Matbaa Firmaları - Tedarek

Matbaa Firmaları

Matbaa Matbaa 833
Öykü Reklam

Matbaa

20 yıldır profesyonel anlamda hizmet veren ÖYKÜ REKLAM; uzun yıllardır sektördeki deneyimini, her geçen gün artan kalite ve güven anlayışı ile değerli iş ortaklarımızın beğenisinin de katkılarıyla sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Amacımız; Matbaa ve matbaacılık sektöründe edindiğimiz bilgi birikimini ve deneyimlerimizi, kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve en yüksek kalite anlayışımızla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

Matbaa Kaşe Ve Ürünleri 752
ÖZEN MÜHÜR

Kaşe Ve Ürünleri

Yerli Kaşe ve Ürünleri

Matbaa AHŞAP KARTVİZİT 735
Saygın Tasarım

AHŞAP KARTVİZİT

Ürün Kodu : AHŞAP KARTVİZİT Üretici : YERLİ Fiyat : 5 TL (KDV Hariç)Ürün Özellikleri0,6 mm KALINLIĞINDA YADA 1,2 mm KALINLIĞINDA ÜRETİLEBİLMEKTEDİR 500 ADET İÇİN BİRİM FİYATIDIR. MALZEME DOĞAL OLDUĞU İÇİN FARKLILIKLAR OLABİLİR

Matbaa Teklif Dosyası 712
TİTİZ BASKI

Teklif Dosyası

elefon kaplama Dosya açık hali 43,5 x 30,5 cm  350 gr Amerikan kağıda sunum dosyası renkli baskı yapılmaktadır.  Minimun 1000 adet dosya fiyatı baskıya alınmaktadır.  Cepli iç kısımda kartvizit geçme yerleri vardır.  Ortadan kırımlıdır katladığınızda a4 kağıdı rahatlıkla sığmaktadır.  Baskı öncesi görsel tasarım hazırlanır. WhatsApp üzerinden onayınız alınarak dosya baskı üretime alınacaktır. Teklif dosyası baskı için firma bilgileriniz ve basılacak telefon numaralarını belirtiniz. Ekonomik ucuz dosyalar KDV. dahildir. 

Matbaa Yaş Takip Kartı 711
TİTİZ BASKI

Yaş Takip Kartı

Dikine hazırlanmaktadır. Ebat : 5 x 8 cm 280 gr Amerikan bristol kağıt Çift Yönlü Arka kısım tek renk siyah Ön Yüzeyi parlak selefonlu  Minimun 1000 adet basılmaktadır

Matbaa Yaka Kartı 709
TİTİZ BASKI

Yaka Kartı

Ürün Bilgileri Yaka kartı kabı yatay ve dikey bulunmaktadır. Materyal sert plastik (PVC) - 350 gr kuşe kağıda 125 micron Laminasyon filmi kaplama oval kart  Kart kullanım reklam alanı 54 x 86 mm Yaka ipi 2 cm yaka ipi baskı alanı 2 x 38 cm Beyaz geniş iplik üstüne renkli süplimasyon baskı

Matbaa Hava Kabarcıklı Zarflar 702
Koray Zarf

Hava Kabarcıklı Zarflar

Hava Kabarcıklı Zarflar Hava kabarcıklı zarflar gönderilen ürünün sevkiyat sırasında zarar görmemesini sağlayan özel zarflardır.

Matbaa Tohum Zarfları 701
Koray Zarf

Tohum Zarfları

Tohum Zarfları Arge yapan Tohum firmaları için çeşitli boy ve ebadlarda tohum zarflarımız bulunmaktadır.

Matbaa Tyvek Zarflar 700
Koray Zarf

Tyvek Zarflar

Tyvek Zarflar DuPont Tyvek yüksek mukavemetli  ve delinmeye karşı dirençli özel bir materyaldir. Mukavemeti/ağırlık oranı kağıda oranla çok yüksektir.Su emmez dolayısıyla hiçbir zaman ıslanmaz. Su altında dahi özellikleri zayıflamaz,şişmez veya ebadları değişmez.Dışardan içeriye suyu geçirmemesine rağmen içeriden su buharını dışarı atar.

Matbaa Renkli Zarflar 699
Koray Zarf

Renkli Zarflar

Renkli Zarflar Farklı renklerden ve ebatlardan oluşan zarflardır. Renk çeşitliliği ile diğer zarflar arasında kolayca dikkat çeker.

Matbaa Diplomat & Buklet 698
Koray Zarf

Diplomat & Buklet

Diplomat & Buklet Resmi yazışmaların ve evrakların korunmasında kullanılan, üzerinde markanın logosu, sloganı ve adres bilgileri bulunabilen zarflardır.

Matbaa Torba Zarflar 697
Koray Zarf

Torba Zarflar

Torba Zarflar Farklı boyutlardaki evrakların zarar görmeden muhafaza edilerek alıcıya ulaşmasını sağlayan torba zarflar, kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanabilir.

Matbaa ETİKET 694
Bilici Yaldız

ETİKET

Saklama Koşulu: Bekleme süresi 1yıl Orjinal paketinde ve yüsek ısı, güneş ışığı, nemden uzak tutunuz Jumbolar yatay şekilde ve yerden teması kesilerek saklanmalıdır. NOT: Tüm bilgiler tecrübe esas alınarak verilmiştir. Lütfen ürünü satın almadan önce test ediniz. Herzaman numune talebinde bulunabilirsiniz.

Matbaa MATBAA 693
Bilici Yaldız

MATBAA

Uygulama Parametreleri: 100-135  düz baskı 120-160  silindir baskı Mevcut ölçüler: 500mm, 640mm ,700mm,750mm,800mm1280mm Diğer ölçüler için bizi arayın.

Matbaa İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi 687
Şenel Ofset

İrsaliyeli Fatura, Perakende Satış Fişi

Anlaşmalı Matbaa işlemleri Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi, Adison Tipi Perakende Satış Fişi, Reçete Tüm Anlaşmalı Matbaa İşlemleri

Matbaa Reçete 686
Şenel Ofset

Reçete

Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi, Adison Tipi Perakende Satış Fişi, Reçete Tüm Anlaşmalı Matbaa İşlemleri

Matbaa Adison Tipi Perakende Satış Fişi 685
Şenel Ofset

Adison Tipi Perakende Satış Fişi

Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi, Adison Tipi Perakende Satış Fişi, Reçete Tüm Anlaşmalı Matbaa İşlemleri

Matbaa Fatura 684
Şenel Ofset

Fatura

Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura,  Perakende Satış Fişi, Adison Tipi Perakende Satış Fişi, Reçete Tüm Anlaşmalı Matbaa İşlemleri

Matbaa Kartvizit Tasarım 683
Şenel Ofset

Kartvizit Tasarım

İş ve kişisel kullanım için gerekli kartvizit ihtiyaçlarınızı kısa sürede, uygun fiyata, yüksek kalite ile karşılayın.

Matbaa TABAKAYA DIREK BASKI 680
DİFOLAB

TABAKAYA DIREK BASKI

UV Inkjet teknolojisi sayesinde düz satıhlara direkt baskı yapabilmekteyiz. Ahşap, cam, forex, fotoblok, alüminyum, halı, pvc levha gibi malzemelerin üzerine istediğiniz görüntü veya desen basılabilir. Sadece endüstriyel tasarım veya dekoratif amaçlı değil, ayrıca sanatsal olarak da sizlere yeni ufuklar yaratan bu teknoloji dış mekanda 3 sene, iç mekanda sınırsız dayanıklı UV akrilik mürekkep kullanmaktadır. İnsan sağlığına zararlı değildir.

Matbaa PROFESYONEL C-PRINT BASKILAR 678
DİFOLAB

PROFESYONEL C-PRINT BASKILAR

Kalıcılığı veya dayanıklılığı tecrübe ve arşiv kalitesi ile kanıtlanmış, kimyasal fotoğraf baskısı (C-Print, Chromogenic Baskılar) konusunda tartışılmaz bir geçmişi ve teknolojisi olan Durst firmasının Lambda makinesinde 4000 dpi görüntü çözünürlüğü, kıyaslanamaz netlik ve renk kalitesi ile her türlü fotoğrafik görüntüyü maksimum itina ile yapabilmekteyiz. Dayanıklılığı ispat edilmiş kimyasal kağıt banyosu ile görüntüleriniz hiçbir renk ve kalite kaybına uğramadan çok uzun seneler bozulmadan saklanabilir. 127cm. en ve 50 metre uzunluğa kadar Siyah/Beyaz, renkli veya dijital ortamdaki her türlü görüntüyü yüksek teknoloji pozlandırma sistemi ile kimyasal olarak basabilmekteyiz. Sadece Türkiye'deki değil dünyadaki birçok galeri ve müzelere Lambda baskılarımızla hizmet vermekteyiz.

Matbaa Antetli Kağıt 675
Arsen Matbaa

Antetli Kağıt

Antetli kağıt firma ve kurumların fiyat teklifi, görüş, dilekçe konularda fikirlerini bildirdikleri ve kurumsal kimlikleri ile firmalarının irtibat bilgilerinin bulunduğu kağıtlara Antetli kağıt denir. Antetli Kağıtlar‘ın ölçüleri genel olarak A4’ dür. 21×29 – 80-90-110 gram 1. hamur kağıtlara basılabildiği gibi, 110 gram ve özel kağıtlara da basılabilir. Kağıt seçimi tamamen, nereye teklif, görüş bildirildiği ve oranın önemi ile orantılı olarak değişir. Tabi ki özel kağıtlara basılan antetli kağıtlar daha yüksek bir kurum kimliğinin işareti sayılırlar.

Matbaa Afiş Poster 674
Arsen Matbaa

Afiş Poster

Firmaların reklam görsellerini büyük boylarda müşterine sunduğu kağıt materyallerdir. Afişler 32×48 – 35×50 – 50×70 – 70×100 olarak istenilen ölçülerde basılmaktadır. Firmamızda minimum Afiş baskı adeti 32X48 Afişlerde en düşün 10 adet 50×70 ve 70×100 afişlerde minimum 250 adettir. Afiş poster ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. 350 gram’a kadar tüm kağıtlara baskı yapabilmekteyiz. Afiş ve posterlerin tercih alanları genellikle seçim zamanları parti teşkilatları,muhtar posterleri, cafeler, konser alanları, emlak firmaları satılık kiralik afişi olarak tercih edilmektedir.

Matbaa ACİL KAŞE 673
Arsen Matbaa

ACİL KAŞE

YERLİ SIRDAŞ 910 Küçük Boy otomatik kaşe 50 TL YERLİ SIRDAŞ 911- 912 Orta Boy otomatik kaşe 60 TL YERLİ SIRDAŞ 913 Büyük Boy Otomatik Kaşe 65 TL  YERLİ İDEAL 80 Cep Kaşe 75 TL  AVRUPA TRODAT 4911 Otomatik Kaşe 60 TL AVRUPA TRODAT 4912 Otomatik Kaşe 75 TL AVRUPA TRODAT 4913 Otomatik Kaşe 75 TL AVRUPA TRODAT CEP KAŞE Otomatik Ka?e 85 TL

Matbaa Avery Dennison Serigrafi Ürünleri 672
MAT KAĞIT

Avery Dennison Serigrafi Ürünleri

Avery Dennison Serigrafi Ürünleri Avery Dennison serigrafi ürünlerimiz son teknoloji üst film ve taşıyıcı kağıt ürünleri kullanılarak üretilmektedir. Geleneksel serigrafi mürekkepleri ile son derece uyumludur. Yüksek kalitede serigrafi ürünlerimizi inceleyiniz.

Matbaa Fasson Ofset Baskı Ürünleri 671
MAT KAĞIT

Fasson Ofset Baskı Ürünleri

Fasson Ofset Baskı Ürünleri OFSET BASKI İÇİN KENDİNDEN YAPIŞKANLI ÜRÜNLER:   Fasson Ofset Baskı Ürünleri yüksek ürün kalitesi ve çok çeşitli kullanım alanına uygun ürün özellikleri ile matbaacılık sektörüne yönelik özel geliştirilmiş ürünlerdir. Fasson ürün çeşitleri içinde PE, PP, Odunsuz üst kağıt çeşitleri, baskı yapılacak makine özelliklerine göre üst kaplama yapısı ve taşıyıcı kağıt çeşitliliği ile sunulmaktadır. Ofset baskı için tasarlanmış ürünlerin kalıcı, sökülebilir, derin dondurucu ve süper yapışkanlı olarak dört farklı yapışkan tipi vardır ve çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Düz , Scored-back (paralel kesimli) ve Crack-Back® Plus (diyagonal kesimli) olarak üç farklı taşıyıcı tipi arzu ettiğiniz uygulamaların rahatça gerçekleşmesini sağlar.

Matbaa Desenli Kagit 667
YILDIRIM GREN

Desenli Kagit

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kagit 666
YILDIRIM GREN

Desenli Kagit

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kagit 665
YILDIRIM GREN

Desenli Kagit

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kağıt 664
YILDIRIM GREN

Desenli Kağıt

Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Desenli Kağıt 663
YILDIRIM GREN

Desenli Kağıt

  Muhtelif yazı kalemleri ve mürekkepler ile kullanıma uygundur. Farklı renk ve desenlerde meşk kağıtları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Heavy Duty Ağır Taşıma Kolileri 662
MY AJANS

Heavy Duty Ağır Taşıma Kolileri

  Firmamız oluklu mukavva sektöründe yenilikçi ürünler üretmektedir. Yaş sebze ve meyve kasaları, pizza kutuları, gıda taşıma ve koruma kolileri, bakliyat ürün kolileri, endüstriyel koliler ve bu tarzda çeşitli koliler çok renk flekso baskı tekniği ile üretmektedir. Sanayi imalatlarında ki ağır taşımalarda geçmişten günümüze gücü ve dayanıklılığı nedeni ile ahşap, plastik ve metal kasalar kullanıldı. Alternatif bir ambalaj seçeneği olmadığından, bu ambalajların eksiklikleri ve ağır kullanım koşulları işletmelere yıllarca yük oldu.  Mypack olarak firmamız; çevreci, akılcı ve ergonomik tasarımlarla sanayide, ağır taşıma ihtiyaçlarında ahşap, plastik ve metal kasaların yerine kolayca kullanılabilen Triple Wall (üçlü duvar) koliler üretmektedir. 

Matbaa Cep Satranç 657
MEGALENS MATBAACILIK

Cep Satranç

Cep Satranç Soft PVC malzeme üzerine 4 renk baskılı mıknatıslı mini satranç.

Matbaa Wobbler 656
MEGALENS MATBAACILIK

Wobbler

Wobbler 400 micron ila 650 mikron arası şeffaf veya opak plastik levhalar ile muhtelif ebatlarda üretilir.

Matbaa PP Plastik Menü 655
MEGALENS MATBAACILIK

PP Plastik Menü

  PP Plastik Menü. 400 micron şeffaf PP üzerine 4 renk + beyaz UV Ofset uygulanır. Açık hali, 23x60cm ebadındadır, ultrasonik kaynak kullanılarak 23x30cm olarak üretilir.

Matbaa Amerikan Servis / Tabakaltı 654
MEGALENS MATBAACILIK

Amerikan Servis / Tabakaltı

2 türlü üretim şekli mevcuttur 1-) 30x40cm ebadında 400 micron opak PP malzeme üzerine 4 renk + Lak UV Ofset baskılı olarak üretilmektedir. 2-) 30x40cm ebadında 400 micron şeffaf PP malzemeye tersten 4 renk + beyaz laminasyon UV Ofset baskılı olarak üretilmektedir.

Matbaa Sertifika 653
MEGALENS MATBAACILIK

Sertifika

Basım ve tasarım konusunda hizmet veren firmalar, bu konudaki başarılarının sırrını firma hizmetlerini yansıtma yönünde açıklarlar. Baskifiyatlari olarak bizler de başarımızı buna borçluyuz. Hizmet kapasitemizin geniş olmasından dolayı sizler için her zaman kalite odaklı çalışmaya önem verdik. Bu anlamda alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Matbaa Reçete 649
İstanbul Matbaa Merkezi

Reçete

Reçete: Çoğunlukla tıpta hastalara muayene sonucu verilen ilaç tedavisinin yazılı olduğu belgelerdir. Sağlık alanında görev veren işletmeler için kullanılma gerekliliği vardır.

Matbaa Metal Kartvizit 648
İstanbul Matbaa Merkezi

Metal Kartvizit

  Metal Kartvizitler: Kartvizitler firmanızı geniş kitlelerle buluşturmak için en etkili ve en önemli role sahiptir. Metal levha üzerine basılı bu kartvizitler baskısı metal içerisine işlediği için hiçbir şekilde çıkmaz ve son derece modern bir görününüme

Matbaa Kartela 647
İstanbul Matbaa Merkezi

Kartela

firmanızın ürünlerini tanıtmada önemli bir rol oynayan kartela hem müşterilerinizin seçimlerinde hem de firmanızın hedef kitleye ulaşımında yardımcı olur .

Matbaa İpli Karton Çanta 646
İstanbul Matbaa Merkezi

İpli Karton Çanta

Karton çantalar: Marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir.

Matbaa Plastik PVC Kartvizit 645
İstanbul Matbaa Merkezi

Plastik PVC Kartvizit

Plastik PVC kartvizit: Kartvizitler,firmanızı geniş kitlelerle buluşturmak için en etkili ve en önemli role sahiptir. Firmaların dikkat çekmek için ilk tercih ettiği çeşitlerden olan plastik kartvizitler dayanıklılık ve estetik yönüyle öne çıkarlar.

Matbaa Zarf 644
Türmatsan

Zarf

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

Matbaa Kartvizit 643
Türmatsan

Kartvizit

Kartvizitler en genel anlamda kişileri, kurumları veya firmaları karşı tarafa tanıtabilmek amacıyla hazırlanmış küçük kartlardır. Potansiyel müşteriler ile bir iletişim bağı konumunda yer alan kartvizitlerin dikkat çekici ve akılda kalıcı bir nitelikte olması da son derece önemlidir.

Matbaa Sunum Dosyası 642
Türmatsan

Sunum Dosyası

A4 belgeler için ideal Sağlam PP malzeme Sunum ve arşivlemeye uygun

Matbaa Etiket 641
Türmatsan

Etiket

Bu ürün ile özel boyut ve istediğiniz miktarda, farklı görseller ile tek seferde etiket siparişi verebilirsiniz.

Matbaa Antetli Kağıt 640
Türmatsan

Antetli Kağıt

Ebat: 21x29.7 Cm. Kağıt: 80 Gr. 1. Hamur Kağıt

Matbaa İnsert 639
Türmatsan

İnsert

Kurumumuz tarafından da en kaliteli teknolojilerle hazırlanmakta olan insert aslında broşür olarak bilinen geniş yapılı bir reklam aracıdır. Özellikle perakende firmalarının tercih etmiş olduğu insert dediğimiz uygulama en sıcak bilgilerin aktarılmasına imkân tanıyan yazılı ve görsel unsurlardan oluşan bir tanıtım enstrümanıdır. İnserti diğer reklam araçlarının önüne geçiren en önemli özellik ise haftalık veya genellikle 15 günde bir olarak yayınlanması ve tüketiciye çok kolay bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 594
Krafttorba

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik adından anlaşılacağı üzere şirketlerin kimlik kartı gibidir. Hemde akıllı kimlik kartı. hem kredi kartı yerine geçecek, hem kimlik kartı, hem ehliyet, hem pasaport vb. gibi.

Matbaa Takvim 458
Ulusoy Basım

Takvim

İster çalışanlarınız ister müşterileriniz için promosyon ürünü olarak kullanabileceğiniz takvim baskı ürünleri Tedarek’in çeşitli takvim baskı ürünleri sayesinde markanızın veya işletmenizin ihtiyacına uygun takvimi bulabilirsiniz. Tedarek’in kaliteli malzemeleri ile basılan takvimleri ile kullanıcılara en iyi deneyimi en uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

Matbaa Baskılı Tanıtım 457
Ulusoy Basım

Baskılı Tanıtım

El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan el ilanı ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşür fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir.

Matbaa Karton Çanta 456
Ulusoy Basım

Karton Çanta

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Matbaa Magnet 455
Ulusoy Basım

Magnet

Markanızın en kısa özeti olan logo ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olması, markanızın akıllarda yer etmesi yolunda önemli bir adımdır. Söz konusu görünürlüğü sağlamanın ve iletişim bilgilerinizi müşterilerinizle kolayca paylaşmanın en klasik ve etkili yollarından biri de magnet bastırmaktır. Özellikle mutfaklarda, buzdolapları ve davlumbaz gibi metal eşyaların üzerine yapıştırılan bu magnetler sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama derdi tamamen bitmiş olur.

Matbaa Etiket Baskısı - Sticker Baskı 454
Ulusoy Basım

Etiket Baskısı - Sticker Baskı

Etiketler, firmanızın birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntem. Örneğin satış elemanlarınızın kullandığı şirket arabalarından çeşitli etkinlik ve sponsorluklara kadar  kullanabileceğiniz etiketler, tanıtım amaçlı kullanıldığında, oldukça akılda kalıcı bir etki bırakıyor. Etiket baskılarının fiyatları, boyutları ve çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Etiket bastırmak için 5 cm’den 20 cm’ye kadar birçok boyut seçeneği var. Kullanacağınız alana ve kendinize uygun bir etiket boyutu bulduysanız, Tedarek.com üzerinden online sticker basım fiyatınıöğrenebilirsiniz. Çıkartma baskı fiyatlarının adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın. 

Matbaa Etiket 453
Özcan Matbaası

Etiket

Etiketler, firmanızın birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntem. Örneğin satış elemanlarınızın kullandığı şirket arabalarından çeşitli etkinlik ve sponsorluklara kadar  kullanabileceğiniz etiketler, tanıtım amaçlı kullanıldığında, oldukça akılda kalıcı bir etki bırakıyor. Etiket baskılarının fiyatları, boyutları ve çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Etiket bastırmak için 5 cm’den 20 cm’ye kadar birçok boyut seçeneği var. Kullanacağınız alana ve kendinize uygun bir etiket boyutu bulduysanız, tedarek.com üzerinden online sticker basım fiyatını öğrenebilirsiniz. Çıkartma baskı fiyatlarının adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın. 

Matbaa Dergi 452
Özcan Matbaası

Dergi

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Matbaa Katalog 451
Özcan Matbaası

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Matbaa Broşür 450
Özcan Matbaası

Broşür

Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. 50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor. Firmanızı, kendinizi, ürünlerinizi veya faaliyetlerinizi tanıttığınız broşürleriniz için birçok farklı tasarımla çalışabilirsiniz.

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 449
Özcan Matbaası

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

Matbaa Kartvizit 448
Özcan Matbaası

Kartvizit

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit aktif olarak kullanılır. Kartvizit, iş dünyasında yer alan tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün olma özelliğini taşır. Bu nedenle de iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından sıyrılmak açısından oldukça önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili katıldığınız bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı onların hayatında daha kalıcı kılacaktır.

Matbaa Antetli Kağıt 447
Renk Matbaacılık

Antetli Kağıt

Profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken antetli kağıt kullanır. Şirket logosunu, iletişim bilgilerini kapsayan antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir. Sadece şirket dışı yazışmalarınızda değil, antetli kağıdı şirket içinde, departmanlar arası iletişimde de kullanabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir imaj çizmenize yardımcı olur. Antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.  

Matbaa Zarf 446
Renk Matbaacılık

Zarf

zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır. İki çeşit diplomat zarf çeşidi bulunmaktadır; bunlardan biri içerinde alıcı bilgilerinin yer alabileceği pencereli diplomat zarfı, diğeri ise üzerine alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketle yapıştırılabileceği penceresiz diplomat zarfıdır. Pencereli diplomat zarfları genellikle posta/kargo ile gönderilecek olan zarflar için tercih edilir.

Matbaa Üretim Formu 445
Renk Matbaacılık

Üretim Formu

Üretim formu, özellikle perakende satış yapan işletmelerin, gelen siparişi kayıt altına aldıkları forma verilen isimdir. Sipariş usulü çalışan işletmeler gelen müşteri taleplerini hem kayıt altında tutmak hem de bu talebi gerekli departmanlara aktarmak için bu formu kullanırlar. Örneğin, 3 nüshalı bir sipariş formu kullanan bir işletmede gelen sipariş için tutulan formun bir sayfası müşteriye, bir sayfası üretim departmanına ve bir diğer sayfası da muhasebe departmanına verilebilir.

Matbaa Katalog 443
Renk Matbaacılık

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.

Matbaa Broşür 442
Renk Matbaacılık

Broşür

Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. 50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor. Firmanızı, kendinizi, ürünlerinizi veya faaliyetlerinizi tanıttığınız broşürleriniz için birçok farklı tasarımla çalışabilirsiniz. Tasarımınızı yaptıktan sonraki aşamalar ise Bidolubaskı'nın müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde çok kolay! Çünkü artık broşür tasarımınızı uygun formatlarda hazırladıktan sonra sistem üzerinden bize iletip baskı tercihlerinizi belirtmeniz, siparişinizin kısa süre içinde elinizde olması için yeterli.

Matbaa Etiket 441
Renk Matbaacılık

Etiket

Etiket markanızı iç ve dış mekanlarda potansiyel müşterilere ulaştırabileceğiniz bir pazarlama ürünüdür. Özellikle marka bilinirliğinizi arttırmanız için kullanabileceğiniz etiketler logonuzu insanların aklına kazımak konusunda oldukça etkilidir.

Matbaa Davetiye 440
Yavuz Form&Matbaa

Davetiye

Etkinlikler, şirket kutlamaları, açılış ve fuar gibi tüm özel etkinliklerinizde kullanabileceğiniz davetiyelerde profesyonel bir hizmet almanız, güçlü bir etki uyandıracaktır. tedarek.com online davetiye baskılarınız için size en kolay ve pratik çözümü sunar. Tasarıma hazır olan dosyanızı sistem üzerinden bize iletip, baskı adedini seçmeniz siparişinizi oluşturmanız için yeterlidir. Online matbaa sisteminin kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde vakit kaybetmeden ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız.

Matbaa Sürekli Form 439
Yavuz Form&Matbaa

Sürekli Form

Değişik sektörler açısından faturalandırma noktasında sürekli form fatura daha pratik ve akılcı çözüm yöntemi sunmaktadır. Taşıma irsaliyesi, tahsilat makbuzu, ambar tesellüm fişi, fatura, irsaliye ve bu gibi birçok değişik seçenek için sürekli form fatura baskı daha kullanışlı bir yapı sağlıyor. O yüzden günümüzde sürekli form çeşitleri sektöre uygun şekilde ele alınmakta ve üretimden geçerek sunulmaktadır.  

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 438
Yavuz Form&Matbaa

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

Matbaa Kartvizit 437
Yavuz Form&Matbaa

Kartvizit

Kartvizit baskı ürünü matbaacılık sektörünün en çok satılan ürünüdür. Bu nedenle kalite ve fiyat konusunda verimli bir çalışma yapan matbaa bulmak oldukça zordur. Online matbaanın hayatımıza girişinden önce fiyat ve kalitenin birlikte müşteriye avantaj sağladığı bir matbaa bulmak oldukça zordu. Online matbaa kavramının hayatımıza girmesiyle artık müşteriler hem uygun fiyatlı hem de kaliteli baskı ürünlerine çok daha kolay ulaşabilir hale geldiler.

Matbaa Fatura/İrsaliye 436
Yavuz Form&Matbaa

Fatura/İrsaliye

Fatura, irsaliye baskıları anlaşmalı matbaalarda yapılan baskılardır. Sektörde binlerce matbaanın baskı hizmeti sunması dolayısıyla hizmet kalitesini ve çeşitliliğini de bir bir ayırmaktadır. Hizmet çeşitliliğini öne süren anlaşmalı matbaa oluşu, o matbaanın prestijini göstermektedir. Maliyeden resmi evrakların basımı için onay alınması ile her türlü resmi evrak baskısı yapılır. Maliyenin resmi evraklara izin vermesi ile anlaşmalı matbaa olarak her türlü özel fatura basımı yapılmaktadır. Maliyeden onay alınması halinde yeterlilik belgesi matbaaya verilir. Bu sayede firmaların fatura ve irsaliye baskısı için baskılar gerçekleştirilir. 

Matbaa Karton Kutu 435
Yavuz Form&Matbaa

Karton Kutu

Her yerde ihtiyaç duyabileceginiz Ofis veya evinizi tasiyacaksiniz? Çok fazla ürün seçenegi ve en iyi fiyatlari sizlere sunma politikamiz ile istediginiz ebatlardaki kutu koli üretimi yapip teslim ediyoruz. Tasima esnasinda kapi, kapi dolasmaniza gerek yok.

Matbaa Etiket Baskısı - Sticker Baskı 433
FİLİZ MATBAACILIK

Etiket Baskısı - Sticker Baskı

Ofset baskı ile  kendinden yapışkanlı etiketler, ürününüze uygun özel tasarımda veya kendi hazır tasarımınız ( veya numunesi ) doğrultusunda , her türlü ebatta ve kesim şekillerindeki etiketler de matbaamızda basılıp teslim edilmektedir. Ayrıca ; termal etiketler , rulo etiketler , barkod etiketleri ile kendinden yapışkanlı etiketlerinize, okutulduğunda istediğiniz bilgileri gösteren QR kare kodlu olarak da üretilebilmekteyiz. Bununla birlikte ; barilla kabartmalı etikeler ile marka etiketleri , fiyatlandırma etiketleri, ürün etiketleri ve diğer çeşit etiketler de istediğiniz doğrultuda matbaamızda basılıp teslim edilmektedir.

Matbaa Katalog 432
FİLİZ MATBAACILIK

Katalog

Firma , kurum tanıtımlarında , ürün , kampanya , proje , promosyon tanıtımlarında kullanabileceğiniz  kataloglarınız , kaliteli , şık , etkileyici tasarımlarla , farklı kağıt seçenekleri ve ciltleme sistemleri ile isteğinize uygun olarak itina ile matbaamızda basılmaktadır.

Matbaa Kitap Basımı 431
FİLİZ MATBAACILIK

Kitap Basımı

Bastırmak istediğiniz kitaplarınızın içeriğini elektronik ortamda (word veya başka formatta) tarafımıza ilettiğinizde ,kapak ve iç sayfaların düzenlemesini yaparak, kitaplarınızı istediğiniz ebatta, istediğiniz tasarımda, istenildiğinde barille (braill) alfabesi ile de, mat veya parlak selefonlu veya ciltli olarak arzu ettiğiniz kâğıt cinsine göre , onayınızı alarak, matbaamızda itina ile basımını yapmaktayız. Kitap bandrol ve kitap ISBN işlemlerini de sizin adınıza takip ederek, bilgilendirmekteyiz.Baskı öncesinden, baskı aşamasına , basım işlemlerinden paketleme ve sevkiyata kadar tüm süreçlerde tüm müşterilerimize eksiksiz hizmet vermekteyiz. Ayrıca, firmamızda bastırdığınız çok adetli kitaplarınızı dünyanın her yerine gönderebilmekteyiz. Profesyonel matbaa hizmeti almak için , kitap bastırmadan önce, mutlaka firmamızdan bilgi alınız..

Matbaa Poster Baskısı - Afiş Basımı 430
FİLİZ MATBAACILIK

Poster Baskısı - Afiş Basımı

Etkinlik, konser, organizasyon, ürün tanıtımları, fuar, iş toplantıları, tanıtım konferansları, fiyatlandırma, kampanya ve reklam çalışmalarınızda kullanabileceğiniz poster ve afiş baskılarınız, rollup banner baskı, popup banner baskı, fuar standlarının baskısı hazır görselinize uygun veya size özel tasarlanarak basılmaktadır.

Matbaa Dergi Basımı 429
FİLİZ MATBAACILIK

Dergi Basımı

Dergilerinizin baskısı istediğiniz ebatlarda, amerikan cilt kapaklı, mat veya parlak selefonlu ve çok çeşitli kağıt seçenekleri ile projelerinize uygun size özel tasarımda veya hazır tasarımınız doğrultusunda basılmaktadır.Ayrıca bülten baskılarınız, okul yıllıklarınızın baskısı, üniversite yıllıklarınız ve tabloid gazete basım işlemleri de itina ile matbaamızda yapılmaktadır. Dergileriniz bastırmadan önce dizgisi, dergi tasarımı ve editöryal işlemler ile diğer teknik destekleri de matbaamız sizlere ücretsiz sağlamaktadır. Baskı öncesinden , baskı aşamasına , baskı aşamasından paketleme ve sevkiyata kadar tüm müşterilerimize eksiksiz hizmet vermekteyiz.

Matbaa Kanvas Baskı Rulo 428
Etkin Matbaa

Kanvas Baskı Rulo

birkaç adımda canvas baskı gönderin. Sipariş çok kolay ve oldukça basit. Fotoğraf yükelemek için standart, kare, panoramik ebatlardan birini seçebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak veya kendi evinizin dekorasyonu için sipariş verebilirsiniz. Sevdikleriniz için en özel hediye, yüksek kaliteli ve çok benzersiz bir hediye.

Matbaa Baskılı Dolum Baharat 427
Etkin Matbaa

Baskılı Dolum Baharat

Sofraların olmazsa olmazlarından biri baharattır. Bu nedenle neredeyse tüm restoranlar müşterilerine yemek yanında karabiber de verirler. Karabiber ve tuz gibi baharat kullanımında artık müşteriler tek kullanımlık ürünleri daha çok tercih ediyorlar. Bunun en önemli sebebi ise hijyen ve ürüne güven. Logo baskılı tek kullanımlık kara biber müşterinize onlara değer verdiğinizi hissettirir ve bu sayede markanıza daha fazla güvenmesini sağlar. Günümüzde insanlar özellikle de yemek yemek için tercih ettikleri mekanlara güvenmek istiyorlar. Eğer siz müşterinize aradığı güveni tek kullanımlık logolu ürünler ile verebilirseniz bu sadık müşteriler ve dolayısıyla yeni müşteriler edinmenizi sağlar.

Matbaa Kartvizit 423
Etkin Matbaa

Kartvizit

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit aktif olarak kullanılır. Kartvizit, iş dünyasında yer alan tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün olma özelliğini taşır. Bu nedenle de iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından sıyrılmak açısından oldukça önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili katıldığınız bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı onların hayatında daha kalıcı kılacaktır.

Matbaa Karton Çanta 422
Model Matbaa

Karton Çanta

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Matbaa Diplomat Zarf 421
Model Matbaa

Diplomat Zarf

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

Matbaa Katalog 420
Model Matbaa

Katalog

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. Katalog baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür. 

Matbaa El İlanı 419
Model Matbaa

El İlanı

El ilanları, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmez bir pazarlama aracıdır. Bir kağıda sığdırdığınız ana mesajınızın elden ele dolaşmasına imkan sağlar. Fazla yer tutmaz, kolayca okunur böylece bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında, üzerindeki bilgilerin kolay tüketilebilir olması bir dezavantaj değil, tam tersine bir avantajdır.

Matbaa Makbuz 418
Model Matbaa

Makbuz

Para makbuzu, firmaların para alma ya da verme sonrasında doldurarak iki taraf için de para alışverişinin gerçekleştiğini gösteren belgedir.Özellikle orta ölçekli işletmelerin kurumsal imaj açısından kendi logolarını taşıyan para makbuzları kullanmaları beklenir. Bu nedenle de logolu para makbuzuna sahip olmak orta ölçekli firmalar başta olmak üzere tüm firmalara imaj açısından büyük bir katkı sağlar.

Matbaa Amerikan Servis 417
Model Matbaa

Amerikan Servis

Temiz, pratik ve zaman kazandırıcı! Amerikan servislerin sahip olduğu bu özellikler, hem restoran ve kafelerin hem de evlerin sofralarında vazgeçilmez bir unsuru olmasını sağlıyor. Baskılı Amerikan servisleri sayesinde renk renk, çeşit çeşit tasarımlarla süslenen masalar, yemeklere renk katıyor. Sadece bununla da kalmıyor, masa üstünde biriken kırıntı ve lekelerin bir çırpıda temizlenmesine olanak sağlıyor.

Matbaa Bobin Etiket 413
Sade Matbaacılık

Bobin Etiket

RULO ETİKET / BOBİN ETİKET Her sektörde kullanımı ihtiyaç haline gelen etiketler temelde iki şekilde üretilirler. Tabaka ve Bobin olarak üretilir. Rulo Etiketler; yapışkanlı ve yapışkansız  kağıtlardan bir kukaya rulo şeklinde sarılan bobin halindeki etiketlerdir. Rulo Etiketler Plastik Bazlı ve Kağıt Bazlı olmak üzere yaklaşık 40 çeşidi mevcuttur. Kağıt Bazlı Rulo Etiketlerin ortak özellikleri şunlardır. Kağıt Bazlı etiketler; nem, su, hava gibi ortam şartlarından etkilenen kolayca yırtılabilen genel olarak plastik bazlı etiketlere göre daha uygun fiyatlı olan etiket çeşitleridir. Plastik Bazlı Rulo Etiketler ise genel olarak yırtılmaya suya neme dayanıklı olan etiketlerdir. PP Opak, Şeffaf Plastik Bazlı Rulo etiketlerin yapışkanlı olanlarına örneklik teşkil eder.

Matbaa Ürün Kutuları 411
Sade Matbaacılık

Ürün Kutuları

Dondurulmuş Gıda Kutuları; Tasarımdan üretime tüm aşamalar tek bir yerde hızlı ve güvenle… Dondurulmuş Gıda Kutuları; Dış yüzeyde tercihe bağlı; mat veya parlak selefon, iç yüzeyde sedef, parlak yada mat selefonlu olabilmektedir. Krome Karton’da dış yüzeyde tercihe bağlı; mat veya parlak selefon, iç yüzeyde sedef, parlak yada mat selefonlu olabilmektedir. Ayrıca Dış yüzeyde tercihe bağlı; varak yaldız, kabartma veya lokal lak ile gofre uygulaması yapılabilmektedir. İsteğe bağlı pencereli, pencere kısmı pvc yada selefon Dondurulmuş Gıda Kutusu; Teknik Özellikleri ve Dondurulmuş Gıda Kutusu Fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Matbaa Kraft Davetiye 410
Davetin Matbaa

Kraft Davetiye

adet: davetiye siparişi minimum 100 adet verilebilmektedir. ilk 100 adetten sonra 50 ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz tasarım: davetiyenizin taslağı bizlere ulaştırdığınız bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. siz davetiye taslağınıza onay vermeden baskı sürecine geçilmez. baskı: bu üründe ofset-normal baskı uygulanması tavsiye edilmektedir. davetiye baskı süreci siz tasarımınıza onay verdikten sonra başlar. iki farklı şekilde baskı talebinizi de bize belirtebilirsiniz. baskı ücreti ayrıca alınmamaktadır; ücretsizdir. davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz varak yaldız, gümüş, ya da altın gibi özel yazı uygulamaları ilave baskı ücretine tabii olup ürün âdetine göre değişmektedir

Matbaa Davetiye 409
Davetin Matbaa

Davetiye

adet: davetiye siparişi minimum 100 adet verilebilmektedir. ilk 100 adetten sonra 50 ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz tasarım: davetiyenizin taslağı bizlere ulaştırdığınız bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. siz davetiye taslağınıza onay vermeden baskı sürecine geçilmez. baskı: bu üründe ofset-normal baskı uygulanması tavsiye edilmektedir. davetiye baskı süreci siz tasarımınıza onay verdikten sonra başlar. iki farklı şekilde baskı talebinizi de bize belirtebilirsiniz. baskı ücreti ayrıca alınmamaktadır; ücretsizdir. davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz varak yaldız, gümüş, ya da altın gibi özel yazı uygulamaları ilave baskı ücretine tabii olup ürün âdetine göre değişmektedir

Matbaa Sünnet Davetiyesi 408
Davetin Matbaa

Sünnet Davetiyesi

adet: davetiye siparişi minimum 100 adet verilebilmektedir. ilk 100 adetten sonra 50 ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz tasarım: davetiyenizin taslağı bizlere ulaştırdığınız bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. siz davetiye taslağınıza onay vermeden baskı sürecine geçilmez. baskı: bu üründe ofset-normal baskı uygulanması tavsiye edilmektedir. davetiye baskı süreci siz tasarımınıza onay verdikten sonra başlar. iki farklı şekilde baskı talebinizi de bize belirtebilirsiniz. baskı ücreti ayrıca alınmamaktadır; ücretsizdir. davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz varak yaldız, gümüş, ya da altın gibi özel yazı uygulamaları ilave baskı ücretine tabii olup ürün âdetine göre değişmektedir

Matbaa Kına Davetiyesi 407
Davetin Matbaa

Kına Davetiyesi

Düğünlerimizin vazgeçilmezlerindendir ve her kızın hayalidir kınalar. Genellikle gelin ve arkadaşlarının düğünden birkaç gün önce aileleri ile birlikte düzenledikleri toplu organizasyondur kınalar. Her örf ve adete göre farklı etkinliklerle görsel ve işitsel olarak daha da eğlenceli hale getirilebilmektedir. Bu özel günlerde kullanılması için bizler de hoşunuza gidebilecek kına davetiyesi modellerini sizler için düzenlemeye çalışmaktayız. Kına ,ile ilgili Objelerin ve renklerin dizaynlarının kullanılarak üretildiği modellerdir kına davetiyeleri. Çoğu kağıt tipi ile kona davetiyesi tasarımı yapıp basılması mümkün olmaktadır.

Matbaa Düğün Davetiyesi 405
Davetin Matbaa

Düğün Davetiyesi

Adet: Davetiye siparişi minimum 100 adet verilebilmektedir. İlk 100 adetten sonra 50 ve katları şeklinde sipariş verebilirsiniz Tasarım: Davetiyenizin taslağı bizlere ulaştırdığınız bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Siz davetiye taslağınıza onay vermeden baskı sürecine geçilmez. Baskı: Bu üründe ofset-normal baskı uygulanması tavsiye edilmektedir. Davetiye baskı süreci siz tasarımınıza onay verdikten sonra başlar. İki farklı şekilde baskı talebinizi de bize belirtebilirsiniz. Baskı ücreti ayrıca alınmamaktadır; ücretsizdir. Davetiyelerinizin yazı kısmına uygulanmasını istediğiniz varak yaldız, gümüş, ya da altın gibi özel yazı uygulamaları ilave baskı ücretine tabii olup ürün âdetine göre değişmektedir  

Matbaa Oto Kokusu 399
Dizayn Medya

Oto Kokusu

Oto kokuları; özellikle oto sanayi alanında hizmet veren servisler, benzin istasyonları, oto yıkamacı vb. firmaların promosyon amaçlı olarak sıklıkla kullandığı bir promosyon ürünüdür. Bu alanlarda hizmet veren firmalar müşterilerine promosyon oto kokusu vererek onlara hem ek bir hizmet sunarlar hem de müşteri memnuniyetini arttırırlar. Baskılı oto/araba kokuları aynı zaman çok iyi bir reklam aracıdır. Firmalar oto kokuları üzerine logo, adres ve telefon bilgilerini bastırarak marka bilinirliğini güçlendirirken aynı zamanda potansiyel müşterilerde kazanabilirler. Ayrıca promosyon ipli oto kokuları genellikle arabaların dikiz aynalarında bulunduğundan ve hoş koku yaydıklarından kolayca fark edilerek marka bilinirliğine katkı sağlarlar.

Matbaa Antetli Kağıt 398
Kayraform

Antetli Kağıt

Antetli kağıt baskılarımızda birçok farklı kalitede kağıt kullanarak yerine getirmekteyiz. Herkesin bütçesine yanıt verecek çeşitlilikte antetli kağıt basımı yapmaktayız. En canlı renkleri ve doku kalitesini kullandığımız antetli kağıtlarımızda sizlerin beklentilerini daima en üst seviyelerde karşılamayı başarmaktayız. Antetli kağıt basımlarında ihtiyacınıza göre ekonomik ya da express baskı seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. En yeni baskı tekniklerini kullanarak yerine getirmekte olduğumuz antetli kağıt basımlarımızda sizlerin istek ve önerilerine gerekli önemi vermekteyiz. En şık tasarımlar ile hazırladığımız antetli kağıtlarımızda firmanızın kurumsal kimliğine en uygun çalışmaları yerine getirmekteyiz. En yüksek kalitede gerçekleştirdiğimiz antetli kağıt baskılarını sizlerin istediği sayıda yapmakta ve söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz.

Matbaa Sürekli Form Fatura / İrsaliye 397
Kayraform

Sürekli Form Fatura / İrsaliye

Fatura, irsaliye, adisyon fişi, gider pusulası, çıkış ve giriş fişleri gibi işletmenizin çalışma prensibine uygun olan evrakları bastırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sürekli form irsaliye İzmir hizmetlerimizde maliye anlaşmalı olarak sunumlar yapmaktayız. Belge çoğaltma, yeni baskı, logolu baskı, numaralı baskı çalışmalarımızın tamamı kanun ve nizamlara uygun olarak yapılmaktadır. Bizlerden en nitelikli hizmeti belirlenen süre içinde alabilir, mağduriyet yaşamadan gerekli evraklarınızı teslim alabilirsiniz.

Matbaa Katalog 396
Kayraform

Katalog

Katalog baskı tasarımları firmaların reklam çalışmalarında en fazla kullandıkları yöntemler içerisinde yer almaktadır. Yüksek baskı kalitesini kullanarak hazırladığımız katalog tasarımlarımız ile sizlere kurumsal kimliğinizi en net şekilde yansıtma imkanı tanımaktayız. En canlı renk ve içerikler ile tasarladığımız katalogları baskıya almadan evvel sizlerin onayına sunuyor ve sonrasında baskı işlemine geçiyoruz. Katalog baskı tasarımlarımızdan ihtiyacınız olan sayıda sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede hazırlanarak eksiksiz olarak sizlere teslim ediliyor.

Matbaa Kurumsal Kimlik Tasarımı 395
Kayraform

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketlerin kurumsal kimlik anlayışlarına uygun şekilde tasarlanan matbaa ürünleri oldukça tamamlayıcıdır. Firma olarak uzun zamandır kurumsal kimlik tasarımı İzmir ili ihtiyaçlarında tercih edilmeyi sürdürüyoruz. Tasarım ve basım işlemlerini yaptığımız tüm kurumsal ürünlerinizi garantili şekilde sunuyoruz. Tecrübeli olmamız ve çalışanlarımızın bu konuda özgün fikirler ile hareket ediyor olması müşterilerin beklentilerini de karşılama konusunda somut sonuçlar almamıza neden oluyor. Referanslar kısmındaki görüşlerin ana kaynağı da budur

Matbaa Broşür 394
Kayraform

Broşür

Sahip olduğumuz üstün teknolojiler ve benimsediğimiz kaliteli hizmet anlayışımız ile uzun süreden beridir reklam ihtiyaçlarınıza en başarılı çözümleri sunmaktayız. Her kurumun kendi kimliğine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz matbaa hizmetlerimizde sizlerden gelen her talebi yerine getirmekteyiz. Broşür Baskı Tasarımları Broşür baskılar reklam çalışmalarında her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Sizlerden gelen talebe göre hazırladığımız broşür baskı ürünlerinde en yüksek kalitede baskıları gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin bütçesine yanıt vermek adına birçok seçenekte üretimini yaptığımız broşür tasarımlarımızda kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz. Hazırladığımız broşürleri baskıya geçirmeden evvel sizlerden gerekli onayı almaktayız.

Matbaa Cepli Dosya 393
Kayraform

Cepli Dosya

Online matbaa kalitesiyle faaliyet yürüten ajansımız, firmanızın ihtiyaç duyduğu bütün kurumsal kırtasiye baskılarını gerçekleştiriyor. Güvenilir, kaliteli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşamak için matbaamızdan kolaylıkla cepli dosya siparişi oluşturabilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğini üzerinde taşıyacak ürün siparişi için matbaaya gelmenize gerek yok. Online olarak baskı özelliklerini ve adedini seçerek sipariş verebilirsiniz. Talebe göre hazırlanan ürünleri hızlı kargo imkanıyla Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine gönderiyoruz

Matbaa Bloknot 392
Yirmi Matbaa

Bloknot

İşletme içerisinde personellerin kullanabilmesi ve promosyon amaçlı dağıtım sırasında kullanıcıların fayda sağlayarak her gün markanın bilinirliğinin arttırması açısından Bloknot en çok kullanılan tanıtım materyalleri arasında bulunmaktadır. Genellikle 100 adet kare kağıdın üst üste gelmesi ve bir kutu içerisinde birleşmesi ile oluşan bir ürün olarak, İzmir ilinde birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.  Bloknot üretimi için öncelikle bir grafik tasarımla dış kutu ve iç kağıtlar tasarlanır. Sonrasında istenen kalite ve adetler ile birlikte matbaa üzerinde bloknot üretimi sağlanır. Ardından teslim edilen Bloknot ürünleri çok kolay bir şekilde işletme içerisinde kullanılabileceği gibi istenilen noktaya promosyon olarak dağıtılabilir. 

Matbaa Sertifika 391
Yirmi Matbaa

Sertifika

Etkinlikler ya da eğitimler sonrasında kurum ya da şirketlerin katılımcılara verdiği, uzun süre geçerliliği olan belgelere sertifika denir. Sertifika porgramlarının, farklı kurum ve kuruluşlar tarafından presitijli bir geçerliliği vardır. Bu sebeple sonunda verilen sertifika baskısı da kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Sertifika Baskı siparişinizi Tedarek'den online verin, kaliteli ve hızlı hizmetin farkını yaşayın.

Matbaa Broşür 390
Yirmi Matbaa

Broşür

Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. 50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor. Firmanızı, kendinizi, ürünlerinizi veya faaliyetlerinizi tanıttığınız broşürleriniz için birçok farklı tasarımla çalışabilirsiniz. Tasarımınızı yaptıktan sonraki aşamalar ise Tedarek'in müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde çok kolay! Çünkü artık broşür tasarımınızı uygun formatlarda hazırladıktan sonra sistem üzerinden bize iletip baskı tercihlerinizi belirtmeniz, siparişinizin kısa süre içinde elinizde olması için yeterli.

Matbaa Katalog 389
Yirmi Matbaa

Katalog

Katalog basımında canlı renkler ile ürün katalogları, inşaat katalogları gibi ürün tanıtımı gurur ve beğeni ile yapabilirsiniz. Grafik tasarım bölümümüzden basımını düşündüğünüz kataloğuz ile ilgili iç kağıt kalınlığı, kapak kağıt kalınlığı ve iç sayfa tasarımları gibi teknik bilgilerle müşterilerinizin beğenilerini kazanabilirisniz. Uzman kadromuzla teknik destek alarak 1 adet demo baskı ile kataloğunuzun görselini görebilirsiniz. 

Matbaa Karton Poşet 388
Yirmi Matbaa

Karton Poşet

Geri dönüşümü mümkün olan ve doğada çözünebilen kâğıt çeşitlerinden üretilmiş olan karton Poşetler , günümüzde daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Geri dönüşümlü malzemelerden üretildiği için çevre koruma konusunda yardımcı olan ve doğayı kirletmeyen karton Poşetler, giderek plastik poşetlerin yerini almaya başlamıştır. Plastik poşetlerin aksine insan sağlığını tehdit edici özelliklere sahip olan kanserojen maddelerden üretilmeyen ve bu sayede sağlık sorunlarına neden olmayan bu karton poşetler günümüzde birçok insan tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Kullanım alanına göre çeşitli modellere sahip olan bu karton Poşetler arasında en çok tercih edileni ipli karton Poşet modelidir. Taşınması kolay ve diğer çantalara göre daha dayanıklı olan bu çantalar alışveriş zamanında birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Matbaa Ciltleme 387
Art Ozalit

Ciltleme

Bilgisayar üzerinde hazırlanmış yazılı dosyaların, görsel materyallerin veya sunumların çıktı haline getirilmesi sonrasında düzenli bir sunum gerçekleştirmek açısından ciltleme önemli bir işlemdir. Örnek olarak üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan tez ve sunum çalışmalarının eğitim kurumuna sunulması için mutlaka ciltleme yapılmış olması gereklidir. Bu konuda firmamız İzmir genelinde hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için bu hizmeti profesyonel makineler ve cihazlar ile sağlamaktadır.  Ciltleme gerçekleştirilmesi için öncelikle yapılacak cildin çeşidi göz önüne alınır. Amerikan cilt, spiral cilt, ip dikiş, sıvama kapak, sert kapak, perforajlı kaplama, laminasyon kaplama veya mat selefon gibi birçok farklı cilt çeşidi ile hizmet verilmektedir. Ayrıca çıktı sayfasına göre de cilt çeşidi daha net bir şekilde belirlenebilir. 

Matbaa Amerikan Servis 386
Art Ozalit

Amerikan Servis

Restoranlar içerisinde neredeyse günlük olarak yüzlerce defa kullanılan yemek servis ürünleri arasında Amerikan servis yer alır. Genellikle temiz bir kullanım gerçekleştirmek için seçilen bu ürünler aynı zamanda işletmenin tanıtımına da direkt olarak hedef kitleye yönelik bir katkı sağlamaktadır. Bu kapsamda da İzmir içerisinde neredeyse tüm restoran ve kafeterya işletmeleri bu ürünleri kullanmayı seçmektedir. Amerikan servis 1. kalite kağıt ile üretilen bir malzeme olmak ile birlikte 30×40 santimetre ya da 35×50 santimetre gibi belirli standart boyutlar ile üretilir. Lokantalar ve restoranlar gibi işletmeler kurumsal bir yapı sağlayabilmek için müşterilerine sunumlarını Amerikan servis üzerine yapmayı tercih etmektedir.

Matbaa Araç Giydirme 385
Art Ozalit

Araç Giydirme

Çok standart bir hizmet olarak bilinse de araç giydirme aslında belirli hassasiyetler gösterilmesi gereken ince bir uygulamadır. Çünkü araç üzerinde kullanımı tercih edilen malzemenin dayanıklı, kaliteli ve ideal bir yapıya sahip olması önemlidir. Özellikle İzmir içerisinde kullanılacak bir araçta bu uygulama yapıldığında aracın hem trafikte hem de park halinde dikkat çekmesi ve estetik bir görüntüye sahip olması gerekecektir. Hem reklam hem de sadece firma tanıtım görselleri açısından kullanılabilecek araç giydirme yine dijital baskı hizmetleri sayesinde kaplama folyoları ile sağlanmaktadır. Bir minibüs, bir kamyon veya otobüs gibi büyük bir araç üzerinde dahi uygulanması mümkün olmakla birlikte İzmir ilinde bu hizmeti talep eden onlarca farklı işletme yer almaktadır

Matbaa Kapı İsimliği 384
Art Ozalit

Kapı İsimliği

Dış mekan tabelaları dışında iç mekan için de belirli tabelaların kullanılması konumunda kapı isimliği en pratik ve estetik tercihlerden birisidir. Özellikle iş merkezleri, plazalar ve iş hanları gibi noktalarda ofis tarzı işletmeler kapı isimliği sayesinde daha pratik bir yöntem elde etmektedir. Bu uygulamalar İzmir içerisinde birçok ofisin giriş kapısında kolaylıkla görülebilir.  Aslında isimlikler, bir tabela olmaktan çok tanıtıcı ve açıklayıcı bir levha şeklinde de görülebilir. Firmamız İzmir ilinde hizmet veren avukatlar, doktorlar, yatırım ofisleri veya muhasebeciler için ofis giriş noktalarında bu uygulamaları estetik bir görsellik ve kaliteli malzeme ile sunmaktadır. Bu tabela uygulamalarında isteğe İzmir kenti için kapsamlı şekilde bağlı gravür oyma, kabartma, dijital baskı tabelalar veya ışıklı tabelalar gibi örnekler bulunmaktadır. 

Matbaa Magnet 383
Art Ozalit

Magnet

Metal bir içeriğe sahip olduğu için yine metal bir zemine değdiğinde mıknatıs özelliği ile yapışan tanıtım materyalleri magnet olarak adlandırılır. Firmamızın sunduğu bu pratik tanıtım ürünü, İzmir genelinde neredeyse tüm servis işletmeleri ve sipariş üzerinden çalışan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Örneğin, yemek siparişi verdiğiniz her restoran sipariş paketi içerisine bir adet magnet koyarak basit bir tanıtım yapmaktadır.  Magnet sipariş hizmetlerinin daha hızlı hale gelmesi, akılda kalıcılık elde etmek ve hızlı tanıtım için neredeyse her işletmenin kullandığı materyaller arasında yer alır. Bu ürünler üzerinde İzmir ilinde yer alan işletmelerin telefon numaraları, adresleri, web sayfa adresleri ve firma isimleri ile önemli hizmetlerinin adları bulunur. Bu sayede magnet çok hızlı bir reklam ile ürün veya hizmete en hızlı şekilde ulaşmak için önemli bir etkiye sahiptir. 

Matbaa Masa Bayrağı 128
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Matbaa Fatura 378
Süperform Matbaacılık

Fatura

Fatura çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Katalog Baskı 220
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Katalog Baskı

Size özel katalog kapağı tasarımı ile hazırlanan ve istediğiniz içerik doğrultusunda baskısı tamamlanan katalog hizmeti veriyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Masa Sümeni 377
Süperform Matbaacılık

Masa Sümeni

Masa sümeni çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kitap Baskı 219
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Kitap Baskı

Kitaplarını kaliteli baskı ve özel dizayn kapak tasarımlarla sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi ve hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Adisyon 376
Süperform Matbaacılık

Adisyon

Adisyon çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kartvizit 204
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Kartvizit

Firmanıza ve size özel ücretsiz tasarım desteği ile en şık kartvizitler için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Matbaa Sevk İrsaliyesi 375
Süperform Matbaacılık

Sevk İrsaliyesi

Sevk irsaliyesi çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Servis / Sipariş Formu 374
Süperform Matbaacılık

Servis / Sipariş Formu

Servis ve sipariş formu çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Tahsilat Makbuzu 373
Süperform Matbaacılık

Tahsilat Makbuzu

Tahsilat makbuzu çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kaşe 189
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Kaşe

İsminize , markanıza , firmanıza özel kaşe tasarımları yapmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Matbaa Kartvizit 116
4gen Reklam

Kartvizit

Özel tasarım kartvizit çalışması yapılır. 

Matbaa İrsaliyeli Fatura 372
Süperform Matbaacılık

İrsaliyeli Fatura

İrsaliyeli fatura çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Broşür 188
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Broşür

Markanıza özel broşür tasarımı yapmaktayız. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Etiket 213
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Etiket

Hızlı, ekonomik, kaliteli, metalize, şeffaf pp (önden veya arkadan yapıştırmalı) opakpp ve Kuşe Çıkartma etiketlerimiz bas-kes (ploter) yarımbıçak işçiliğimizle hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Özel Baskılı Dosya - Klasör 80
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Özel Baskılı Dosya - Klasör

Firmanıza kurumsallık katacak, müşterilerinize fiyat veya teklif verirken, sözleşme yaparken verebileceğiniz dosyalar tam sizlere göre. Size özel yapacağımız tasarımlar ile sizde dosya yaptırabilirsiniz. Kalın mukavvadan veya kartondan, cepli veya metal aparatlı şekilde yapılabilen dosyalardan sipariş vermek için hemen bizi arayınız.Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Matbaa A5 Broşür 115
4gen Reklam

A5 Broşür

Özel tasarım broşür yapılır. Siz isteyin , biz tasarlayalım. İster tanıtım amaçlı , ister menü şeklinde broşür tasarımı yapılır.

Matbaa Katlamalı Broşür 171
Hamle Grafik A.Ş.

Katlamalı Broşür

Firmanıza özel tasarlanan katlamalı broşür çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde broşür yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Masa Notluk - Bloknot 370
Süperform Matbaacılık

Masa Notluk - Bloknot

Masa notluk çalışmamızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Küp Bloknot 369
Süperform Matbaacılık

Küp Bloknot

Küp bloknot çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Menü 169
Hamle Grafik A.Ş.

Menü

Markanıza özel menü tasarımı ve içeriği oluşturmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda tasarım yapılmaktadır. Sizlerde markanıza renk katmak ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Menü 210
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Menü

Markanıza özel menü tasarımı hazırlıyoruz. Spiralli , spiralsiz , tek yön ve çift yön baskılı birçok çalışmamız vardır. Menünüzün teknik detaylarını ve içeriğini belirleyin , biz tasarlayalım. Kaliteli hizmet ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kartvizit 368
Süperform Matbaacılık

Kartvizit

Kartvizit çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Ahşap Menü 209
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Ahşap Menü

Markanıza özel menü tasarımı hazırlıyoruz. Menünüzün içeriğini ve teknik detaylarını belirleyin , biz tasarlayalım. Kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Defter 367
Süperform Matbaacılık

Defter

Özel tasarım defter çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Kartvizit 167
Hamle Grafik A.Ş.

Kartvizit

Size özel kartivizit tasarımı yapmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda tasarım yapılır ve hizmetinize sunulur. Özel tasarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Katlamalı Broşür 208
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Katlamalı Broşür

Firmanızın , markanızın tanıtımını yapabileceğiniz katlamalı broşür tasarımları yapıyoruz. Kaliteli hizmet almak istiyorum ve harika tasarımlarla markamı tanıtmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Dosya 366
Süperform Matbaacılık

Dosya

Kurumlara ve firmalara özel tasarlanmış cepli dosya çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Klasör Baskı 207
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Klasör Baskı

Markanıza ve ya size özel tasarımlı klasör baskısı yapmaktayız. Detayları ve teknik özellikleri belirleyin , biz tasarlayalım. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Antetli Kağıt 365
Süperform Matbaacılık

Antetli Kağıt

Kurumlara ve firmalara hazırlanmış antetli kağıt çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Cepli Dosya 181
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Cepli Dosya

Markanıza ve firmanıza özel cepli dosya tasarımı yapmaktayız. Sizler isteklerinizi belirtin , biz tasarlayalım. 

Matbaa Kartvizit 206
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Kartvizit

Dilediğiniz ölçülerde , dilediğiniz özelliklere sahip kartvizit tasarlıyoruz. Siz özgür tasarımınızı belirtin , biz tasarlayalım. Detaylar ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Afiş 364
Süperform Matbaacılık

Afiş

Afiş çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Broşür 164
Hamle Grafik A.Ş.

Broşür

Firmanıza özel tasarlanan broşür çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde broşür yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Broşür 363
Süperform Matbaacılık

Broşür

Broşür çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Broşür 163
Hamle Grafik A.Ş.

Broşür

Firmanıza özel tasarlanan broşür çalışmaları yapmaktayız. Sizlerde broşür yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Bloknot 362
Süperform Matbaacılık

Bloknot

Bloknot tasarımı çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Dergi 162
Hamle Grafik A.Ş.

Dergi

Firmanıza özel dergi tasarımı yapmaktayız. Sizde kurumunuza ait dergi çalışması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Sticker Etiket Çıkartma 70
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Sticker Etiket Çıkartma

Dilediğiniz tasarımlar ile size özel yapılan stickerları alan sınırı olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Dış koşullara da dayanıklı olan stickerları dilediğiniz ölçülerde üretimini yapabiliriz. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Matbaa Menü 361
Süperform Matbaacılık

Menü

Firmalara,kurumlara özel menü çalışmalarımızdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Matbaa Zarf 360
Süperform Matbaacılık

Zarf

Zarf çalışma örneklerimizdir. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Takvim 359
Süperform Matbaacılık

Takvim

Firma ve kişiye özel takvim çalışmaları yapmaktayız. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Matbaa Broşür - El İlanı 62
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Broşür - El İlanı

Firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz, ürünlerinizi sergileyebileceğiniz yada fiyat listelerini basılı olarak müşterilerinize verebileceğiniz çok şık tasarımlı broşür ve el ilanları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. A3, A4, A5 yada dilediğiniz özel başka bir ölçüde baskı yapabiliriz.Sayfa sınırlaması olmadan, dilediğiniz görseller ve yazılarla size özel olarak hazırlanacak olan broşürünüzü çok kısa bir sürede hazırlayıp size teslim edebiliriz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlı baskılar için hizmetinizdeyiz.

Matbaa Katalog 61
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Katalog

Firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz, ürünlerinizi sergileyebileceğiniz yada fiyat listelerini basılı olarak müşterilerinize verebileceğiniz çok şık tasarımlı kataloglar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. A3, A4, A5 yada dilediğiniz özel başka bir ölçüde baskı yapabiliriz.Sayfa sınırlaması olmadan, dilediğiniz görseller ve yazılarla size özel olarak hazırlanacak olan kataloğunuzu çok kısa bir sürede hazırlayıp size teslim edebiliriz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlı baskılar için hizmetinizdeyiz.

Matbaa Kartvizit 4
Omega Matbaa & Dijital Baskı

Kartvizit

 Firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz kaliteli kartvizitler için hemen bizi arayın. Parlak, mat, kabartmalı laklı, altın yaldızlı, kalın, şeffaf ve daha birçok seçenek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kartvizit, kendinizi ve firmanınızı en kolay şekilde tanıtmanızı sağlar. Kartvizit için ağırlıklı 5e 8 veya 5.5 e 9 ölçüler kullanılır.  Hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlı baskılar için hizmetinizdeyiz.

Matbaa firmaları arasından uygun fiyatları ile teklifleri topla, matbaa şirketlerini karşılaştır en iyisini seç!
Tedarek © 2021