Stand Firmaları - Tedarek

Stand Firmaları

OTEL VE KURUMSAL HIZMETLER

Kurumsal olarak sanatsal iş ihtiyacınızı DİFO Lab’den karşılayabilirsiniz. Sitede sunulan işlerden seçim yapabileceğiniz gibi bizimle direkt irtibata geçerek projeniz kapsamında da özel görseller ürettirebilirsiniz. DİFO Lab güvencesi ile kurumunuz için sertifikalı ve garantili sanat işleri alabilirsiniz. Hem değeri yükselen bir "artwork" almış olursunuz hem de tek kurumla muhattap olup onlarca sanatçıya ulaşma imkânınız olur. DİFO Lab, işin projelendirilmesinden gelip yerinde duvara asma aşamasına kadar kadar her türlü anahtar teslim kurumsal işi büyük bir titizlik ve özen ile yapmaktadır. Lütfen özel projeleriniz için bizimle [email protected] adresinden veya 212 279 4747 numaralı hattan irtibata geçiniz.

FUAR BASKILARI VE HIZMETLERI

Fuarlar için her türlü roll-up, stand, konstrüksiyon, baskı hizmetleri vermekle beraber, bu standların kurulumunu da yapabilmekteyiz. Projelerinizi bizimle paylaşarak size uygulamada en yaratıcı ve vurgulayıcı sunumları önermemizi ve böylece daha şık ve dikkat çekici standlar kurmanıza yardımcı olabiliriz

Projeli İşler Dış Cephe Giydirme 414
Sade Matbaacılık

Dış Cephe Giydirme

Birden çok tekniği içinde barındıran dış cephe giydirme, hem binaların korumalarını hem de binalarınızı daha sağlıklı bir şekilde yapmanızı sağlar. Aynı zamanda dış cephe giydirme işlemleri binalara estetik görünüm katmaktadır. Cephe kaplama ısı yalıtımıyla beraber binaların estetik görsellik kazandırmalarının yanı sıra Tedarek ailesi olarak diğer dijital baskı reklam uygulamalarını da yapmaktayız. Dış cephe kaplama çeşitleri, en iyi dış cephe kaplama modelleri ve dış cephe kaplama levhaları kolaylıkla işlenmektedir. En ucuz dış cephe kaplama fiyat seçeneği ile sahip olacağınız cephe kaplama modelleri ile binalarınıza estetik mimari görünümler kazandırabilirsiniz.

Projeli İşler Özel Tasarım Stand 316
Garage Reklam

Özel Tasarım Stand

Mega stand çalışmasıdır. Özel projelerde ve tanıtımlarda kullanılması amacıyla tasarlanmıştır. Okul v.b. kurumsal işletmelerde kullanılır. Birçok farklı ebat ve özellikte üretilebilir. Stand ışlıklı olarak üretilebileceği gibi ışıksız da kullanılabilir. Dış mekanda kullanılan ürünler yağmur ve güneş gibi etkenlere maruz kalacağından dolayı kaliteli malzemelerin tecrübeli işçilikle birleştirilmesi gerekir. Uygun maliyet için özel stand tasarlanırken mümkün olduğu kadar az eklenti yapılması gerekir. Bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Ürün Tanıtım ve Fuar Standları 178
Hamle Grafik A.Ş.

Ürün Tanıtım ve Fuar Standları

Firmanıza ve markanıza özel tasarımlı stand hizmeti vermekteyiz. Sizler detayları paylaşın , biz tasarlayalım. 

Projeli İşler Fuar Standı 300
Okan Reklam

Fuar Standı

Firmalara özel tasarlanmış ve uygulaması yapılmış ahşap stand çalışmamızdır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ekran, koltuk takımı, sandalye, masa ekleyebilmekteyiz Kişiye özel tasarım yapılmaktadır. Fuar standları her müşteri için özgün bir tasarım çalışması sonucunda uygulanır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Tanıtım Standı Üretimi 276
Çelik Reklam

Tanıtım Standı Üretimi

Tanıtım standları insanların yoğun olduğu mekanlarda reklam ve tanıtım amaçlı potansiyel müşterilere ürün deneme fırsatı verilmesi amacıyla üretilmiş reklam standlarıdır

Projeli İşler Örümcek Standlar 215
Kubilay Ofset Tic. Ltd. Şti.

Örümcek Standlar

Tanıtım yaparken kullanılabileceğiniz özel tasarımlı örümcek standlar tasarlıyoruz. Detayları belirleyin , biz tasarlayalım. Detaylı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Harita Tasarım Çalışması 336
Çınar Reklam

Harita Tasarım Çalışması

Özel tasarım harita çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Tanıtım Standı - Roll Up 185
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Tanıtım Standı - Roll Up

Size , markanıza, firmanıza özel tasarım tanıtım standları tasarlamaktayız. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Projeli İşler Fuar Standı 306
Garage Reklam

Fuar Standı

Müşterilerimizin talebine göre modüler olarak hızlı ve kısa sürede kurulabilmektedir. Firma veya ürün tanıtımında görsellik ön planda olarak özgün çalışmalar yapabilmekteyiz. Fuar Standlarına folyo baskı yapılarak sizlerin rakiplerinizden ayrışmanız kolaylaşacaktır. Kurumsal kimliğiniz doğrultusunda özel tasarım fuar standı çalışmamızdır.

Projeli İşler Kurumsal İç Dekorasyon 184
Sas Ajans ve Bilgisayar Hizmetleri

Kurumsal İç Dekorasyon

Firmanız için özel tasarım iç dekorasyon çalışmaları yapmaktayız. Paylaştığınız detaylar doğrultusunda tasarımları hazırlamaktayız. Siz hayal edin , biz tasarlayalım. 

Stand firmalarını incele fuar standı, tanıtım standı, örümcek stand, roll up kurulum ihtiyaçların için özenle seçilmiş firmalardan teklifler topla!
Tedarek © 2021