasarımınız doğrultusunda basılmaktadır.Ayrıca bülten baskılarınız, okul yıllıklarınızın baskısı, üniversite yıllıklarınız ve tabloid gazete basım işlemleri de itina ile matbaamızda yapılmaktadır. Dergileriniz bastırmadan önce dizgisi, dergi tasarımı ve editöryal işlemler ile diğer teknik destekleri de matbaamız sizlere ücretsiz sağlamaktadır. Baskı öncesinden , baskı aşamasına , baskı aşamasından paketleme ve sevkiyata kadar tüm müşterilerimize eksiksiz hizmet vermekteyiz.

Reklam Mecrası Branda/Vinil Baskı 415
Sade Matbaacılık

Branda/Vinil Baskı

Branda Vinil Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat seçmeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir. Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek gramaja ve dikiş özelliklerine göre seçin. Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir. Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.

Matbaa Sertifika 391
Yirmi Matbaa

Sertifika

Etkinlikler ya da eğitimler sonrasında kurum ya da şirketlerin katılımcılara verdiği, uzun süre geçerliliği olan belgelere sertifika denir. Sertifika porgramlarının, farklı kurum ve kuruluşlar tarafından presitijli bir geçerliliği vardır. Bu sebeple sonunda verilen sertifika baskısı da kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Sertifika Baskı siparişinizi Tedarek'den online verin, kaliteli ve hızlı hizmetin farkını yaşayın.

Matbaa Ciltleme 387
Art Ozalit

Ciltleme

Bilgisayar üzerinde hazırlanmış yazılı dosyaların, görsel materyallerin veya sunumların çıktı haline getirilmesi sonrasında düzenli bir sunum gerçekleştirmek açısından ciltleme önemli bir işlemdir. Örnek olarak üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan tez ve sunum çalışmalarının eğitim kurumuna sunulması için mutlaka ciltleme yapılmış olması gereklidir. Bu konuda firmamız İzmir genelinde hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için bu hizmeti profesyonel makineler ve cihazlar ile sağlamaktadır.  Ciltleme gerçekleştirilmesi için öncelikle yapılacak cildin çeşidi göz önüne alınır. Amerikan cilt, spiral cilt, ip dikiş, sıvama kapak, sert kapak, perforajlı kaplama, laminasyon kaplama veya mat selefon gibi birçok farklı cilt çeşidi ile hizmet verilmektedir. Ayrıca çıktı sayfasına göre de cilt çeşidi daha net bir şekilde belirlenebilir. 

Projeli İşler Özel Tasarım Stand 316
Garage Reklam

Özel Tasarım Stand

Mega stand çalışmasıdır. Özel projelerde ve tanıtımlarda kullanılması amacıyla tasarlanmıştır. Okul v.b. kurumsal işletmelerde kullanılır. Birçok farklı ebat ve özellikte üretilebilir. Stand ışlıklı olarak üretilebileceği gibi ışıksız da kullanılabilir. Dış mekanda kullanılan ürünler yağmur ve güneş gibi etkenlere maruz kalacağından dolayı kaliteli malzemelerin tecrübeli işçilikle birleştirilmesi gerekir. Uygun maliyet için özel stand tasarlanırken mümkün olduğu kadar az eklenti yapılması gerekir. Bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Plaket 122
4gen Reklam

Plaket

kişiye, kuruma ve isteğe göre plaket çalışması yapılır

Promosyon Promosyon şapka kişiye ve kuruma özel 279
Dizayn Reklam

Promosyon şapka kişiye ve kuruma özel

Kişiye ve kurumlara özel promosyon ürünleri deneyimli ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Promosyon Plastik Kalem 236
Kayra Promosyon & Tanıtım

Plastik Kalem

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Kızılaykart Tabela 314
Garage Reklam

Kızılaykart Tabela

Kızılaykart tabela çalışmasıdır. Çeşitli kurumsal firmalara özel üretim tabela üretimi yapılabilir. Maliyet açısından ışıksız kullanılabilir fakat daha özel görünüm için dış mekanda ışıklı bir ürün tercih edilmelidir. Üzerinde kullanılan malzemeler lazer kesim yapılmış akrilik-pleksi ile cnc routerda kesim-kazıma yapılmış dekotadır. Bu ürünlere ek olarak renkli kesim folyosuda uygulanmıştır. Müşteri tercihine göre farklı malzemeler kullanılarak benzer görsellik sağlanabilir. Örneğin uv baskı tekniğiyle fotoblok baskısı yapılabileceği gibi kompozit panel üzerine folyo baskısı ile de uygulama yaplabilir. Sizlerde detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Kelebek Işıklı Tabela 311
Garage Reklam

Kelebek Işıklı Tabela

Kelebek mobilya tabela çalışmamızdır. Işıklı Tabelanın görünürlüğünü arttırmak için led uygulamasının tecrübeli bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Arka planda kullanılan kompozit panel uzun ömürü ve sağlam bir malzemedir. Siyah pleksi lazer kesim ile istenilen dizaynda ürün kesimi yapmaktadır. Sizlerde kurumunuza ait tabela yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Roller Kalem 232
Kayra Promosyon & Tanıtım

Roller Kalem

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Araç Kaplama Giydirme 272
Çelik Reklam

Araç Kaplama Giydirme

Firmanıza veya kurumunuza özel araç kaplama ve giydirme işleriniz itina ile tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Promosyon Kupa Plaket 295
Okan Reklam

Kupa Plaket

Özel tasarım kupa-plaket çalışmasıdır. Özellikle okulların ihtiyaç duyduğu şekilde ve farklı ebatlarda plaketlerimiz bulunmaktadır. Kısa sürede etiketleri basılarak sizlerin kullanacağı hale getirebilmekteyiz. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Metal Kalem 230
Kayra Promosyon & Tanıtım

Metal Kalem

Promosyon ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon Plaket 183
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Plaket

Özel tasarımlı plaket hizmeti vermekteyiz. Siz detayları belirtin , biz tasarlayalım. 

Promosyon Plaket 289
Okan Reklam

Plaket

Plaket çalışmamız özel isteğe göre dizayn edilmiştir. Sizde kendi isteğiniz doğrultusunda plaket yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tabela Dezenfektan Standları 101
4gen Reklam

Dezenfektan Standları

Dezenfektan Standı çalışmasıdır. Firmaya özel tasarım sağlanmaktadır. 

Display Afiş Banner 65
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Afiş Banner

Sizde firmanızın reklamını açık alanlarda göstermek istiyorsanız afişlerimiz tam sizler için.Dilediğiniz görsel ve yazılarla size özel hazırladığımız afişler ile sizde reklamını yapın kazancınızı arttırın. Kağıt, branda veya sticker şeklinde ebat sınırlaması olmadan sipariş vermek için hemen bizi arayınız. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatllar ile hizmetinizdeyiz.

Reklam Mecrası Westpark AVM Karşısı Duvar 36
Çınar Outdoor

Westpark AVM Karşısı Duvar

İZMİR WESTPARK AVM KARŞISI Bayraklı, Bornova, Buca, Alsancak, Konak, Manisa, İstanbul Yönü, Westpark Karşısı Çevreyolu, Bornova yönü, Bayraklı Tünellerinden çıktıktan hemen sonra, Westpark AVM karşısında bulunan Duvarımız, bölgenin en etkili noktalarından birinde yer alıyor. Duvarımızın önünden günde ortalama 200 bin araç geçiyor. Duvar ürünlerinin yanı sıra bilboard reklamları verilerek ışıklı ve ışıksız firmanızı tanıtabilirsiniz. Megaboard ve megalight reklamları açık hava reklamcılığında firmanızı tanıtmak için en önemli seçenekden bazılarıdır.

Tabela Sevinç Okulları Çatı Reklamı Uygulamamız 141
Üstünler Reklamcılık Nak. Tic. Ltd. Şti.

Sevinç Okulları Çatı Reklamı Uygulamamız

ÇATI TABELASI, 15 METREYE 150 CM KOMPOZİT ZEMİN ÜZERİ, IŞIKLI KUTU HARF UYGULAMASI

Tedarek © 2021