Kartvizit | Matbaa - Tedarek

Etkin Matbaa Kartvizit

Hizmet Hakkında

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplantılarda, iş dünyasına dair etkinliklerde, fuarlarda, iş yemeklerinde ve iş dünyasının daha pek çok noktasında kartvizit aktif olarak kullanılır.

Kartvizit, iş dünyasında yer alan tüm işletmeler ve çalışanlar için akla gelen ilk ürün olma özelliğini taşır. Bu nedenle de iyi bir kartvizite sahip olmak sizinle aynı işi yapan kişi ve kurumlar arasından sıyrılmak açısından oldukça önemlidir. Örneğin, sektörünüzle ilgili katıldığınız bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermeniz sizi ve firmanızı onların hayatında daha kalıcı kılacaktır.

Hizmet / Ürün No: 423
Ülke: Türkiye
Hizmet Verilen İller: Muğla
Kategori: Matbaa
Malzeme: Yatay, Dikey, Düz, Oval, Çift Yön Baskı, Tek Yön Baskı, Karton, Kraft
Kullanıcı Alanı: İç Mekan, Kurumsal
Kartvizit: PVC Kaplı Kartvizit, Oval Kartvizit, Standart Kartvizit, Ekonomik Kartvizit, Özel Kesim Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Plastik Kartvizit, Ahşap Kartvizitlik, Kare Kartvizit, Takvimli Kartvizit, Kraft Kartvizit, Katlamalı Kartvizit, Tuale Fantezi Kartvizit, Kabartma Laklı Kartvizit, Yumuşak Dokulu Kartvizit
Tedarek © 2021