Açık Hava Reklam Firmaları - Tedarek

Açık Hava Reklam Firmaları

Reklam Mecrası Araç Giydirme 820
Bursa Tabela

Araç Giydirme

Araç Giydirme; araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç Giydirme; araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır Araç Üzeri Reklam , Araç kaplama, araba Giydirme olarak ta adlandırılır.. Araç Giydirme; Cast Folyo diye adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır. Dijital baskı ortamında dilediğiniz görsel aracın üzerine uygulanır. Cast folyolar aracınızın boyasına zarar vermez. Doğru folyo kullanımı önemlidir.

Reklam Mecrası Araç Kaplama 818
Gülmenak Reklam Tabela

Araç Kaplama

Araç kaplama, bir otomobilin orijinal renginin farklı bir renkte bir araç kaplama folyosuyla ve bazen de aynı renkte parlak, mat veya şeffaf bir koruyucu tabaka ile tamamen veya kısmen kaplanmasıdır. Bu işlem otomotiv satış sonrası uygulamadır.

Reklam Mecrası Gazete Reklamları 596
Krafttorba

Gazete Reklamları

Gazete reklamları interaktif tanıtımın önemli kollarından birisidir. Gazete reklamı firmaların geniş kitlelere kendisin anlatması için tasarlanan ve maliyeti yüksek olan bir reklam çeşididir. Reklam verecek firmanın ajans ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda hazırlanan tasarım gazete ölçülerine uygun tasarlanarak baskıya verilir. Gazeteler ajanslarla özel anlaşmalar yaparak hem onların kendilerine iş getirmelerini sağlar hem de ajansla çalışıldığı için tasarım ve istenilenler daha kolay anlatılabilir. Bu açıdan gazetelerin çoğunun 3. Hamur kağıda basıldığı düşünülürse tasarlanacak reklamın renk ve görüntü uyumunun nasıl olacağını en iyi reklam ajansları bilir.

Reklam Mecrası Eczacıbaşı Maratem Sensörlü Dispenser 519
Asya Promosyon

Eczacıbaşı Maratem Sensörlü Dispenser

600 ML HAZNESİ HAYATI KOLAYLAŞTIRAN AKILLI SENSÖR TEKNOLOJİSİ KİLİTLENEBİLİR HAZNE DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ ABS PLASTİK MATERYAL 4 ADET DUVAR ASKI APARATI (VİDA - DÜBEL) AA X 4 KALEM PİL İLE ÇALIŞMAKTADIR. (FİYATA DAHİL DEĞİLDİR) 

Reklam Mecrası Branda/Vinil Baskı 415
Sade Matbaacılık

Branda/Vinil Baskı

Branda Vinil Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat seçmeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir. Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek gramaja ve dikiş özelliklerine göre seçin. Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir. Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.

Reklam Mecrası OneWay Vision Folyo 404
Dizayn Medya

OneWay Vision Folyo

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir. Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir. Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

Reklam Mecrası Kaldırım/Park Dubası 403
Dizayn Medya

Kaldırım/Park Dubası

Kaldırım dubası veya bir diğer adıyla park dubası, işletmeler tarafından kaldırım üzerinde veya park yerlerinde reklam amacıyla kullanılır. Kaldırım dubası genellikle kaldırım üzerlerinde yoldan geçen potansiyel müşterileri mağazaya çekmek ya da marka bilinirliği yaratmak amaçlı kullanılır. Park dubası ise park yerini firmaya ve firma müşterilerine ayırmak ve bunun yanında reklam yapmak için kullanılır.

Reklam Mecrası Bornova Duvar 54
Çınar Outdoor

Bornova Duvar

İZMİR BORNOVA – D28 Türkan Özilhan Devlet Hastanesi önü 4. Sanayi girişi Ankara Asfaltı önü

Reklam Mecrası Altınyol Duvar 53
Çınar Outdoor

Altınyol Duvar

İZMİR ALTINYOL KARŞIYAKA GİRİŞİ – D27 Altınyol Shell benzinlik üstü.

Reklam Mecrası Konak Duvar 49
Çınar Outdoor

Konak Duvar

İZMİR KONAK – D23 Konak Merkez, Gıda Çarşısı Hastaneler yönü konak duvar reklam alanı. Gaintboard, bilboard , megaboard ışıklı ve ışıksız firma tanıtımınız için kullanılan açık hava reklam türlerindendir.

Reklam Mecrası Bozyaka Duvar 48
Çınar Outdoor

Bozyaka Duvar

İZMİR KARABAĞLAR – D22 Bozyaka Çarşı girişi reklam alanımız izmir karabağlarda yer almaktadır. Duvar reklamları ile firmanızı daha görünür ve tanınır kılmak için otobüs giydirme reklamları, tranvay reklamları, elektrik direk reklamları, clp reklamları, metro alanı reklamlarında yer almak fayda sağlar.

Reklam Mecrası Bahçelievler Duvar 47
Çınar Outdoor

Bahçelievler Duvar

İZMİR HATAY – D21   Bahçelievler reklam alanları Merkez, Restoranlar Meydanında bulunan izmir bahçelievler duvar reklam alanımız yırtılmaz kağıt blackback vinly kullanılarak üretim yapılabilir. Duvar reklamları ile birlikte bilboard reklamları, megaboard reklamları ve havalimanı reklamları firmanızın tanıtımına yardımcı olur.

Reklam Mecrası Buca Duvar 46
Çınar Outdoor

Buca Duvar

İZMİR BUCA – D20 Tınaztepe Merkez buca reklam alanı izmirin buca ilçesinde yer almaktadır. Bilboard reklamları, otobüs giydirme reklamları, metro reklamları firmanızın tanıtımına yardımcı olmaktadır.

Reklam Mecrası Hatay Duvar 45
Çınar Outdoor

Hatay Duvar

İZMİR KONAK – D19  Hatay reklam alanımız Hatay Hakimevleri, Balçova Yönü İzmir’in ana arterlerinden biri olan İnönü Caddesi üzerinde, Hatay Hakimevleri’nde bulunan duvarımızın önünden günde ortalama 60 bin ile 80 bin arasında araç ve yaya geçmektedir. İzmir hatay reklam alanları duvar reklamları yırtılmaz kağıt ve blackback vinly ile üretilip kiralanabilir.

Reklam Mecrası Yeşilyurt Duvar 44
Çınar Outdoor

Yeşilyurt Duvar

İZMİR KARABAĞLAR – D18 Duvar Reklam alanımız Katip Çelebi Hastanesi Önü Eski adı Yeşilyurt Devlet Hastanesi olan, İzmir Kâtip Çelebi Hastanesi’nin önünde bulunan Duvarımızın önünden günde ortalama 50 bin ile 60 bin arasında araç ve yaya geçmektedir. Yeşilyurt reklam alanlarımız'da otobüs giydirme reklamları ve elektirik direk reklamları verilip firma tanıtımınız daha üst sıralara taşınabilir.

Reklam Mecrası Urla Duvar 43
Çınar Outdoor

Urla Duvar

İZMİR URLA – D17 Urla Merkez, Bankalar karşısında bulunan duvar alanımız branda ile firma reklamınız yapılmaktadır. İzmirin urla ilçesinde bulunan bilboard, megaboard ve açık hava reklamlarına firmanızın tanıtımı için reklam verebilirsiniz.

Reklam Mecrası Karşıyaka Duvar 42
Çınar Outdoor

Karşıyaka Duvar

İZMİR KARŞIYAKA, ALAYBEY – D16 İzmir karşıyada bulunan duvarımızla birlikte firmanız için izmir : karşıyaka,balçova,alsancak,narlıdere,çiğli,bornova,bayraklı,urla ve çeşmede yer alan duvarlar, bilboard reklam alanları, dijital ekranlar, megaboard ve megalightları kiralıyabilirsiniz.

Reklam Mecrası Kahramanlar Duvar 41
Çınar Outdoor

Kahramanlar Duvar

İZMİR KONAK – D15 Kahramanlar Fuar Kavşağı, Konak, Fuar Yönü İzmir trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan olan Kahramanlar’da bulunan duvarımızın önünden günde ortalama 100 bin ile 120 bin arasında araç ve yaya geçiyor. Kiralanan duvarlar ile birlikte görünürlüğünüzü arttırmak için metro alanları, havalimanı reklam alanları, stadyum reklamları ve clp reklamlar kullanabilirsiniz.

Reklam Mecrası Bayraklı Duvar 40
Çınar Outdoor

Bayraklı Duvar

İZMİR BAYRAKLI – D14 Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama, Çanakkale Yönü İzmir trafiğinin kalbinin attığı nokta olan Bayraklı Altınyol’un etki ve gösterim olarak en güçlü noktalardan birinde bulunan Duvarımızın önünden günde ortalama 250 bin araç geçiyor. Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama ve Çanakkale Yönüne gidenlerin, günün her saati kolayca görebildikleri, önü hiç kapanmayan etkisi büyük bir mecra. Firma tanıtımlarında dijital ekranlar, dijital raketler, elektrik direği reklamları ve bilboardları kullanıp firmanızı dahada tanınır kılabilirsiniz.

Reklam Mecrası Narlıdere Duvar 39
Çınar Outdoor

Narlıdere Duvar

İZMİR NARLIDERE – D13 Merkez Balçova yönünde bulunan duvarımız firma tanıtımınız için sizi beklemektedir. Duvar reklamlarında blackback vinly ve yırtılmaz kağıt kullanılabilir. Firmanızı tanıtmak için bilboard, megaboard reklamları, megalight reklamları ve led ekran sipariş edebilirsiniz.

Reklam Mecrası Konak Duvar 38
Çınar Outdoor

Konak Duvar

İZMİR KONAK – D12 Konak, Basmane, Alsancak Yönü Gaziler Caddesi üzerinde bulunan Duvarımızın önünden Konak, Alsancak ve Basmane yönüne gitmekte olan 100 bin ile 120 bin arasında araç ve yaya geçmektedir. Duvar reklamları, bilboard reklamları ve otobüs giydirme reklamları ile etkili bir firma tanıtımı sağlamaktadır.

Reklam Mecrası Çiğli Duvar 37
Çınar Outdoor

Çiğli Duvar

İZMİR ÇİĞLİ ATAŞEHİR – D11 Ekol Hastanesi Kavşağı, Kent Hastanesi Yönü Ataşehir Ekol Hastanesi kavşağında bulunan Duvarımız, Kent Hastanesi yönüne giden araç ve yayalar için çok etkili bir noktada bulunuyor.  Elektrik Direk Reklamları, otobüs durak reklamları, stad reklamları, dijital raket ve dijital ekranlar avm, bina duvarları ve havaalanlarında firmanızı tanıtmak amaçlı kullanılan açık hava reklam ürünleridir.

Reklam Mecrası Westpark AVM Karşısı Duvar 36
Çınar Outdoor

Westpark AVM Karşısı Duvar

İZMİR WESTPARK AVM KARŞISI Bayraklı, Bornova, Buca, Alsancak, Konak, Manisa, İstanbul Yönü, Westpark Karşısı Çevreyolu, Bornova yönü, Bayraklı Tünellerinden çıktıktan hemen sonra, Westpark AVM karşısında bulunan Duvarımız, bölgenin en etkili noktalarından birinde yer alıyor. Duvarımızın önünden günde ortalama 200 bin araç geçiyor. Duvar ürünlerinin yanı sıra bilboard reklamları verilerek ışıklı ve ışıksız firmanızı tanıtabilirsiniz. Megaboard ve megalight reklamları açık hava reklamcılığında firmanızı tanıtmak için en önemli seçenekden bazılarıdır.

Reklam Mecrası Karşıyaka Duvar 34
Çınar Outdoor

Karşıyaka Duvar

İZMİR KARŞIYAKA – D8 Girne Bulvarı, McDonald’s Yanı Karşıyaka ilçesinin trafik yoğunluğunu taşıyan Girne Bulvarı üzerinde bulunan duvarımız, araç ve yaya yoğunluğunun maksimum olduğu noktalardan birinde yer almaktadır. Duvar reklamlarını megaboard reklamları, megalight reklamları,  Gaintboard ve dijital ekranlar ile güçlendirebilirsiniz. Firmanızı tanıtmak için kiralanan megaboard reklamları, megalight reklamları,  Gaintboard ve dijital ekranları  Blueback,  Duratrans,  Yırtılmaz Kağıt ve parlak laminasyon kullanarak ürettirebilirsiniz.

Reklam Mecrası Hıltı, Digital Baskı Cephe Giydirme 242
Üstünler Reklamcılık Nak. Tic. Ltd. Şti.

Hıltı, Digital Baskı Cephe Giydirme

BİNA CEPHESİ DELİKLİ (MESH) BRANDA GİYDİRME UYGULAMASI

Reklam Mecrası Çiğli Duvar 33
Çınar Outdoor

Çiğli Duvar

İZMİR ÇİĞLİ – D7 Harmandalı Kavşağı, Ana Jet Üssü Kavşağı, Kâtip Çelebi Üniversitesi Girişi, Çiğli, Karşıyaka, Konak Yönü Çiğli, Harmandalı Kavşağında bulunan duvarımız bölgenin araç ve yaya yoğunluğunun en yüksek olduğu noktada yer almaktadır. Duvarımızın önünden günde ortalama 100 bin araç ve yaya geçmektedir. Duvar reklamlarının etkisini megaboard, gaintboard, megalight reklamları ile ışık geçiren ve ışık geçirmeyen ürünler ile reklam yapabilirsiniz.

Reklam Mecrası Bornova Duvar 32
Çınar Outdoor

Bornova Duvar

İZMİR BORNOVA – D6  Duvar reklamı Merkez Hükümet Konağı yönünde bulunup firmanız için bilboard, megaboard, citylight reklam alanları ile birlikte hizmet alabilirsiniz.

Reklam Mecrası Bayraklı Duvar 31
Çınar Outdoor

Bayraklı Duvar

İZMİR BAYRAKLI – D5  Duvar reklamları Alsancak, Konak Yönü İzmir trafiğinin kalbinin attığı nokta olan Bayraklı Altınyol’un etki ve gösterim olarak en güçlü noktalardan birinde bulunan Duvarımızın önünden günde ortalama 250 bin araç geçiyor. Alsancak ve Konak yönüne gidenlerin, günün her saati kolayca görebildikleri, önü hiç kapanmayan etkisi büyük bir mecra. Bilboard plus reklamlar, gaintboard, clp reklamları firmanızı tanıtma amaçlı izmir: bayraklı, bornova, konak, buca, çeşme, karşıyaka, çiğli, balçova, narlıdere, alsancakta ve tüm izmirin ilçelerinde hizmet vermektedir.

Reklam Mecrası Bayraklı Duvar 30
Çınar Outdoor

Bayraklı Duvar

İZMİR BAYRAKLI – D4  Duvar reklamları Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama, Çanakkale Yönü İzmir trafiğinin kalbinin attığı nokta olan Bayraklı Altınyol’un etki ve gösterim olarak en güçlü noktalardan birinde bulunan Duvarımızın önünden günde ortalama 250 bin araç geçiyor. Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama ve Çanakkale Yönüne gidenlerin, günün her saati kolayca görebildikleri, önü hiç kapanmayan etkisi büyük bir mecra. Ayrıca megaboard, bilboard reklamları, duvar reklamları, totem reklamları, megalight reklamları, clp reklamları açık hava reklamlarının tümü firmanızı tanıtmak amaçlı kullanılmaktadır.

Reklam Mecrası Alsancak Duvar 29
Çınar Outdoor

Alsancak Duvar

İZMİR ALSANCAK – D3 1. Kordon İzmir’in kalbi Alsancak, Kordonboyu üzerinde bulunan Duvarımız, 7 gün 24 saat insan yoğunluğunun olduğu bir noktada bulunuyor. Reklam Duvarımızın önünden günde ortalama 30 bin ile 50 bin arasında yaya ve araç geçiyor.  Başka reklam verme çeşitlerimiz bulunmaktadır bunlar bilboard reklamları, avm reklam alanları, otobüs giydirme reklamları, tramvay reklamları ve duvar reklamlarıdır.

Reklam Mecrası Bornova Duvar 28
Çınar Outdoor

Bornova Duvar

İZMİR BORNOVA – D2 Fethi Sekin Parkı Kavşağı Bornova Fethi Sekin Kavşağında bulunan Duvarımız, Bornova’nın araç ve yaya yoğunluğu açısından en önemli noktalarından birinde yer alıyor. Duvarımızın önünden günde ortalama 30 bin ile 50 bin arasında araç ve yaya geçiyor. Germe branda kullanırak duvarlara asılmaktadır.

Reklam Mecrası Bornova Duvar 27
Çınar Outdoor

Bornova Duvar

İZMİR BORNOVA - D1 Fethi Sekin Parkı Kavşağı Bornova Fethi Sekin Kavşağında bulunan Duvarımız, Bornova’nın araç ve yaya yoğunluğu açısından en önemli noktalarından birinde yer alıyor. Reklam Duvar ımızın önünden günde ortalama 30 bin ile 50 bin arasında araç ve yaya geçiyor.

Reklam Mecrası Çiğli Megaboard 26
Çınar Outdoor

Çiğli Megaboard

İZMİR ÇİĞLİ - ANADOLU CAD. - M15 Megaboard izmir çiğli 'de bulunmaktadır. Duvar reklamları, bilboard plus reklamlar  ve megaboard açık hava reklamları olarak geçmektedir

Reklam Mecrası Westpark Karşısı Karşıyaka Megaboard 25
Çınar Outdoor

Westpark Karşısı Karşıyaka Megaboard

İZMİR WESTPARK KARŞISI – BAYRAKLI - M14   Çevreyolu Westpark karşısı megaboard, Karşıyaka yönü kiralık megaboard tarih için iletişime geçiniz. Megaboard reklamlar, bilboard reklamları, otobüs giydirme reklamları Yırtılmaz Kağıt kullanılarak üretimi mevcuttur.

Reklam Mecrası Çeşme Otobanı Megaboard 24
Çınar Outdoor

Çeşme Otobanı Megaboard

İZMİR ÇEŞME OTOBANI - M13   Urla Kavşağına gelmeden Shell çıkışı (Çift yön) megaboard. Gaintboard, megalight, megaboard ışık geçiren olarak üretilebilir. Megaboard, Clp reklamlar blackback vinly yırtılmaz kağıt ile ışık geçirmeyen olarak üretilebilir.

Reklam Mecrası Aliağa Megaboard 23
Çınar Outdoor

Aliağa Megaboard

İZMİR ALİAĞA - M12 Merkez giriş kavşağında bulunan megaboard kiralanmaya hazırdır. Megaboard ile ilgili tarih için bilgi alınız. Megaboard, Hava limanı reklam alanları ve Metro alanları, gri folyo ve parlak laminasyon kullanılarak imal edilebilir.

Reklam Mecrası Karşıyaka Megaboard 22
Çınar Outdoor

Karşıyaka Megaboard

İZMİR KARŞIYAKA ALAYBEY - M11 Megaboard Alaybey Tersane çıkışı, Alsancak ve Çiğli kavşağı Altınyol çıkışı megaboard umuz. CLP reklamlar, Açık hava reklamlar ve megaboard lar blackback vinly kullanılarak imal edilebilir.

Reklam Mecrası Çeşme Otobanı Megaboard 21
Çınar Outdoor

Çeşme Otobanı Megaboard

İZMİR ÇEŞME OTOBANI - M10   Çift taraflı Kule Board Güzelbahçe Mevkii, Seferihisar, Urla, Karaburun, Alaçatı, Çeşme ve İzmir Güzergâhı Çeşme Otobanı, Güzelbahçe mevkiinde bulunan Çift Taraflı Megaboard umuz, hem Güzelbahçe, Seferihisar, Urla, Karaburun, Alaçatı ve Çeşme’ye gideceklerin, hem de aynı mevkiden İzmir’e dönüşlerde kusursuz bir görünüm sağlıyor. Megaboard ın önünden günde ortalama 80 bin ile 100 bin arasında araç geçiyor. Megaboard, Megalight reklamları, Otobüs durak reklamları fibermark ile yapılabilir ve yırtılmaz kağıt kullanılabilir.

Reklam Mecrası Bayraklı Çevreyolu Megaboard 20
Çınar Outdoor

Bayraklı Çevreyolu Megaboard

İZMİR BAYRAKLI ÇEVRE YOLU - M9   Bayraklı, Bornova, Buca, Alsancak, Konak, Manisa, İstanbul Yönü Çevreyolu, Bornova yönü, Bayraklı Tünelleri girişinin hemen üstünde bulunan Megaboardumuz, bölgenin en etkili noktalarından birinde yer alıyor. Megaboardun önünden günde ortalama 200 bin araç geçiyor. Megaboard, Tranvay reklamları, Elektrik direk reklamları ve Totem reklamları ışık geçiren, ışık geçirmeyen olarak 2 şekilde üretilebilir.

Reklam Mecrası Bayraklı Tünelleri Girişi Megaboard 19
Çınar Outdoor

Bayraklı Tünelleri Girişi Megaboard

İZMİR ÇEVREYOLU – M8   Bayraklı, Bornova, Buca, Alsancak, Konak, Manisa, İstanbul Yönü Çevreyolu, Bornova yönü, Bayraklı Tünelleri girişinde bulunan Megaboard umuz, bölgenin en etkili noktalarından birinde yer alıyor. Megaboard un önünden günde ortalama 200 bin araç geçiyor. İzmir bayraklı megaboard da sizde yerinizi alın. Megaboard, Bilboard ve Avm reklam alanları, su bazlı, blueback ve duratrans malzeme kullanılarak üretilebilir.

Reklam Mecrası Mavişehir Megaboard 18
Çınar Outdoor

Mavişehir Megaboard

İZMİR MAVİŞEHİR – M7 Atakent Kavşağı, Sahil Tarafı, Restoranlar Karşısı, Tramvay hattı üzerinde, Mavibahçe Yönü ve Bankalar Kavşağı Karşıyaka bölgesinin en etkili lokasyonlarından Mavişehir Atakent Kavşağında bulunan Megaboardumuz, araç ve yaya trafiğinin gün boyu yoğun olduğu noktaların başında geliyor. Megaboardun önünden günde ortalama 150 bin araç geçiyor.

Reklam Mecrası Mavişehir Megaboard 17
Çınar Outdoor

Mavişehir Megaboard

İZMİR MAVİŞEHİR -M6   Atakent Kavşağı, Sahil Tarafı, Restoranlar Karşısı, Tramvay hattı üzerinde, Mavibahçe Yönü ve Bankalar Kavşağı Karşıyaka bölgesinin en etkili lokasyonlarından Mavişehir Atakent Kavşağında bulunan Megaboardumuz, araç ve yaya trafiğinin gün boyu yoğun olduğu noktaların başında geliyor. Megaboardun önünden günde ortalama 150 bin araç geçiyor.

Reklam Mecrası Bayraklı Altınyol Megaboard 16
Çınar Outdoor

Bayraklı Altınyol Megaboard

İZMİR ALTINYOL- M5   Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama, Çanakkale Yönü İzmir trafiğinin kalbinin attığı nokta olan Bayraklı Altınyol’un etki ve gösterim olarak en güçlü noktalarından birinde Megaboardumuzun önünden günde ortalama 250 bin araç geçiyor. Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama ve Çanakkale Yönüne gidenlerin günün her saati kolayca görebildikleri, önü hiç kapanmayan etkisi büyük bir mecra.

Reklam Mecrası Bayraklı Ege Perla Girişi Megaboard 15
Çınar Outdoor

Bayraklı Ege Perla Girişi Megaboard

İZMİR BAYRAKLI – M4 Ege Perla Girişi Ege Perla önünde bulunan ve Ankara Caddesini takip eden araçlara mükemmel görünürlük sağlayan Megaboardumuzun önünden günde ortalama 200 bin araç geçiyor.

Reklam Mecrası Mavişehir Megaboard 14
Çınar Outdoor

Mavişehir Megaboard

İZMİR MAVİŞEHİR - M3 Atakent Kavşağı, Sahil Tarafı, Restoranlar Karşısı, Tramvay hattı üzerinde, Mavibahçe Yönü ve Bankalar Kavşağı Karşıyaka bölgesinin en etkili lokasyonlarından Mavişehir Atakent Kavşağında bulunan Megaboardumuz, araç ve yaya trafiğinin gün boyu yoğun olduğu noktaların başında geliyor. Megaboardun önünden günde ortalama 150 bin araç geçiyor.

Reklam Mecrası Çevreyolu Çiğli Megaboard 13
Çınar Outdoor

Çevreyolu Çiğli Megaboard

İZMİR ÇEVREYOLU ÇİĞLİ Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Ataşehir, Çiğli, Menemen, Aliağa, Sasalı, AOSB, Bayraklı ve Bornova Güzergahı İzmir trafiğinin yükünü taşıyan ana arterlerin en önemlisi olan Çevreyolu üzerinde bulunan Megaboard umuz, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Ataşehir, Çiğli, Menemen, Aliağa, Sasalı, AOSB, Bayraklı ve Bornova Güzergâhına giden tüm araçlara kusursuz görünürlük sağlıyor. Megaboard umuzun önünden günde ortalama 200 bin araç geçiyor.

Reklam Mecrası Bayraklı Altınyol Megaboard 12
Çınar Outdoor

Bayraklı Altınyol Megaboard

İZMİR BAYRAKLI ALTINYOL ÜZERİ - M1Çift Taraflı / Kule Board Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama, Çanakkale Yönü, Alsancak, Konak Yönü İzmir trafiğinin kalbinin attığı nokta olan Bayraklı Altınyol’un etki ve gösterim olarak en güçlü noktasında bulunan çift taraflı Mega kuleboardumuz’un önünden günde ortalama 250 bin araç geçiyor. Hem Karşıyaka, Bostanlı Mavişehir, Ataşehir, Sasalı, AOSB, Çiğli, Menemen, Aliağa, Bergama ve Çanakkale Yönüne gidenlerin, hem de Alsancak ve Konak yönüne gidenlerin günün her saati kolayca görebildikleri, önü hiç kapanmayan etkisi büyük bir mecra. ** MEGABOARD Şehrin en önemli arterlerinde bulunan, araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu noktalara konumlanmış Panolarımız ile yaygın kapsama ve erişim sağlayarak markanızı, hedef kitlenizle buluşturuyor; tanınırlığınızı artırıyoruz.

Açık hava reklam firmaları ile outdoor, billboard ve duvar reklamları için size özel fiyat tekliflerini kolayca toplayın!
Tedarek © 2021